Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 07-07-09, 11:30
zodiac Ο χρήστης zodiac δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 04-07-2009
Περιοχή: κόρινθος
Μηνύματα: 27
Προεπιλογή τρομακτικη εμπειρια

''Θα ηθελα να μιλησω για μια απιστευτη εμπειρια που εζησα,οταν ημουν πολυ μικρος,περιπου 9-10 χρονων...Βρισκομουν στο δωματιο μου με τα 2 αδερφια μου,ηταν βραδυ και ειχαν ηδη κοιμηθει...Εμενα δεν με ειχε παρει ο υπνος ακομα...Εκεινη τη στιγμη λοιπον και καθως ημουν μισοσκεπασμενος κατω απο το σεντονι μου,ακουγεται ενα δυνατο βοητο...σαν σεισμος και μετα κατι σαν μια δυνατη εκρηξη...εξω απο το μπαλκονι μου που ανοιξε η μπαλκονοπορτα και το παραθυρο...Συγκεκριμενα θυμαμαι και την κουρτινα να πεταγεται...Τοτε εγω κουκουλωθηκα κατω απο το σεντονι,δεν εβγαζα μιλια,δεν κουνιομουν,ειχα παγωσει απο το φοβο μου...γιατι νομιζα οτι οποιος και να ηταν θα με καταλαβαινε και θα μου εκανε κακο...Τελικα αφου περασε κανενα τεταρτο...ολα σταματησαν τοσο γρηγορα,οσο ξεκινησαν...τοτε σταματησε και το βοητο και η μπαλκονοπορτα και το παραθηρο κλειδωθηκαν μονα τους...Πραγματικα ειχα ανατριχιασει,αλλα ενιωσα και ανακουφιση που ολα ειχαν τελειωσει...Την επομενη μερα ρωτησα τα αδερφια μου,ομως δεν ειχαν καταλαβει τιποτα...''
__________________
''Κάθε προσθήκη γνώσης,είναι προσθήκη δύναμης''
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 07-07-09, 13:14
Το avatar του χρήστη morning star
morning star Ο χρήστης morning star δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-07-2009
Περιοχή: peristeri,athens
Μηνύματα: 73
Προεπιλογή

διαβαζοντας την ιστορια σου,τολμω να πω πως εχω καποια "κενα" τα οποια δεν με βοηθουν στο να την "αποδεχτω" πληρως...
περαν απο το νεαρο της ηλικιας το οποιο και ειναι σημα κατατεθεν για "φανταστικες ιστοριες" κατα την διαρκεια του υπνου,ειναι και το γεγονος πως εχουμε και μπαλκονοπορτες που ξεκλειδωνουν και ξανακλειδωνουν απο μονες τους.
αντε,να δεχτω το ανοιγμα και το κλεισιμο,αλλα να κλειδωωνει κιολας?δηλαδη οτι ηταν "υπευθυνο" για αυτον τον "πανικο" ενδιαφερθηκε να κλειδωσει κιολας?
δεν ειρωνευομαι,απλα μου ακουγεται λιγο περισσοτερο ως παιδικη φαντασια-ονειρο,παρα ως πραγματικο,παραδοξο γεγονος...ειμαι παντως ανοιχτη σε ενδεχομενο διαλογο...
__________________
"IF I AM A GUILTY MAN,MY CRIME IS IN DEARING TO BELIEVE;THAT THE TRUTH WILL OUT AND THAT NO ONE LIE CAN LIVE FOREVER.
I BELIEVE IT STILL.
MUCH AS YOU TRY TO BURY IT,THE TRUTH IS OUT THERE.
GREATER THAN YOUR LIES,THE TRUTH WANTS TO BE KNOWN..."

Fox Mulder,"The Truth"
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 07-07-09, 13:22
demi Ο χρήστης demi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-05-2009
Μηνύματα: 894
Προεπιλογή

μου έχει τύχει κάτι παρόμοιο, με παραθυροφυλλα να ανοιγοκλείνουν και το σπίτι να τρέμει , σε μεγαλύτερη ηλικία όμως, γύρω στα 15, και συνοδευόμενο από τον λεγόμενο ίσκιο...δεν μπορούσα να κουνηθώ, να φωνάξω..τίποτα...σαν κάτι απειλητικό να ήθελε να μου πει..."σε ξέρω, και θα είμαι πάντα εκεί" κάτι τέτοιο εννοείς???
είναι μια εμπείρία που την έχουν πολλοί από ότι έχω καταλάβει....αλλά δεν ξέρω τι την προκαλεί....΄ή ποιος...
__________________
be no good, be real
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 07-07-09, 14:24
zodiac Ο χρήστης zodiac δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 04-07-2009
Περιοχή: κόρινθος
Μηνύματα: 27
Προεπιλογή απαντηση

ουτε και εγω μπορω να καταλαβω τι ηταν...παντως σιγουρα το ενιωθα απειλητικο...Μπορω να πω οτι ηταν μια απο τις εμπειριες που με εκαναν να αναζητω το ανεξηγητο απο μικρος...Μπορει βεβαια και να ηταν απλα αποτελεσμα της φαντασιας μου...ομως εγω το ενιωθα πραγματικα...ασε που ημουν και ξυπνιος...Ισως οντως να ηθελε να μου πει κατι...αλλα και παλι την ευκαιρια μου την εχασα...αφου δεν κουνιομουν απο το φοβο μου...
__________________
''Κάθε προσθήκη γνώσης,είναι προσθήκη δύναμης''
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 07-07-09, 19:43
Samael Ο χρήστης Samael δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 17-07-2008
Μηνύματα: 169
Προεπιλογή

Δεν είχα σκοπό να συμμετάσχω εκ νέου στις συζητήσεις του φόρουμ, αλλά πραγματικά θεωρώ πως η κατάσταση έχει παραγίνει στο θέμα "Προσωπικές Εμπειρίες". Κάθε λίγο και λιγάκι ανακοινώνεται και ένα νέο κρούσμα επίθεσης του "Κακού". Πιο συγκεκριμένα, άτομα στην ΠΑΙΔΙΚΗ τους ηλικία δέχονται σωματικές και ψυχολογικές επιθέσεις από δαίμονες, τρομακτικές εμπειρίες που τους στιγματίζουν ανεπανόρθωτα (γιατί ο Εωσφόρος και οι δαίμονές του δεν έχουν δουλειά να κάνουν και ασχολούνται με κάθε άμοιρο!!). Άτομα που διάβασαν ένα βιβλίο με δαίμονες και από τότε οι δεύτεροι τους κυνηγούν μπλα μπλα μπλα... Και πάντα οι ιστοριούλες τελειώνουν με τον ίδιο τρόπο: "Με προσευχή και πίστη στον Ένα και Μοναδικό Θεό κατάφερα να διώξω τα δαιμόνια", "Ναι ο Θεός με βοήθησε", "Ένας είναι ο δρόμος, ο δρόμος του Θεού, το Απόλυτο Φως" κτλ... Στην αρχή το θεωρούσα ως "κρίση" δηλαδή ότι κάποια άτομα δεν είχαν να προσφέρουν τίποτα ουσιαστικό στο φόρουμ και απλά φαντάζονταν και έγραφαν ιστορίες με δαίμονες για να πέσουν τα φώτα πάνω τους και να δικαιολογήσουν την ύπαρξή τους στο φόρουμ, αλλά πλέον το θεωρώ ΠΡΟΒΟΚΑΤΣΙΑ, για να φοβάται ο κόσμος, να μένει στάσιμος και πνευματικά ευνουχισμένος και να μην ασχοληθεί με τον αποκρυφισμό και με την "άλλη του πλευρά"...

Δεν λέω σε καμία περίπτωση ότι το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ τόπικ έχει αυτό το σκοπό, μιλάω γενικότερα για το φαινόμενο και πως το αντιμετωπίζω Εγώ...

Αυτά τα ολίγα από εμένα...
__________________
GOD IS DEAD!
GOD IS DEAD!
GOD IS DEAD!
For his mercy for man...
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 07-07-09, 23:29
ΙΑΝΕΙΡΑ Ο χρήστης ΙΑΝΕΙΡΑ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-06-2009
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 628
Προεπιλογή

Samael ειλικρινά δυσκολεύομαι να καταλάβω τι ακριβώς θέλεις να πεις... Πώς ακριβώς ο κόσμος μένει στάσιμος πνευματικά; Αυτό συμβαίνει μόνο σε περιπτώσεις θρησκόληπτων ατόμων και από όσα έχω προλάβει να διαβάσω εδώ μέσα δεν έχω εντοπίσει ακόμη τέτοιες περιπτώσεις.
Με τη δημοσιοποίηση τέτοιου είδους εμπειριών, ανοίγεται ένα ευρύ πεδίο για συζήτηση και προβληματισμό, όπου ο καθένας/καθεμία από εμάς μπορεί να τοποθετηθεί ελεύθερα. Αυτοί που βιωματικά έχουν αποκτήσει την πεποίθηση ότι με την προσευχή και την επίκληση του Θεού βρίσκουν τη δύναμη να αντιμετωπίσουν ή να διώξουν το "κακό", εκφράζουν μια άποψη και μια στάση ζωής που μπορεί να μη συμφωνούμε, αλλά είναι υπαρκτή και οφείλουμε να τη σεβαστούμε. Εάν δεν το έχεις βιώσει εσύ, δε σημαίνει ότι ανήκει στη σφαίρα της φαντασίας και μόνο ή είναι προβοκάτσια.
Έχω κι εγώ προβληματιστεί για διάφορες εμπειρίες που περιγράφονται εδώ μέσα. Έχω εντοπίσει κάποιες υπερβολές (σύμφωνα πάντα με τη δική μου υποκειμενική άποψη), αλλά αναρωτιέμαι σε ένα φόρουμ για το μεταφυσικό, ποιος μπορεί να θέσει όρια και κανόνες για το τι είναι υπερβολικό, τι φανταστικό και τι αληθινό στην περιγραφή τέτοιων εμπειριών; Έχω ξορκίσει πολλούς "δαίμονες" στη ζωή μου με τη δύναμη της προσευχής, αλλά συγχρόνως έχω αντιμετωπίσει κάποιες "περίεργες" μεταφυσικές καταστάσεις με τη δύναμη της λογικής. Δεν απορρίπτω τίποτα, δεν αποδέχομαι τίποτα, απλά ψάχνω...
Είναι αλήθεια ότι στην παιδική ηλικία, ένας δυνατός αέρας που ανοιγοκλείνει ένα παράθυρο, μπορεί να πάρει τρομακτικές διαστάσεις... Το παιδικό μυαλό επηρεάζεται περισσότερο και δε λειτουργεί με τη λογική ενός ενήλικα. Θυμάμαι αρκετές "μεταφυσικές" εμπειρίες που έζησα με φίλες και τον αδελφό μου, που μεγαλώνοντας συνειδητοποίησα ότι σχεδόν όλες είχαν μια λογικότατη εξήγηση.
Φιλικά
__________________
ΙΑΝΕΙΡΑ
...........................
Κάποιος πρέπει να έχει το χάος μέσα του για να γίνει φλεγόμενο αστέρι.
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 08-07-09, 00:12
~*WiLdChILD*~ Ο χρήστης ~*WiLdChILD*~ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-02-2008
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή

xμμ..να σε ρωτήσω Zodiac..είσαι σίγουρος πως δεν ήσουν σε κατάσταση ύπνου-ξύπνιου??..γιατί μου συμβαίνουν διάφορες παρόμοιες εμπειρίες σ αυτή την κατάσταση,και γ τν ακρίβεια έχω πολλές φορές μισάνοιχτα τα μάτια μου και βλέπω το δωμάτιο μου όπως είναι στην πραγματικότητα οταν γίνονται όλα αυτά...είναι λίγο απατηλό.Πάντως πιστεύω έχει να κάνει με τον αστρικό κόσμο στον οποίο εκτίθεται το αστρικό σώμα σ αυτή την κατάσταση......Αν ήταν έτσι(υποθετικά μιλάω) αν σηκωνόσουν απ το κρεβάτι ίσως να διαπίστωνες πως βρίσκεσαι σε μια ονειρική κατάσταση...ίσως πάλι η περίπτωσή σου να μην έχει καμία σχέση μ αυτο...εσύ ξέρεις..Τώρα που το ξανασκέφτομαι,εφόσον μόνο εσύ τ άκουσες και τα έζησες κάτι παρόμοιο σ συνέβη...δεν υπήρχε λόγος να φοβηθείς,αν και φυσικά κ εγώ όπως και οι περισσότεροι έτσι θ αντιδρούσαμε ...Είναι δύσκολο να ελέγχεις τα συναισθήματά σου.


Πολλές φορές,ας το πω κ αυτό,ακούω υπέροχες μελωδίες απ το πουθενά....συμβαίνει εντελώς αυθορμητα..πχ.Ενώ είμαι ξαπλωμένη, όχι πλήρως κοιμισμένη,ξαφνικά αρχίζει ένα τραγούδι...που δεν έχω ξανακούσει ποτέ μου,τις περισσότερες φορές.Μέχρι που την τελευταία φορά αναρωτιόμουν όσο το άκουγα αν είναι στ μυαλό μου,ή αν έρχεται απ έξω από κανένα σπίτι ή αμάξι...Μόνο που όταν ''συνήλθα'' να το πω(είχα ανοιχτά τα μάτια μ,αλλά δεν κοιμόμουν) σταμάτησε η μελωδία ...Μακάρι να μπορούσα να το ελέγχω..Αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω ας μ πει
__________________
αστρικα ταξιδια, ονειρα τελικα ολα ενα ωραιο ψεμα και μονη αληθεια ο ΧΡΙΣΤΟΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ~*WiLdChILD*~ : 08-07-09 στις 00:22
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 08-07-09, 01:29
zodiac Ο χρήστης zodiac δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 04-07-2009
Περιοχή: κόρινθος
Μηνύματα: 27
Προεπιλογή απαντηση

Αγαπητη widchild ειμαι σιγουρος οτι ημουν ξυπνιος...Παντως συμφωνω με την αποψη οτι μεταξυ υπνου-ξυπνιου μπορουν να συμβουν πολλα παραξενα...Τωρα που οφειλονται αυτα υπαρχουν πολλες θεωριες...Εχω ακουσει και εγω σε μια τετοια στιγμη παραξενες φωνες...σαν καποιος να με καλει...Ισως οντως να πετυχαινω αστρικη προβολη αθελα μου...Αν γνωριζεις τον τροπο να το αναπτυξω[για αστρικη προβ]ειμαι ανοιχτος σε ιδεες...διοτι συνειδητα δεν το εχω καταφερει...
__________________
''Κάθε προσθήκη γνώσης,είναι προσθήκη δύναμης''
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 08-07-09, 01:40
zodiac Ο χρήστης zodiac δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 04-07-2009
Περιοχή: κόρινθος
Μηνύματα: 27
Προεπιλογή απαντηση

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Samael
Δεν είχα σκοπό να συμμετάσχω εκ νέου στις συζητήσεις του φόρουμ, αλλά πραγματικά θεωρώ πως η κατάσταση έχει παραγίνει στο θέμα "Προσωπικές Εμπειρίες". Κάθε λίγο και λιγάκι ανακοινώνεται και ένα νέο κρούσμα επίθεσης του "Κακού". Πιο συγκεκριμένα, άτομα στην ΠΑΙΔΙΚΗ τους ηλικία δέχονται σωματικές και ψυχολογικές επιθέσεις από δαίμονες, τρομακτικές εμπειρίες που τους στιγματίζουν ανεπανόρθωτα (γιατί ο Εωσφόρος και οι δαίμονές του δεν έχουν δουλειά να κάνουν και ασχολούνται με κάθε άμοιρο!!). Άτομα που διάβασαν ένα βιβλίο με δαίμονες και από τότε οι δεύτεροι τους κυνηγούν μπλα μπλα μπλα... Και πάντα οι ιστοριούλες τελειώνουν με τον ίδιο τρόπο: "Με προσευχή και πίστη στον Ένα και Μοναδικό Θεό κατάφερα να διώξω τα δαιμόνια", "Ναι ο Θεός με βοήθησε", "Ένας είναι ο δρόμος, ο δρόμος του Θεού, το Απόλυτο Φως" κτλ... Στην αρχή το θεωρούσα ως "κρίση" δηλαδή ότι κάποια άτομα δεν είχαν να προσφέρουν τίποτα ουσιαστικό στο φόρουμ και απλά φαντάζονταν και έγραφαν ιστορίες με δαίμονες για να πέσουν τα φώτα πάνω τους και να δικαιολογήσουν την ύπαρξή τους στο φόρουμ, αλλά πλέον το θεωρώ ΠΡΟΒΟΚΑΤΣΙΑ, για να φοβάται ο κόσμος, να μένει στάσιμος και πνευματικά ευνουχισμένος και να μην ασχοληθεί με τον αποκρυφισμό και με την "άλλη του πλευρά"...

Δεν λέω σε καμία περίπτωση ότι το ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ τόπικ έχει αυτό το σκοπό, μιλάω γενικότερα για το φαινόμενο και πως το αντιμετωπίζω Εγώ...

Αυτά τα ολίγα από εμένα...
Αν αναφερεσαι σε εμενα...δεν νομιζω να εχεις δικιο...διοτι δεν πιστοποιησα οτι ηταν σιγουρα καποιος δαιμονας ή καποια σκια τελοσπαντων...ισα ισα που μπορει να ηταν ενα αγαθο ον που ηθελε να με βοηθησει,αλλα εγω ημουν φοβισμενος και απομακρυνθηκα απο αυτο...Στις περισσοτερες προσωπικες εμπειριες κανεις δεν μπορει να γνωριζει σιγουρα...απλα το γεγονος απο μονο του...μου/του κινησε την περιεργια ή προκαλεσε τον θαυμασμο...Δεν θελουμε να φοβισουμε κανενα...απεναντιας εγω προσωπικα λατρευω τον αποκρυφισμο...Σεβομαι παντως την αποψη σου..!
__________________
''Κάθε προσθήκη γνώσης,είναι προσθήκη δύναμης''
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 08-07-09, 04:15
Το avatar του χρήστη morning star
morning star Ο χρήστης morning star δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 01-07-2009
Περιοχή: peristeri,athens
Μηνύματα: 73
Προεπιλογή

καλως η κακως πολλοι ειναι αυτοι που γοητευονται απο το ΠΑΡΑΞΕΝΟ και μαλιστα επιδειωκουν να εχουν μια αναλογη εμπειρια.και φυσικα δεν αναφερομαι σε εσενα ατομικα αγαπητε zodiac μα ουτε και καπου συγκεκριμενα.δεν θα ειχα λογο να το κανω αλλωστε.απλα,οποιον και αν ρωτησεις(και δεν ειναι καποιο δημοσιο κατηγορω αυτο!)και οχι μονο μεσα στις σελιδες αυτου του forum μα και τον κοσμο γενικα,ολοι θα εχουν να σου αναφερουν κατι περιεργο που εχει συμβει στη ζωη τους.αλλοι θα σου πουν οτι ειχαν μια εντονα θρησκευτικη εμπειρια(ειδαν/ακουσαν καποιον αγιο,αγγελο κατι,ειτε στον υπνο τους ειτε στον ξυπνιο τους),αλλοι οτι ειδαν ενα περιεργο φως στον ουρανο,αλλοι οτι ειχαν εστω και για δευτερολεπτα δει καποιο περιεργο πλασμα και αλλοι θα σου πουν οτι ενιωσαν καποια επαφη με καποια εκφραση του "κακου".και οι πιο συχνες ιστοριες ειναι οι τελευταιες!μαλιστα,περα απο τις θρησκευτικου ειδους εμπειριες,τα υπολοιπα "ειδη" που ανεφερα ειναι παντα ακολουθουμενα απο εκφρασεις του τυπου:ενιωσα απειλη,ενιωσα κατι κακο κτλ.κανεις ομως(και λογικο εν μερη λογο του φοβου,δεν σκεφτεται εκεινη την στιγμη εστω,πως ασφαλως και θα νιωσει απειλη απο την στιγμη που αντιμετωπιζει κατι ΑΓΝΩΣΤΟ,μα οχι απαραιτητα κακο η δαιμονικο!)και πως ολα λυνονται με μια προσευχη η κατι τετοιο.μην ξεχναμε ομως πως και η προσευχη ακομα λειτουργει κατα καποιο τροπο σαν ανθυποβολη.και η μαγεια το ιδιο!αυτο φανταζομαι προσπαθει να επισυμανει ο φιλος samael αν καταλαβαινω καλα.οτι το απανταχου παρον κακο(δεν αντιλεγω σε αυτο.και το κακο και το καλο ειναι παντου και παντα γυρω μας,γι'αυτο εξαλλου ειναι εφικτη και η ισορροπια στον κοσμο.το γιν και το γιανγκ με αλλα λογια)ειναι αυτο που δεν αφηνει κανεναν σε χλωρο κλαρι και ασχολειται με ολους και με ολα.οτι το κακο καραδοκει και οτι η κολαση εχει γινει μαλλον αθεραπευτα βαρετη και οι δαιμονες εχουν ερθει απλα να περασουν τη ωρα τους στην γη,πειραζοντας τους παντες και τα παντα!ολα ειναι παντου οχι μονο το ενα η το αλλο.και τα δυο εκφραζονται καθημερινα παντου.το ενα ακολουθει παντα το αλλο και υπαρχουν σε αρμονεια,αλλιως θα επικρατουσε πληρης αναρχια στο συμπαν.απλα το "καλο" δεν μας τρομαζει και ετσι δεν το αντιλαμβανομαστε αρκετα συχνα!
απλα,ας πω αρχετυπικα,ο ανθρωπος τρεμει το κακο και νομιζει οτι τον καταδιωκει ασταματητα.και σε αυτο ακριβως πανω πατουν οι χιλιοι δυο που αναλαμβανουν το "μεγαλωμα" ενος παιδιου και κανουν αυτον τον τρομο να μεγαλωνει και να διογκονεται.απο το σχολειο,τους γονεις μεχρι και την τηλεοραση.αυτο φανταζομαι πως εννοει το μηνυμα του συνforumιτη μας.
εδω δεν ειμαστε πιστευω για να κανουμε ατομικες "επιθεσεις"στα post ο ενας του αλλου,μα να ανταλλασουμε αποψεις,να βαζουμε ο καθενας το λιθαρακι του και να δινουμε ο ενας στον αλλο τροφη για περαιτερω σκεψη.γιατι δεν ειναι δυνατον ολοι να σκεφτομαστε με τον ιδιο τροπο.και σιγουρα δυο μυαλα ειναι καλυτερα απο ενα οταν λειτουργουν ομαδικα και συλλογικα.ποσο δε μαλλον που ειμαστε τοσοι εδω μεσα!
συγγνωμη αν σας κουρασα με τον τροπο γραφης μου η με τα λεγομενα μου η αν στην τελικη βγηκα λιγο η πολυ εκτος θεματος,μα ενιωσα πως πρεπει να τα πω αυτα.
θα προτεινα τωρα να συνεχισουμε να ασχολουμαστε με την αναλυση και πιθανη ερμεινεια/ες της εμπειριας του φιλου μας....
__________________
"IF I AM A GUILTY MAN,MY CRIME IS IN DEARING TO BELIEVE;THAT THE TRUTH WILL OUT AND THAT NO ONE LIE CAN LIVE FOREVER.
I BELIEVE IT STILL.
MUCH AS YOU TRY TO BURY IT,THE TRUTH IS OUT THERE.
GREATER THAN YOUR LIES,THE TRUTH WANTS TO BE KNOWN..."

Fox Mulder,"The Truth"
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:31.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.