Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 23-07-11, 03:27
Το avatar του χρήστη DarkeN
DarkeN Ο χρήστης DarkeN δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 21-07-2011
Περιοχή: ATHENS
Μηνύματα: 43
Προεπιλογή

Ισως να βοηθησει αυτο εδω το θεματακι... http://spookygreekstory.blogspot.com...lhounds-t.html
Απάντηση με παράθεση
  #22  
Παλιά 28-07-11, 13:19
Crystalline water Ο χρήστης Crystalline water δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-12-2010
Περιοχή: Κάτοικος Azeroth
Μηνύματα: 103
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Radzoor Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν δοκίμασες να το πιάσεις η να το χτυπήσεις ? Εγώ στην θέση σου θα το χτυπούσα με κάτι να φύγει από πάνω του γιατί για κάποιο λόγο καθόταν εκεί και δεν νομίζω απλά για να τον κοιτάξει. Ίσος να ήταν κάποιο πλάσμα που απορροφά ενέργεια από από τους ανθρώπους και να βρήκε εύκολο στόχο τον φίλο σου για να του "επιτεθεί". Πάντως τον τελευταίο καιρό επειδή ασχολούμαι και με αλλα site ψάχνω μανιωδώς να δω τι συμβαίνει διότι οι θεάσεις παράξενων πλασμάτων έχουν γίνει υπερβολικά συχνές σε βαθμό κάποιοι να μιλούν για κάτι "μεγάλο" που έρχεται και πως αυτά κάνουν αισθητή την παρουσία τους για να μας προετοιμάσουν για την επερχόμενη αλλαγή του κόσμου μας. Φυσικά δεν μιλάω για καταστροφολογίες του τύπου ότι το 2012 θα γίνει κάτι κλπ αλλα για κάτι που όπως λένε άνθρωποι με ικανότητες να βλέπουν το μέλλον και να έχουν οράματα θα συμβεί στην χρονια μας και πως η χρονια μας έχει κάτι σημαδιακό , τώρα τι και πως δεν ξέρω περισσότερα ..Ίσος βεβαια να ήταν και κάποιος κάτοικος του δασους από αυτούς που έχουν ξεμείνει στις απομακρυσμένες περιοχές που ο άνθρωπος δεν έχει καταστρέψει ακόμα την ατμόσφαιρα και όλη αυτή την καταπληκτική μαγεία που συνέβαλε στο να κατοικούν τέτοια πλάσματα...
Το γεγονός είναι περίεργο πράγματι αλλά εγώ ήθελα να σχολιάσω μόνο το γεγονός των περίεργων θεάσεων που αναφέρεις έχεις δίκιο μάλλον για το κάτι μεγάλο που έρχεται καθότι όλα μας προετοιμάζουν για μια μεγάλη αλλαγή.Αναφορες γίνονται στους Ινκας στο 2012,αστρολογικά λένε μπαίνουμε στον υδροχόο,για μετεωρίτες συζητάται,ότι κι αν ισχύει μάλλον δεν είναι χωρίς φωτιά μένει μόνο να διαπιστώσουμε ποια είναι η αλήθεια,θα δούμε.
__________________
Σκέφτομαι άρα υπάρχω....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:08.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.