Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Θρησκειολογία –Μυθολογίες

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 10-08-15, 09:43
heretic Ο χρήστης heretic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-08-2013
Μηνύματα: 1.495
Προεπιλογή

  #22  
Παλιά 10-08-15, 17:27
Το avatar του χρήστη BlackWolf
BlackWolf Ο χρήστης BlackWolf δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-08-2015
Περιοχή: Βόλος
Μηνύματα: 88
Προεπιλογή

[QUOTE=heretic;119255][/QUOTE


χαχαχαχαχα
__________________
The great God of mine, is myself!
  #23  
Παλιά 10-08-15, 18:08
Isra Ο χρήστης Isra δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-08-2015
Μηνύματα: 23
Προεπιλογή

[QUOTE=BlackWolf;119260]
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από heretic Εμφάνιση μηνυμάτων
[/QUOTE


χαχαχαχαχα
τι εγινε ανθρωπε μου φαινεται κατι αστειο;ρωτησα τον αποπανω τι εχει να πει για τη φραση σου να πεσει βομβα στο ισραηλ να τελειωνουμε και γελατε;
οταν o φασιστας αντισιμητης ελ τα εγραφε αυτα ειχε γινει πυρ κ μανια ο φιλος σου αποπανω η δικη σου φραση δε το συγκινει; και για πες μου ποιοι με την βομβα να πεθανουν; ο λαος του ισραηλ;
  #24  
Παλιά 10-08-15, 18:18
heretic Ο χρήστης heretic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-08-2013
Μηνύματα: 1.495
Προεπιλογή

Ιsra... σε περίπτωση που δεν κατάλαβες τι ήθελα να πω: είσαι Εβραίος της πλάκας
  #25  
Παλιά 11-08-15, 05:14
Isra Ο χρήστης Isra δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-08-2015
Μηνύματα: 23
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από heretic Εμφάνιση μηνυμάτων
Ιsra... σε περίπτωση που δεν κατάλαβες τι ήθελα να πω: είσαι Εβραίος της πλάκας
επαναλαβανω δεν ειμαι εβραιος και σηνεχιζεις να παιρνεις στη πλακα τη δηλωση βομβα του φιλου σου παρε θεση τωρα για τη βομβα στο ισραηλ να ριξουμε βομβα στο ισραηλ να τελειωνουμε;;;;;; αυτα ταλενε οι κρυφοεληναραδες φασιστες εχεις να πεις κατι στο blackwolf για τη δηλωση του;;;;;;;
  #26  
Παλιά 11-08-15, 09:40
heretic Ο χρήστης heretic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-08-2013
Μηνύματα: 1.495
Προεπιλογή

Εγω λέω να πω κάτι σε σενα: μάθε ορθογραφία. Ξεκινάς απο τα βιβλία του δημοτικού πρώτα. Να μην σου βάζω και δύσκολα.
  #27  
Παλιά 11-08-15, 15:33
Viper Ο χρήστης Viper δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-02-2012
Μηνύματα: 356
Προεπιλογή

Δηλαδή αν πέσει μια βόμβα στο Ισραήλ, θα εξαφανίζονταν από προσώπου γης ο πρώην περιούσιος λαός; Για όσους αναλώνονται σε υβριστικού περιχομένου σχόλια να υπενθυμίσω απλώς πως η εις βάθος μελέτη της ιστορίας και όχι μόνο μονόπλευρες εμμονικές μελέτες θα καταδείξουν πως ανά συγκεκριμένες χρονικές περιόδους το θρησκευτικό φονταμενταλισμό εβραίων και χριστιανών υποδαύλιζαν πληθώρα συγκυριων. Έδουν γίνει φριχτές φριχτές δολοφονίες αθωών ανθρώπων , σχεδόν θυσίες θα έλεγα υπό την κάλυψη αυτού του μίσους. Όποιος αρνείται πως οι εβραίοι διαδραμάτισαν σε κομβικές ιστορικές περιόδους μεγάλο ρόλο για τον εξανδραποδισμό χριστιανών θα είναι το λιγότερο ψεύτης και αδαής και όποιος υποστηρίζει πω οι χριστιανοί δεν κυνήγησαν ανελέητα εβραίους θα είναι αστείος. Το ζήτημα δεν έγκειται στο ποιος υπερισχύσε σε κτηνωδία- η προσωπική μου εκτίμηση είναι αποκρυσταλλωμένη- αλλά στο ποιός διαχρονικά κινει τα νημ΄ατα των αγορών, των mass media , των φαρμακοβιομηχανιών και του παγκ΄οσμιου λαθρεμποριου όπλων... Όλα τα υπόλοιπα είναι για γατάκια που απλώς φωνάζουν
__________________
Carpe diem...... Τίποτε πιο λίγο. Ούτε μισό βήμα πιο πίσω.
  #28  
Παλιά 11-08-15, 16:10
Το avatar του χρήστη Μπαμπης76
Μπαμπης76 Ο χρήστης Μπαμπης76 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-07-2014
Περιοχή: Nordragota/Faroe Islands
Μηνύματα: 913
Προεπιλογή

Δεν ήταν ΠΟΤΕ ούτε ΕΙΝΑΙ και δεν ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΠΟΤΕ να γίνει η σημερινή χώρα της Μ.Ανατολής ο εκλεκτός λαός,στο πέρασμα των αιώνων οι ίδιοι οι Εβραίοι συνήθιζαν να παρερμηνεύουν [και ακόμη το κάνουν] τις Γραφές και με αυτόν τον τρόπο τους ''βόλευε'' να πιστεύουν αυτό το δόγμα για να χουν έτσι την εντύπωση/ιδέα ότι φυλετικά είναι ανώτεροι,εκλεκτοί και τα σχετικά.
Όπως πάντα πίσω απ όλα κρύβεται η αντίπαλη δύναμη που πάντα επιδίωκε να καλλιεργεί μίσος/έχθρα ανάμεσα στις δυο μονοθεϊστικές θρησκείες με αφετηρία την σταύρωση και στην συνέχεια τις σταυροφορίες και το ολοκαύτωμα.
__________________

ENFORCED SUNDAY LAW WILL BE THE PROPHETIC MARK OF THE BEAST
.
https://www.youtube.com/watch?v=aXxAF-H1wMs
https://www.youtube.com/watch?v=lTffyq_wCK8
  #29  
Παλιά 12-08-15, 01:04
Το avatar του χρήστη BlackWolf
BlackWolf Ο χρήστης BlackWolf δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-08-2015
Περιοχή: Βόλος
Μηνύματα: 88
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Isra Εμφάνιση μηνυμάτων
επαναλαβανω δεν ειμαι εβραιος και σηνεχιζεις να παιρνεις στη πλακα τη δηλωση βομβα του φιλου σου παρε θεση τωρα για τη βομβα στο ισραηλ να ριξουμε βομβα στο ισραηλ να τελειωνουμε;;;;;; αυτα ταλενε οι κρυφοεληναραδες φασιστες εχεις να πεις κατι στο blackwolf για τη δηλωση του;;;;;;;
1ον κρυφοελληναρας δεν είμαι. Είμαι φανερότατος ΕΛΛΗΝΑΣ και μόνο! 2ον φασίστας δεν είμαι γιατί λέω την άποψή μου και ΠΟΤΕ δεν έχω επιβάλει στον άλλον αυτό που θέλω εγώ. 3ον, το να μη γουστάρει κάποιος τους εβραίους δεν πάει να πει ότι είναι φασίστας, ρατσιστής, ναζι και δεν ξερω γω τι αλλο. Αν την είχες ψάξει λιγάκι θα ήξερες πως υπάρχουν ιδεολόγοι ΑΝΑΡΧΙΚΟΙ ΚΑΙ ΑΝΤΙΡΑΤΣΙΣΤΕΣ που είναι κατά των εβραίων για όσα έχουν κάνει. Τέλος απο όλα αυτά που λες, μάλλον ο αρχιφασίστας είσαι ΕΣΥ γιατί ενώ βλέπεις ότι δεν συμφωνούμε με αυτά που λες, αντί να το σεβαστείς , προσπαθείς να μας επιβάλεις την δική σου άποψη με το ζόρι.
__________________
The great God of mine, is myself!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη BlackWolf : 12-08-15 στις 01:09
  #30  
Παλιά 12-08-15, 08:29
heretic Ο χρήστης heretic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-08-2013
Μηνύματα: 1.495
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Isra Εμφάνιση μηνυμάτων
εσεις οι ελληνες ολο σεναρια εφεβρισκεται ενω σας εχουν δανεισει ολοι λεφτα και τωρα λετε δεν πληρωνετε το ισραηλ εχει υποστει πολλα απο την ελλαδα απο την αρχαια εποχη και απο τους χριστανους ελληνες και ομως δεν ζητα αποζημιωσση αλλα οι αντισιμητες που συνεχιζουν τον πολεμο κατα του λαου του ισραηλ θα πανε φυλακη
Οποιος συζητά με troll, θα εισπράτει τρολλιές σαν απαντήσεις. Ομως, πολύ κλάμα ρε μωρό...
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:25.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.