Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ψυχικά Φαινόμενα – Μεταφυσική –Αποκρυφισμός

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #161  
Παλιά 29-05-09, 13:25
naeb Ο χρήστης naeb δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-04-2009
Μηνύματα: 557
Προεπιλογή

Φίλε DTomGR, συμφωνώ σε πολλά από αυτά που λες.
Η αστρική προβολή ασφαλώς και δεν είναι παιχνίδι, είναι (σύμφωνα πάντα με τις δικές μου εμπειρίες) ένα παράθυρο προς τις ανώτερες διαστάσεις.

Για να μάθεις να κάνεις α.π. θα πρέπει όμως να ξεκινήσεις από κάπου, να πιάσεις ένα θέμα που σε κινητοποιεί, που θέλεις να μάθεις πέντε πράγματα για αυτό και να ασχοληθείς με αυτό σοβαρά.

Ο στόχος σου δίνει ώθηση για να κάνεις την προσπάθεια που απαιτείται έτσι ώστε να βγεις στο αστρικό αλλά ένας στόχος που κινητοποιεί εμένα μπορεί εσένα να σου φαίνεται λιγότερο ενδιαφέρον.

Υ.Γ. Τα ερωτήματα που θέτεις είναι πολύ ενδιαφέροντα. Έχεις την ευκαιρία να βιώσεις αστρικές εμπειρίες και με τον καιρό να πάρεις τις απαντήσεις που ψάχνεις
Απάντηση με παράθεση
  #162  
Παλιά 29-05-09, 13:36
DTomGR Ο χρήστης DTomGR δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-08-2007
Μηνύματα: 6
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από naeb
Φίλε DTomGR, συμφωνώ σε πολλά από αυτά που λες.
Η αστρική προβολή ασφαλώς και δεν είναι παιχνίδι, είναι (σύμφωνα πάντα με τις δικές μου εμπειρίες) ένα παράθυρο προς τις ανώτερες διαστάσεις.

Για να μάθεις να κάνεις α.π. θα πρέπει όμως να ξεκινήσεις από κάπου, να πιάσεις ένα θέμα που σε κινητοποιεί, που θέλεις να μάθεις πέντε πράγματα για αυτό και να ασχοληθείς με αυτό σοβαρά.

Ο στόχος σου δίνει ώθηση για να κάνεις την προσπάθεια που απαιτείται έτσι ώστε να βγεις στο αστρικό αλλά ένας στόχος που κινητοποιεί εμένα μπορεί εσένα να σου φαίνεται λιγότερο ενδιαφέρον.

Υ.Γ. Τα ερωτήματα που θέτεις είναι πολύ ενδιαφέροντα. Έχεις την ευκαιρία να βιώσεις αστρικές εμπειρίες και με τον καιρό να πάρεις τις απαντήσεις που ψάχνεις
O λόγος για τον οποίο έκανα το προηγούμενο post ήταν γιατί έχουμε φτάσει πλεων στο σημείο... να διαβάζουμε παραμυθάκια..
και αναφέρομαι σε όλους όσους έχουν καταφέρει να κάνουν μια Α.Π. να μας δώσουν τα πραγματικά φώτα τους ....για αυτο και για αυτούς που συνάντησαν σε αυτό το ταξίδι....

και φυσικά περιμένω ...πλεόν απαντήσεις...
__________________
LiveEveryDay
Απάντηση με παράθεση
  #163  
Παλιά 29-05-09, 14:36
~*WiLdChILD*~ Ο χρήστης ~*WiLdChILD*~ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-02-2008
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή

ΤomGr δεν ειναι τοσο απλο οσο νομιζεις.Η μονη σιγουρη φορα π εχω κατορθωσει αστρικη προβολη ειναι 1,κ δν μπορω να την αμφισβητησω με τιποτα.Ειχα βγει απ το σωμα μ στον πραγματικο κοσμο.Παρ ολα αυτα επεστρεψα στο σωμα μου χωρις να προλαβω να ''λυσω'' καμια απορια μου...παρολο που δεν τρομαξα κτλ, επεστρεψα σαν μαγνητης σιγα σιγα στο σωμα μου λιγη ωρα αφου βγηκα.....Μαλλον ηταν μια συντομη εξωσωματικη εμπειρια στον αληθινο χρονο.


Τωρα οσον αφορα την αστρικη προβολη,σημερα μπερδευτηκα ακομη περισσοτερο...Τι σόι διασταση ειναι αυτη?Οπου ολα οσα σκεφτεσαι υλοποιουνται?Σημερα το πρωι κατορθωσα να κανω αρκετες φορες αστρικη προβολη,κανονικα χωρις να αποκτησω συνειδητοτητα απ το ονειρο μου,αλλα εξ αρχης......και παρολο που οταν βγηκα απ το σωμα μου το δωματιο ηταν απαραλλαχτο,εβλεπα απο κατω τον εαυτο μου να κοιμαται σε διαφορετικη σταση,απ οτι πριν βγω απ το σωμα μου,και μαλιστα καποια στιγμη ανοιξα και τα ματια μου..........εβλεπα επισης αντικειμενα στο σπιτι που κανονικα δεν θα πρεπε να ειναι.........Σιγουρα δεν ηταν οπως η εμπειρια η μια και μοναδικη π ανεφερα πριν......Τελικα ποσο αληθινο ειναι ολο αυτο???Εχω μπερδευτει!!!

Παντως σε σχεση με μια αλλη φορα ηταν λιγοτερο θολα!Ενα βημα τη φορα

Αν ημουν σε μια σταθερη και οχι ''μεταβλητη με τις σκεψεις μου'' διασταση,σιγουρα θα ελυνα πολλες υπαρξιακες και μη αποριες..........Οσες φορες ομως εχω βρεθει σ αυτη την παραξενη μεταβλητη διασταση και εχω επικαλεστει οντοτητες ανωτερες,ποτε δεν βρηκα ανταποκριση.

Α και αυτο που ελεγες για τα παραμυθακια που ταχα καποιοι διηγουνται,ειναι επειδη οντως τα ζουνε.....οτι και να ναι σ αυτη την διασταση κυριαρχει η δυναμη της φαντασιας.....θα πρεπει να εισαι σε πολυ υψηλο επιπεδο για να επικοινωνησεις με ανωτερα οντα,και να αποφυγεις καθε ''ανουσια'' προκληση του κατωτερου εαυτου σου,οπως για παραδειγμα ψευτικες σεξουαλικες εμπειριες και λοιπα με τα οποια ορισμενοι καταπιανονται και χανουν την ουσια.Ειναι δυσκολο να χαλιναγωγησεις τον εαυτο σου.Θελει ωριμη σκεψη και στοχο.
__________________
αστρικα ταξιδια, ονειρα τελικα ολα ενα ωραιο ψεμα και μονη αληθεια ο ΧΡΙΣΤΟΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ~*WiLdChILD*~ : 29-05-09 στις 14:45
Απάντηση με παράθεση
  #164  
Παλιά 29-05-09, 15:01
Το avatar του χρήστη paul
paul Ο χρήστης paul δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-10-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 719
Προεπιλογή

Καταρχήν να εκθέσω τις απόψεις μου κι όποιος νομίζει ότι αξίζουν τις πιστεύει :

Είναι άλλο πράγμα η Αστρική Προβολή - ΑΠρ και άλλο πράγμα ο Αστρικός Περίπατος - ΑΠε.

Αστρική Προβολή, είναι το να προβάλεις το αστρικό σου σώμα ή μέρος της αστρικής σου "ουσίας" σε κάποιο μέρος εκτός της Πνευματικής (ή Αστρικής) Ατμόσφαιράς σου. Και φυσικά το "Αστρικό Σώμα" είναι το Ενεργειακό σώμα μας και η ενέργειά μας είναι τα συναισθήματά μας. Έντονα συναισθήματα είναι έντονη ενέργεια ή ζωντανό Αστρικό σώμα (για αυτό και όταν υπάρχουν έντονα αρνητικά ή θετικά συναισθήματα, είναι πιθανότερα να δείτε αληθοφανή όνειρα, ζωντανούς εφιάλτες ή άλλο π.χ) Ζωντανό σώμα δε σημαίνει και νοήμον ή πειθαρχημένο. Για να γίνει νοήμον πρέπει να αναπτύξει κάποιος το "νοητικό του σώμα" και για να είναι πειθαρχημένο και άρα συνειδητό, πρέπει να αναπτύξεις την ατομικότητα σου. Την ατομικότητα σου την καλλιεργείς μαθαίνοντας να ορίζεις τον εαυτό σου χωρίς το σώμα σου. Την άυλη φύση μας.

Αστρικός περίπατος είναι η συνειδητή περιπλάνηση ή σκοπευμένη κίνηση σε πλάνα πάνω από το φυσικό. Συνήθως στα πρώτα 3 αστρικά πλάνα (κατά την ίδια αρχή με το σώμα μας, αστικό πλάνο είναι το ενεργειακό πλάνο του κόσμου μας και η ενέργειες του κόσμου μας πάνω από το φυσικό πλάνο, είναι "κάτι άλλο" σαν τα συναισθήματά μας.
Οι περισσότεροι που νομίζουν ότι κάνανε Αστρική προβολή, εννοούν ότι κάνανε Αστρικό περίπατο αλλά στη πραγματικότητα είδανε κάποιο ή κάποια αληθοφανή όνειρα.


Χαρακτηριστικό του αστρικού κόσμου είναι ότι αλληλεπιδρά το αστρικό σου με το κόσμο, κατά τον ίδιο τρόπο που αλληλεπιδρά το φυσικό σου σώμα με το φυσικό κόσμο.

Αρκετά σας κούρασα. Δεν απευθύνομαι σε κάποιον συγκεκριμένο αλλά σε όλους όσους τα διαβάζουν.

Ωστόσο.. κανένας δε ξέρει τα πάντα ή δεν είναι απόλυτα σωστός.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
__________________
Memento Mori
«Θυμηθείτε το θάνατο»
Απάντηση με παράθεση
  #165  
Παλιά 29-05-09, 15:04
~*WiLdChILD*~ Ο χρήστης ~*WiLdChILD*~ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-02-2008
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή

Αχ ρε Paul δεν σε πιανω και πολυ .Τελικα με ποιον τροπο μπορει κανεις να επικοινωνησει αποτελεσματικα με ανωτερα οντα?Εσυ τι προτεινεις?
__________________
αστρικα ταξιδια, ονειρα τελικα ολα ενα ωραιο ψεμα και μονη αληθεια ο ΧΡΙΣΤΟΣ
Απάντηση με παράθεση
  #166  
Παλιά 29-05-09, 15:16
DTomGR Ο χρήστης DTomGR δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-08-2007
Μηνύματα: 6
Exclamation

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ~*WiLdChILD*~
ΤomGr δεν ειναι τοσο απλο οσο νομιζεις.Η μονη σιγουρη φορα π εχω κατορθωσει αστρικη προβολη ειναι 1,κ δν μπορω να την αμφισβητησω με τιποτα.Ειχα βγει απ το σωμα μ στον πραγματικο κοσμο.Παρ ολα αυτα επεστρεψα στο σωμα μου χωρις να προλαβω να ''λυσω'' καμια απορια μου...παρολο που δεν τρομαξα κτλ, επεστρεψα σαν μαγνητης σιγα σιγα στο σωμα μου λιγη ωρα αφου βγηκα.....Μαλλον ηταν μια συντομη εξωσωματικη εμπειρια στον αληθινο χρονο.


Τωρα οσον αφορα την αστρικη προβολη,σημερα μπερδευτηκα ακομη περισσοτερο...Τι σόι διασταση ειναι αυτη?Οπου ολα οσα σκεφτεσαι υλοποιουνται?Σημερα το πρωι κατορθωσα να κανω αρκετες φορες αστρικη προβολη,κανονικα χωρις να αποκτησω συνειδητοτητα απ το ονειρο μου,αλλα εξ αρχης......και παρολο που οταν βγηκα απ το σωμα μου το δωματιο ηταν απαραλλαχτο,εβλεπα απο κατω τον εαυτο μου να κοιμαται σε διαφορετικη σταση,απ οτι πριν βγω απ το σωμα μου,και μαλιστα καποια στιγμη ανοιξα και τα ματια μου..........εβλεπα επισης αντικειμενα στο σπιτι που κανονικα δεν θα πρεπε να ειναι.........Σιγουρα δεν ηταν οπως η εμπειρια η μια και μοναδικη π ανεφερα πριν......Τελικα ποσο αληθινο ειναι ολο αυτο???Εχω μπερδευτει!!!

Παντως σε σχεση με μια αλλη φορα ηταν λιγοτερο θολα!Ενα βημα τη φορα

Αν ημουν σε μια σταθερη και οχι ''μεταβλητη με τις σκεψεις μου'' διασταση,σιγουρα θα ελυνα πολλες υπαρξιακες και μη αποριες..........Οσες φορες ομως εχω βρεθει σ αυτη την παραξενη μεταβλητη διασταση και εχω επικαλεστει οντοτητες ανωτερες,ποτε δεν βρηκα ανταποκριση.

Α και αυτο που ελεγες για τα παραμυθακια που ταχα καποιοι διηγουνται,ειναι επειδη οντως τα ζουνε.....οτι και να ναι σ αυτη την διασταση κυριαρχει η δυναμη της φαντασιας.....θα πρεπει να εισαι σε πολυ υψηλο επιπεδο για να επικοινωνησεις με ανωτερα οντα,και να αποφυγεις καθε ''ανουσια'' προκληση του κατωτερου εαυτου σου,οπως για παραδειγμα ψευτικες σεξουαλικες εμπειριες και λοιπα με τα οποια ορισμενοι καταπιανονται και χανουν την ουσια.Ειναι δυσκολο να χαλιναγωγησεις τον εαυτο σου.Θελει ωριμη σκεψη και στοχο.
Από τη μια μεριά αναφέρεις ότι το να κάνεις μια Α.Π. είναι κάτι που θέλει χρόνο και δεν είναι εύκολο και από την άλλη μου αναφέρεις ότι σήμερα...το έκανες λες και ήταν παιχνίδι.... υποψιάζομαι ότι τελικά ....κάτι άλλο συμβαίνει και όχι πραγματικά αυτό που φαντάζεσαι....

και όπως συνεχίζετε να αποδεικνύετε ότι .... δεν υπάρχουν απαντήσεις για τα ερωτήματα που έθεσα προηγούμενος....
Καλό θα ήταν να μην καταθέτουμε την "φαντασία” μας ....γιατί η φαντασία και η παραίσθηση παράγεται πάρα πολύ εύκολα ......
__________________
LiveEveryDay
Απάντηση με παράθεση
  #167  
Παλιά 29-05-09, 15:24
~*WiLdChILD*~ Ο χρήστης ~*WiLdChILD*~ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-02-2008
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DTomGR
Από τη μια μεριά αναφέρεις ότι το να κάνεις μια Α.Π. είναι κάτι που θέλει χρόνο και δεν είναι εύκολο και από την άλλη μου αναφέρεις ότι σήμερα...το έκανες λες και ήταν παιχνίδι.... υποψιάζομαι ότι τελικά ....κάτι άλλο συμβαίνει και όχι πραγματικά αυτό που φαντάζεσαι....

και όπως συνεχίζετε να αποδεικνύετε ότι .... δεν υπάρχουν απαντήσεις για τα ερωτήματα που έθεσα προηγούμενος....
Καλό θα ήταν να μην καταθέτουμε την "φαντασία” μας ....γιατί η φαντασία και η παραίσθηση παράγεται πάρα πολύ εύκολα ......
Κοιτα γενικοτερα εγω πεφτω πολυ ευκολα σε ''κατασταση με κραδασμους'' και μεσω αυτης ''προβαλλω'' τον εαυτο μου σε μια αγνωστη διασταση παρομοια οπτικα με αυτον τον κοσμο, μονο που μεταβαλλεται με τις σκεψεις μου.Για καποιον αλλο ισως να ναι πιο δυσκολο.

Τωρα το τι ακριβως συμβαινει..δεν μπορω να σου πω,γιατι κ εγω η ιδια ειμαι μπερδεμενη.....ο τωρινος μου στοχος θα ειναι να επικαλεστω καποια ανωτερη μορφη να με οδηγησει στο σωστο μονοπατι,ωστε να πετυχω αυτο που επιθυμω.Εχοντας εναν στοχο,ολα γινονται πιο ευκολα.Αν πετυχω κατι παρομοιο,σου υποσχομαι πως θα σου δωσω καθε χρησιμη συμβουλη ωστε να πετυχεις κ εσυ τους δικους σου στοχους στο συγκεκριμενο θεμα .....

Σιγουρα πολλα ειναι ενα ειδος ''παραισθησης'',την οποια εμεις οι ιδιοι δημιουργουμε......Πως εξηγεις ομως το γεγονος οτι ορισμενα πραγματα που εχω δει,ειχαν προφητικο ρολο?Αυτο μου δινει τη σιγουρια πως ''κατι'' παιζει!Αρκει να το εκμεταλλευτουμε σωστα.Ισως ολα να ειναι παιχνιδι του εγκεφαλου,ενα παιχνιδι ομως μεσω του οποιου μπορουμε να πετυχουμε πολλα,και δεν εννοω μονο για προφητικα πραγματα...πολλα περισσοτερα!
__________________
αστρικα ταξιδια, ονειρα τελικα ολα ενα ωραιο ψεμα και μονη αληθεια ο ΧΡΙΣΤΟΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ~*WiLdChILD*~ : 29-05-09 στις 15:25
Απάντηση με παράθεση
  #168  
Παλιά 29-05-09, 15:38
DTomGR Ο χρήστης DTomGR δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-08-2007
Μηνύματα: 6
Question

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ~*WiLdChILD*~
Κοιτα γενικοτερα εγω πεφτω πολυ ευκολα σε ''κατασταση με κραδασμους'' και μεσω αυτης ''προβαλλω'' τον εαυτο μου σε μια αγνωστη διασταση παρομοια οπτικα με αυτον τον κοσμο, μονο που μεταβαλλεται με τις σκεψεις μου.Για καποιον αλλο ισως να ναι πιο δυσκολο.

Τωρα το τι ακριβως συμβαινει..δεν μπορω να σου πω,γιατι κ εγω η ιδια ειμαι μπερδεμενη.....ο τωρινος μου στοχος θα ειναι να επικαλεστω καποια ανωτερη μορφη να με οδηγησει στο σωστο μονοπατι,ωστε να πετυχω αυτο που επιθυμω.Εχοντας εναν στοχο,ολα γινονται πιο ευκολα.Αν πετυχω κατι παρομοιο,σου υποσχομαι πως θα σου δωσω καθε χρησιμη συμβουλη ωστε να πετυχεις κ εσυ τους δικους σου στοχους στο συγκεκριμενο θεμα .....

Σιγουρα πολλα ειναι ενα ειδος ''παραισθησης'',την οποια εμεις οι ιδιοι δημιουργουμε......Πως εξηγεις ομως το γεγονος οτι ορισμενα πραγματα που εχω δει,ειχαν προφητικο ρολο?Αυτο μου δινει τη σιγουρια πως ''κατι'' παιζει!Αρκει να το εκμεταλλευτουμε σωστα.Ισως ολα να ειναι παιχνιδι του εγκεφαλου,ενα παιχνιδι ομως μεσω του οποιου μπορουμε να πετυχουμε πολλα,και δεν εννοω μονο για προφητικα πραγματα...πολλα περισσοτερα!
O στόχος μου αυτή τι στιγμή δεν είναι να επιτύχω μια Α.Π. ... εγώ θέλω πλεων να ακούσω ώριμα πράγματα απο ανθρώπους που έχουν να καταθέσουν στοιχεια.... με επιχειρήματα....

Δε νομίζω αυτό που επιτιχάνεις να είναι Α.Π. ... με τα όσα διαβάζω...κάνεις χρήση πραγμάτων ... τελετουργιών κλπ... για να προβείς σε αυτό το αποτέλεσμα που βιώνεις... και σίγουρα οι λόγοι που το κάνεις δεν είναι για να απαντήσεις στα μεγάλα μυστίρια...ούτε τα χρήματα ....ουτε η δόξα...ούτε οι σχέσεις.....έχουν αξία πάνω σε αυτο το επίπεδο που ζούμε....

Υ.Γ.: Σκέφτικες ποτέ αν η θέληση σου (η προφητία που είδες.... ) ,την έκανε πραγματικότητα ;

Επίσης.... και ένα μόνο χάπι... μπορεί να σε παραλλήσει....να παραλλήσει τον εγγέφαλο σου και να σε κάνει να είσαι φυτό.... ένα οργανικό υλικό φτιαγμένο απο τον άνθρωπο... το οποίο θα σε κάνει να "βλέπεις" τα πάντα... όχι όμως την αλήθεια....
__________________
LiveEveryDay
Απάντηση με παράθεση
  #169  
Παλιά 29-05-09, 15:50
~*WiLdChILD*~ Ο χρήστης ~*WiLdChILD*~ δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-02-2008
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από DTomGR
O στόχος μου αυτή τι στιγμή δεν είναι να επιτύχω μια Α.Π. ... εγώ θέλω πλεων να ακούσω ώριμα πράγματα απο ανθρώπους που έχουν να καταθέσουν στοιχεια.... με επιχειρήματα....

Δε νομίζω αυτό που επιτιχάνεις να είναι Α.Π. ... με τα όσα διαβάζω...κάνεις χρήση πραγμάτων ... τελετουργιών κλπ... για να προβείς σε αυτό το αποτέλεσμα που βιώνεις... και σίγουρα οι λόγοι που το κάνεις δεν είναι για να απαντήσεις στα μεγάλα μυστίρια...ούτε τα χρήματα ....ουτε η δόξα...ούτε οι σχέσεις.....έχουν αξία πάνω σε αυτο το επίπεδο που ζούμε....

Υ.Γ.: Σκέφτικες ποτέ αν η θέληση σου (η προφητεία που είδες.... ) ,την έκανε πραγματικότητα ;

Επίσης.... και ένα μόνο χάπι... μπορεί να σε παραλλήσει....να παραλλήσει τον εγγέφαλο σου και να σε κάνει να είσαι φυτό.... ένα οργανικό υλικό φτιαγμένο απο τον άνθρωπο... το οποίο θα σε κάνει να "βλέπεις" τα πάντα... όχι όμως την αλήθεια....
Λοιπον δεν θα θυμωσω με τα απαραδεκτα που διαβαζω,διοτι αλλωστε δεν με γνωριζεις και ειναι φυσιολογικο να βγαζεις σαν ανθρωπος τα συμπερασματα σου.

Εγω εδω ειμαι να μοιραστω τις παραξενες εμπειριες μου με ατομα που τις εχουν ζησει,για να βγαλουμε μια ακρη,και να επωφεληθουμε σε κατι που θελουμε να πετυχουμε.

Τελετουργια δεν εχω κανει ποτε.Ουτε χρηση πραγματων.

Ποτε δεν ειχα λογο να πετυχω κατι παρομοιο,ουτε ειχα ιδεα για το συμβαινει.Οταν ομως διαβασα στο ιντερνετ πως ειναι φαινομενο που συμβαινει και σε αλλα ατομα,απλως ηθελα να μαθω περισσοτερα γυρω απ το θεμα.

Οσες ''προφητειες'' εχω δει ειναι μικροπραγματα της καθημερινης ζωης,που και να μην γινονταν λιγο θα με ενδιεφερε.Αρα η δυναμη της θελησης δεν ειναι απαντηση εδω.Σιγουρα,εννοειται πως η δυναμη της θελησης υλοποιει επειθυμιες.Αλλα σ αυτη την περιπτωση δεν προκειται για καμια πολυποθητη επιθυμια

Χαπια και αηδιες δεν χρησιμοποιω.Αν ειναι δυνατον.Τεσπα δεν θελω να σου παω κοντρα.Απλα να εχεις ανοιχτους τους οριζοντες σου!Ειμαι σιγουρη πως κανενας δεν θα κατσει να σκασει ωστε εσυ να πιστεψεις τα δικα μας βιωματα!Προσωπικα δεν με ενδιαφερει να πεισω τους αλλους.Αλλα μεσα απ τις δικες τους γνωσεις-εμπειριες να αποκομισω οτιδηποτε χρησιμο για μενα.

Νομιζεις ειναι ευκολο να καθεσαι να συζητας παρομοια πραγματα?Γινεσαι αντικειμενο κρισης και σχολιασμου.Ο καθενας μπορει να επιλεγει ο ιδιος το τι πιστευει και τι οχι.Δεν χρειαζεται ομως να επιτιθεσαι με λογια,τη στιγμη που δεν γνωριζεις πως εχουν τα πραγματα.Θα σε παρακαλουσα τις αμφισβητησεις σου να τις λυνεις στο νου σου,και οσα δεν πιστευεις απλα να τα αφηνεις στην ακρη.Δεν σου βαλαμε μαχαιρι στο λαιμο.
__________________
αστρικα ταξιδια, ονειρα τελικα ολα ενα ωραιο ψεμα και μονη αληθεια ο ΧΡΙΣΤΟΣ

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ~*WiLdChILD*~ : 29-05-09 στις 16:01
Απάντηση με παράθεση
  #170  
Παλιά 29-05-09, 16:04
DTomGR Ο χρήστης DTomGR δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-08-2007
Μηνύματα: 6
Exclamation

Δεν μπαίνω σε αντιπαράθεση .... απλά όπως θα το ξαναπώ..

με κούρασε να ακούω...ιστορίες για αγρίους!

και οι σοβαροί άνθρωποι σωπαίνουν γιατι αυτή και μόνο αυτή ξέρουν την πραγματική αλήθεια όλων τον πραγμάτων.....

και όπως θα το ξανατονίσω...... μέχρι στιγμής οι απαντήσεις είναι ελάχιστες στα ερωτήματα.....

και θα επαναλάβω... ότι ναι υφίστατε η Α.Π. και όσο πραγματικά γνωρίζουν...
σωπαίνουν......
__________________
LiveEveryDay
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 20:38.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.