Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Εσωτερική Αναζήτηση – Φιλοσοφία – Επιστήμες

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #451  
Παλιά 29-10-18, 20:04
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Johnkokk Εμφάνιση μηνυμάτων
Οι περισσότεροι εδώ δεν σε κατηγόρησαν ως απατεώνα αλλά ως ματαιόδοξο και ελαφρόμυαλο. Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα ποινικά γιατί ήρθες σε ένα χώρο ανταλλαγής ιδεών με τη δική σου θέληση, χωρίς να υπάρχει κανένα ενδιαφέρον δικό μας για την πατέντα καθώς είναι εκτός θεματολογίας και στην ουσία κατέληξες στο να σε κράζουν άγνωστοι σε αγνώστους. Άλλη δουλειά δεν έχουν οι εισαγγελείς, θα κάτσουν να δώσουν εντάλματα για να βρουν τις ηλεκτρονικές ταυτότητές μας επειδή κοροϊδεύουμε ένα γεροξεκούτη χαχαχαχα λες και δεν υπάρχουν άλλα θέματα να ασχοληθούν.

Θα μπορούσα να είμαι εγγονός σου και εν μέρει ντρέπομαι που σου μιλάω έτσι,από κοντά δεν θα μιλούσα ποτέ με αυτό τον τρόπο σε κανένα και χειρότερος από σενα να ήταν, αλλά στην τελική ο σεβασμός κερδίζεται και η συμπεριφορά σου μόνο νικηφόρα δεν είναι όσον αφορά τον σεβασμό.
Να μην του μιλάς καλά, δεν το αξίζει!
Είναι ξεκάθαρο harassment που μας κάνει εδώ μέσα και μας απειλεί και απο πάνω!
Φυσικά και δεν θα του δώσουν τις ηλεκτρονικές ταυτότητες γιατι απλά δεν είμαστε στο site του και δεν είναι σχετικό το φόρουμ με την πατέντα του. Αυτό δεν καταλαβαίνει, ότι δεν στοιχειοθετείται η συγκεκριμένη κατηγορία, το πολύ πολύ εξύβριση που είναι πταίσμα και σε εκείνη την περίπτωση δεν γίνεται άρση.

@seismic
Εφόσον σε ενοχλεί το απατεώνας, θα το βλέπεις κάθε μέρα μέχρι να πάρεις πόδι θρασύτατε!
ΑΠΑΤΕΩΝΑ!!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη R-b-t3r : 29-10-18 στις 20:06
  #452  
Παλιά 29-10-18, 20:11
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
Δέστε στον καθρέπτη τον εαυτό σας και αναρωτηθείτε τι κακό σας έχω κάνει.
Μίλησα επιστημονικά και σκάσατε από την ζήλια που ένας μάστορας μπορεί να σταθεί δίπλα σε σπουδαγμένους. Αυτή είναι η αλήθεια.
Και εγώ δεν σας έχω σεβασμό και δεν σας θεωρώ επιστήμονες όχι γιατί σας ζηλεύω αλλά γιατί δεν μπορείτε να αρθρώσετε έναν επιστημονικό λόγο.
Μας κάνεις παρενόχληση ρε μαλάκα! Στο είπαμε χίλιες φορές, τι διάολο alzheimer έχεις;;;
Δεν μας νοιάζει η πατέντα σου, ούτε η ημιμαθείς απόψεις σου για το σύμπαν. Και για τελευταία φορά, δεν είμαστε μηχανικοί ρε ηλίθιε! Στα θέματα θεωρητικής φυσικής που κάτι σκαμπάζουμε δεν τα κατέχεις αλλά θέλεις να έχεις άποψη. Στα έχουμε πεί, κοντεύουμε να βγάλουμε κάλλους στα δάχτυλα αλλά εσύ εκεί!

Και αφού δεν μας γουστάρεις ρε φίλε, τι στο διαόλο κάνεις εδώ μέσα;;;
Ποιός σε κρατάει εδώ;;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη R-b-t3r : 29-10-18 στις 20:13
  #453  
Παλιά 29-10-18, 20:14
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από R-b-t3r Εμφάνιση μηνυμάτων
Να μην του μιλάς καλά, δεν το αξίζει!
Είναι ξεκάθαρο harassment που μας κάνει εδώ μέσα και μας απειλεί και απο πάνω!
Φυσικά και δεν θα του δώσουν τις ηλεκτρονικές ταυτότητες γιατι απλά δεν είμαστε στο site του και δεν είναι σχετικό το φόρουμ με την πατέντα του. Αυτό δεν καταλαβαίνει, ότι δεν στοιχειοθετείται η συγκεκριμένη κατηγορία, το πολύ πολύ εξύβριση που είναι πταίσμα και σε εκείνη την περίπτωση δεν γίνεται άρση.

@seismic
Εφόσον σε ενοχλεί το απατεώνας, θα το βλέπεις κάθε μέρα μέχρι να πάρεις πόδι θρασύτατε!
ΑΠΑΤΕΩΝΑ!!
Μόλις ομολόγησες ότι είσαι κότα και κρύβεσαι πίσω από το ψευδώνυμο. Στην εποχή μου οι άνδρες είχαν αρχίδι@ τιμή και υπόληψη. Θα σε ξεβρακώσω μορή κότα.
Αν τολμάς και έχεις @@κια έλα να μου τα πεις μπροστά μου κότα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη seismic : 29-10-18 στις 20:18
  #454  
Παλιά 29-10-18, 20:19
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
Μόλις ομολόγησες ότι είσαι κότα και κρύβεσαι πίσω από το ψευδώνυμο. Στην εποχή μου οι άνδρες είχαν αρχίδι@ τιμή και υπόληψη. Θα σε ξεβρακώσω μορή κότα.
Αν είχες εσύ τιμή και υπόληψη μωρή λουμπίνα θα είχες φύγει όταν είπες ότι θα φύγεις. Τι στο διαόλο κάνεις στο φόρουμ του μεταφυσικού;;

Και να θυμάσαι ότι αυτό που έκανες τώρα είναι προσβολή τιμής και υπόληψης μόνο που το υπονόησες. Οπότε αν ποτέ κάνεις το λάθος να με πάς δικαστήριο θα μπείς φυλακή κουλάδι!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη R-b-t3r : 29-10-18 στις 20:31
  #455  
Παλιά 29-10-18, 20:27
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν τολμάς και έχεις @@κια έλα να μου τα πεις μπροστά μου κότα.
Δεν γ@μιέσαι να κάνεις καριέρα ρε seismic?
Σιγά μην ασχολούμαι με τον κάθε τρελό που ποστάρει στα φόρα. Πολύ ασχοληθήκαμε μαζί σου....

Και όσο για την συκοφαντική δυσφήμηση πρέπει να σε αναφέρω ονομαστικά. Καλή τύχη απατεώνα seismic!
  #456  
Παλιά 29-10-18, 20:50
Το avatar του χρήστη Robespierre
Robespierre Ο χρήστης Robespierre δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-11-2014
Μηνύματα: 1.138
Προεπιλογή



Τι μηνυση θα μου κάνεις βρε ερειπιο; Φιδεμπορα της λαικης; Κλεφτοκοτα και ερασιτεχνη απατεωνισκο, που εχεις τα μουτρα και ζητας τα ρεστα...
Τα χεις κανει τσουρεκια στο μισο ελληνικο ιντερνετ, εκθετεις καθημερινα καθηγητες ΕΜΠ, διεθνεις επιστημονες και ιδιοκτητες εταιριων, θαρρεις και θα συνεργαζονταν ποτε καποιος σοβαρος ανθρωπος με εναν καμενο σαν του λογου σου; Εβαλε ο Καρυδης ή ο αλλος ο Αιγυπτιος το ονομα του σε καποια δημοσιευση της πατεντας, ευρεσιτεχνιας, εφευρεσης, σωτηρια της Ελλαδας, πουθενα; Εβαλε;

Οχι βεβαια. Τρελος ειναι; Να γελανε και τα μπετα μαζι του; Εβαλε κανενας κεφαλαια στις μεγαλομανιες σου; Οχι βεβαια; Τρελος ειναι, να τα πεταξει; Δεν τα δινει σε φιλανθρωπιες. Καθεσαι και μας ζαλιζεις τα ουμπαλα με τις φαντασιωσεις σου καθε μερα, σε παιρνουμε στην πλακα, σε παιρνουμε στον χαβαλε, σε βριζουμε... εκει ο μπαρμπας. Αναποδα στην εθνικη. Το πιο σκληρο που πρεπει να σου ειπανε μεχρι τωρα, ειναι αυτο που πεταξε ο valhala. Κατσε να στο πω κι εγω, μπας και ξενερωσεις.

Σου μενουν/δεν σου μενουν αλλα 10 χρονια. Κατα μεσο ορο, ετσι; Μπορει να θαψεις αρκετους φυσικα. Δεν ειναι εκει το θεμα σου. Ετσι θα σε παει απο δω και περα; Τι εμεινε ρε που δεν γεμισες με το σπαμ σου; Κανενα blog για γυμναστες; Κανενα φορουμ γεωπονων; Κανενα καναλι στο FB; Καταντια και μιζερια ρε μπαρμπα. Αντε να χτισεις κανενα ενοικιαζομενο για τα παιδια που (οπως ειπες) αραδιασες, αν ειναι αληθεια κι αυτά και παρατα μας. Αρκετα μας ζαλισες. Ουτε λεφτα θα βαλουμε, ουτε κοροιδα θα βρεις για μετα θανατο δοξα, ουτε επιστημονας θα γινεις με αυτα τα καραγκιοζιλικια. Ενας τροπος υπηρχε για σενα, αυτος του Παπαμιχαηλ: το πρωι στο γιαπι, το βραδι στο πολυτεχνειο. Τον εχασες, δεν μπορεσες, βαρεθηκες, δεν μπορουσες; Ε, τερμα τωρα. Συμβιβασου. Και παρατα τις απατες του ιντερνετ γιατι το δρομο για την Ευελπίδων τον ξερω κι εγω.

Γκε-γκε; Jetzt Raus!
__________________
"Η βασική αρετή του πολίτη είναι η δυσπιστία", Ροβεσπιέρος
  #457  
Παλιά 29-10-18, 20:55
Το avatar του χρήστη Robespierre
Robespierre Ο χρήστης Robespierre δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-11-2014
Μηνύματα: 1.138
Προεπιλογή

Ο Seismic με την πατέντα του στη πλάτη, οδεύει για το Νόμπελ!


__________________
"Η βασική αρετή του πολίτη είναι η δυσπιστία", Ροβεσπιέρος

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Robespierre : 29-10-18 στις 21:00
  #458  
Παλιά 29-10-18, 21:03
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Robespierre Εμφάνιση μηνυμάτων


Τι μηνυση θα μου κάνεις βρε ερειπιο; Φιδεμπορα της λαικης; Κλεφτοκοτα και ερασιτεχνη απατεωνισκο, που εχεις τα μουτρα και ζητας τα ρεστα...
Τα χεις κανει τσουρεκια στο μισο ελληνικο ιντερνετ, εκθετεις καθημερινα καθηγητες ΕΜΠ, διεθνεις επιστημονες και ιδιοκτητες εταιριων, θαρρεις και θα συνεργαζονταν ποτε καποιος σοβαρος ανθρωπος με εναν καμενο σαν του λογου σου; Εβαλε ο Καρυδης ή ο αλλος ο Αιγυπτιος το ονομα του σε καποια δημοσιευση της πατεντας, ευρεσιτεχνιας, εφευρεσης, σωτηρια της Ελλαδας, πουθενα; Εβαλε;

Οχι βεβαια. Τρελος ειναι; Να γελανε και τα μπετα μαζι του; Εβαλε κανενας κεφαλαια στις μεγαλομανιες σου; Οχι βεβαια; Τρελος ειναι, να τα πεταξει; Δεν τα δινει σε φιλανθρωπιες. Καθεσαι και μας ζαλιζεις τα ουμπαλα με τις φαντασιωσεις σου καθε μερα, σε παιρνουμε στην πλακα, σε παιρνουμε στον χαβαλε, σε βριζουμε... εκει ο μπαρμπας. Αναποδα στην εθνικη. Το πιο σκληρο που πρεπει να σου ειπανε μεχρι τωρα, ειναι αυτο που πεταξε ο valhala. Κατσε να στο πω κι εγω, μπας και ξενερωσεις.

Σου μενουν/δεν σου μενουν αλλα 10 χρονια. Κατα μεσο ορο, ετσι; Μπορει να θαψεις αρκετους φυσικα. Δεν ειναι εκει το θεμα σου. Ετσι θα σε παει απο δω και περα; Τι εμεινε ρε που δεν γεμισες με το σπαμ σου; Κανενα blog για γυμναστες; Κανενα φορουμ γεωπονων; Κανενα καναλι στο FB; Καταντια και μιζερια ρε μπαρμπα. Αντε να χτισεις κανενα ενοικιαζομενο για τα παιδια που (οπως ειπες) αραδιασες, αν ειναι αληθεια κι αυτά και παρατα μας. Αρκετα μας ζαλισες. Ουτε λεφτα θα βαλουμε, ουτε κοροιδα θα βρεις για μετα θανατο δοξα, ουτε επιστημονας θα γινεις με αυτα τα καραγκιοζιλικια. Ενας τροπος υπηρχε για σενα, αυτος του Παπαμιχαηλ: το πρωι στο γιαπι, το βραδι στο πολυτεχνειο. Τον εχασες, δεν μπορεσες, βαρεθηκες, δεν μπορουσες; Ε, τερμα τωρα. Συμβιβασου. Και παρατα τις απατες του ιντερνετ γιατι το δρομο για την Ευελπίδων τον ξερω κι εγω.

Γκε-γκε; Jetzt Raus!
Αν πιστεύεις αυτά που λες πες μου το ονοματάκι σου το πραγματικό να τα βρούμε στα δικαστήρια. Αυτά ξέρουν να αποδώσουν δικαιοσύνη. Εμένα το ξέρετε το όνομά μου εσείς λέτε ανέξοδες μαλ@κίες. Έτσι είναι οι άντρες ρε.
Να σας κάνει ο κώλος σας για το θέμα μου. Αν δεν σας πείραζε δεν θα μου απαντούσατε καν.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη seismic : 29-10-18 στις 21:09
  #459  
Παλιά 29-10-18, 21:17
valhalla Ο χρήστης valhalla δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-01-2008
Μηνύματα: 768
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν πιστεύεις αυτά που λες πες μου το ονοματάκι σου το πραγματικό να τα βρούμε στα δικαστήρια. Αυτά ξέρουν να αποδώσουν δικαιοσύνη. Εμένα το ξέρετε το όνομά μου εσείς λέτε ανέξοδες μαλ@κίες. Έτσι είναι οι άντρες ρε.
Να σας κάνει ο κώλος σας για το θέμα μου. Αν δεν σας πείραζε δεν θα μου απαντούσατε καν.
Ώπα, μισό λεπτάκι; Εσύ δεν είπες ότι θα ζητήσεις άρση απορρήτου; Τώρα γιατί ζητάς ονόματα;

Τράβα στην δικαιοσύνη να στα δώσει (ΑΝ στα δώσει).
  #460  
Παλιά 29-10-18, 21:20
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από valhalla Εμφάνιση μηνυμάτων
Ώπα, μισό λεπτάκι; Εσύ δεν είπες ότι θα ζητήσεις άρση απορρήτου; Τώρα γιατί ζητάς ονόματα;

Τράβα στην δικαιοσύνη να στα δώσει (ΑΝ στα δώσει).
Ήθελα να δω αν μιλώ σε άνδρες με παντελόνια γιατί οι άνδρες οι πραγματικοί δεν κρύβονται για αυτά που λένε αλλά παίρνουν την ευθύνη των λεγόμενων με το ονοματεπώνυμό τους.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη seismic : 29-10-18 στις 21:21
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:29.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.