Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 15-08-12, 10:55
Constantina_93 Ο χρήστης Constantina_93 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 29-06-2012
Μηνύματα: 2
Προεπιλογή ν

Παιδια καταρχας ευχαριστω για τις απαντησεις σας.. Λοιπον ας τα παρουμε απο την αρχη.. Ο πατερας του φιλου μου δεν ξερει να προκαλει μονος του αστρικη προβολη αλλα ουτε καν γνωριζε τι ειναι αυτο και πως γινεται.. Στο σπιτι οπου μενουν δεν ειχαν ποτε μεταφυσικα φαινομενα μεχρι που γεννηθηκε το παιδι τους.. Μετα απο τρεις αποβολες καταφεραν να κανουν παιδι και απο την στιγμη που μπηκε στο σπιτι αρχισαν τα περιεργα.. Για παραδειγμα δεν μπορουσε να κοιμηθει μονος του, οταν τον αφηναν (ημερων ακομα) το βραδυ στο δωματιο του για να κοιμηθει ολο εκλαιγε και αναγκαστικα κοιμοταν με την μαμα του γιατι αλλιως δεν μπορουσε.. Επισης καποιες φορες ενω ολοι καθοντουσαν στο σαλονι ακουγαν απο μεσα να παιζουν τα παιχνιδια και αλλα τετοια.. Εχω και καποια προσφατα που εχουν γινει.. Πριν 2 μηνες περιπου ειχε ερθει ο φιλος μου εκει που σπουδαζω(εδινα εξεταστικη) και ειπε ο πατερας του να μου πει να μην αγχωνομαι με τα αποτελεσματα και οτι θα κοπω σε δυο μαθηματα.. Ε θες βγηκε και το τελευταιο μαθημα και οντως κοπηκα σε δυο... Ενα αλλο που μου εκανε εντυπωση ειναι ο τροπος που ξεματιαζει.. Πρωτη φορα στην ζωη μου το νιωθω αυτο.. Οταν του λεω να με ξεματιασει μεσα σε 5 λεπτα νιωθω ενα βαρος να φευγει απο το κεφαλι μ.. Πραγματικα ειναι πολυ περιεργο ειναι λες και σηκωθηκαν εικοσι κιλα πανω απο το κεφαλι μ...Τελος εχει και ο φιλος μου ενα χαρισμα... Δεν ξερω πως αλλιως να το πω... Οτι λεει γινεται... οτι μα οτι λεει!!! δεν εννοοω να ευχηθει κατι αλλα να το θελει πραγματικα... εχουν τυχει πολλες αναποδιες στις ημερομηνιες που κανονιζουμε να βρεθουμε καθως εγω σπουδαζω εδω και αυτος στο εξωτερικο και παντα μα παντα οι αναποδιες αλλαζουν την τελευταια στιγμη.. Οπως κΙ εχω δει με τα ματια μου να λεει κατι και μετα απο λιγο να γινεται!! Να μην σας κουρασω αλλο! Περιμενω τις γνωμες σας για το τι μπορει να τρεχει!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 15-08-12, 12:50
Ctize Ο χρήστης Ctize δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 12-08-2012
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή

Constantina_93 πολυ ενδιαφερον το θεμα που αναφερες εγω πιστευω οτι εχουν καποιο χαρισμα στην οικογενεια και πρεπει να το κοιταξουν ισως βγει σε κατι καλο
__________________
Seize the day
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 16-08-12, 00:11
Viper Ο χρήστης Viper δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-02-2012
Μηνύματα: 356
Προεπιλογή

Naeb, δεν νομίζω ότι η γνώμη κάποιου εκ΄ των "V" θα μπορούσε να σου σταθεί εμπόδιο στην προσπάθεια επικοινωνίας με το εν λόγω μέρος του φόρουμ. Εξάλλου, προσωπική μου πεποίθηση, αποτελεί το γεγονός πως όταν κάποιος έχει βιώσει μεταφυσικά φαινόμενα ,εντός ή εκτός " " , δεν αποζητά την αποδοχή ή την παραδοχή των υπολοίπων όταν τα καταθέτει αλλά αναζητά παράλληλη πληροφόρηση. Όσον αφορά τώρα το σχόλιο περί γελοιοποίησης, όταν κάποιος είναι κοινωνός αναξήγητων γεγονότων, που ολίγοι ίσως ψυχανεμίζονται, ίσως διαθέτει την ικανότητα να κάνει μετά τον αυτοσαρκασμό του και λίγο προχωρημένο χιούμορ..
__________________
Carpe diem...... Τίποτε πιο λίγο. Ούτε μισό βήμα πιο πίσω.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:03.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.