Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ψυχικά Φαινόμενα – Μεταφυσική –Αποκρυφισμός

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 28-12-12, 18:28
anastasi Ο χρήστης anastasi δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-07-2012
Μηνύματα: 341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AD ASTRA PER ASPERA Εμφάνιση μηνυμάτων
καλησπερα παιδια θα ηθελα να σας πω κι εγω αυτο που εζησα να μου πειτε αν προκειται για καποια περιπτωση αστρικης προβολης πριν 1 χρονο ειχα κατσει ανασκελα στο κρεβατι και εκει που ειχα επικεντρωθει σε ενα σημειο και ειχα χαλαρωσει ενιωσα σχεδον σε ολο μου το σωμα μουδιασμα και επειδη φοβηθηκα δεν το συνεχισα αυτο υπαρχει περιπτωση να ειναι το πρωτο βημα της αστρικης προβολης?

Το μουδιασμα σε ολο το σωμα ειναι νευρικης φυσεως φαινομενο, δειχνει καποιο συντονισμο και συνεργεια των αρθρωτων και εσωτερικων οργανων, οντας σε ακινησια,
Αν γινεται κατα βουλησιν, σημαινει οτι υπαρχει ικανοποιητικος ελεγχος του σωματος, δειχνει ισως και υπαρξη αρμονιας στη λειτουργια του σωματος, νομιζω ειναι (η αρμονια και ο ελεγχος) προαπαιτουμενο για α.π..κτλ. Αλλα το πρωτο βημα δεν γνωριζω αν ειναι
.
Παράθεση:
Είναι σκεπτομορφές...
Μπορει να ειναι και οι ιδιοι οι ανθρωποι. Αυλες προεκτασεις τους ή αντανακλασεις τους(οχι μονο οπτικες).


Παράθεση:
απλα οταν μιλαω στις ''φιγουρες'' μπερδευομαι και καταληγω να τις θεωρω αληθινους ανθρωπους που επισης ονειρευονται......
Εγω τους αντιμετωπιζω ως κανονικους ανθρωπους που μαλιστα ξερουν πραγματα.



Πιστευω, οτι υπαρχει "χωρος" στα ονειρα και γενικα ο "χωρος " που "κινουνται" ειναι συγκοινωνουντα δοχεια ,κατ ατομο, ειναι συνεχως, απλως με τεχνικες γυρω απο τον υπνο, μπορουμε να κρυφοκυταξουμε μεσα.


------------------------------------------
__________________

ειμαστε αντηχεια
Απάντηση με παράθεση
 


Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 10:13.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.