Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 12-11-18, 03:54
light blue Ο χρήστης light blue δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 18-02-2016
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή Διαισθητικη φωνη;;

Γεια σας και απο μενα..θα ηθελα την βοηθεια σας, αν γνωριζει καποιος να μου πει. Ενα Σαββατο πριν καποια χρονια , με περνει η αδελφη μου τηλεφωνο και με ρωταει ποτε θα ερθεις Ελλαδα γιατι πεθανε η θεια Γιωτα ξαφνικα (αδελφη του πατερα μου), της απανταω Δευτερα γυρναω, οκ γιατι τριτη ειναι η κηδεια. Μιλαω με τον προισταμενο μου και τον ενημερωνω οτι τριτη δεν θα παω λογω του γεγονοτος. Γινεται η κηδεια και την Τεταρτη εκει που ειμαι χαλαρη, ακουω μια φωνη μεσα στο κεφαλι μου να λεει " κ. Χρηστο την Τριτη δεν θα ερθω για δουλεια πεθανε ο αδελφος του πατερα μου", δεν εδωσα σημασια γιατι δεν υπηρχε καποιος λογος να δωσω. Το σαββατο που ηρθε μας ειδοποιουν οτι ο αδελφος του πατερα μου μπηκε εκτακτος στο νοσοκομειο, οταν πηγαμε ηταν σε κωμα και εγω ημουν που ειδοποιησα την οικογενεια του, γιατι κανενας μας δεν ηξερε οτι ηταν σοβαρα αρρωστος. Την Κυριακη πεθανε ο θειος και πηρα τηλ. Τον προισταμενο μου και του λεω "κ. Χρηστο την Τριτη δεν θα ερθω στην δουλεια πεθανε ο αδελφος του πατερα μου" , συνηδητοποιω οτι αυτο το εχω ξαναπει. Τι ειναι αυτο; το εχω ζησει και σε ποιο light καταστασεις να εμφανιζεται αυτη η φωνουλα μεσα ατο κεφαλι μου.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 


Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:42.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.