Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 21-06-15, 19:42
Χρίστος Έλ Ο χρήστης Χρίστος Έλ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 11-08-2014
Μηνύματα: 1.497
Προεπιλογή Η προσωπική μου εμπειρία με τα πνεύματα

Αναφέρω δυο αληθινά και ανεξήγητα περιστατικά που μου έχουν συμβεί σε μικρότερη ηλικία.

Στο πρώτο, είχα μπει στο μπάνιο και ξαφνικά με κατέλαβε ένας φόβος. Όλα γίνανε απότομα. Μετά από ελάχιστα δευτερόλεπτα (4-5), ήρθε και γαντζώθηκε στο παράθυρό μου ένα περίεργο ον σαν κουκουβάγια που έβγαλε ένα τρομακτικό ήχο. Τρόμαξα και βγήκα έξω και το ον εξαφανίστηκε.

Στο άλλο περιστατικό μου λέγανε στο χωριό μου ότι οι λύκοι έρχονται όταν όλοι κοιμούνται. Ήταν ακόμη πολύ νωρίς και η νύχτα μόλις είχε ξεκινήσει. Πάω στην πόρτα και την ανοίγω και ξαφνικά μπροστά μου στεκόταν ένας λύκος που με κοίταζε εντελώς ήρεμα και συγκεντρωμένα. Εξέπεμπε μια σοφία από την ματιά του. Μετά από λίγο έκλεισα την πόρτα και έτρεξα να φωνάξω την οικογένειά μου και ο λύκος είχε εξαφανιστεί, ενώ όλοι με κορόιδευαν ότι ήταν φαντασία μου.

Φαίνεται τελικά πως τα πνεύματα προτιμούν να επικοινωνούν με παιδιά, διότι οι μεγάλοι έχουν γίνει πολύ βαρετά άτομα και δεν πιστεύουν πλέον σε τίποτα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρίστος Έλ : 21-06-15 στις 19:43
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 21-06-15, 20:21
anonymosman Ο χρήστης anonymosman δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 21-10-2014
Μηνύματα: 18
Προεπιλογή

τι ακριβως σου ειπαν για αυτους τους λυκος;σε πιο χωριο; και επισης ποσο χρονων εισουν τοτε;
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 21-06-15, 22:23
Χρίστος Έλ Ο χρήστης Χρίστος Έλ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 11-08-2014
Μηνύματα: 1.497
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από anonymosman Εμφάνιση μηνυμάτων
τι ακριβως σου ειπαν για αυτους τους λυκος;σε πιο χωριο; και επισης ποσο χρονων εισουν τοτε;
Ότι έρχονται την νύχτα και κλέβουν τις κότες. Στην Βοιωτία κοντά στην Χαιρώνεια.

Δεν έχει σημασία πόσο χρονών ήμουν μπορεί 6-7, το περιστατικό ήταν 100% αληθινό, ούτε κοιμόμουνα ούτε το φαντάστηκα.

Άνοιξα την πόρτα και είδα τον λύκο κατάματα. ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΣΚΥΛΟΣ. Ήταν εμφανέστατα λύκος.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:09.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.