Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 14-05-15, 02:23
elenlepen Ο χρήστης elenlepen δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 05-05-2014
Μηνύματα: 80
Προεπιλογή Προειδοποιηση μεσα απο ονειρα..

Καλησπερα και συγγνωμη αν γινομαι κουραστικη...θα ηθελα να αναφερω κατι που με προβληματιζει.
Οταν ημουν μικρη γυρω στα 9 καπου εκει..μια μερα ημουν με μια φιλη μου και παιζαμε μαζι στον κηπο του σπιτιου μου. Ξαφνικα στα καλα καθουμενα αρχιζα να ακουω μια περιεργη μουσικη λες κ επαιζε μια φιλαρμονικη(μπαντα)..ρωτησα την φιλη μου αν το ακουει και αυτη και μου ειπε οχι..και θυμαμαι με ρωτουσε τι ειδους μουσικη ακουω εκεινη την στιγμη και της ειπα μελαγχολικη..μετα απο λιγη ωρα μαθαινουμε οτι πεθανε η αγαπημενη της γιαγια.
Δεν εδωσα σημασια σε αυτο με την μελωδια που ακουγα..
Μετα απο 2 χρονια περπατουσα στον δρομο με την ιδια φιλη μου,ξαφνικα αρχισα να ακουω παλι αυτη την μελωδια λες και παιζει μια μουσικη μπαντα μελαγχολικα...το ειπα στην φιλη μου αλλα δεν ακουγε παλι τιποτα..κ της λεω κατι κακο θα γινει ειμαι σιγουρη..μετα απο λιγο μαθαινω οτι πεθανε ο πατερας του νουνου μου. Σαν χτες τα θυμαμαι ολα..
Με λιγα λογια θελω να καταληξω οτι δεν ξαναακουσα ποτε αυτη την μελωδια χωρις να κοιμαμαι.
πλεον απο τα 14 μου καθε που θα πεθανει καποιος νεος που ξερω
Βλεπω στον υπνο μου 3-4 μερες πιο πριν μια συγκεκριμενη μπαντα με πρασινο-κιτρινο χρωμα..και παιζει μελαγχολικο κομματι. Οταν ομως βλεπω μουσικη μπαντα στα κοκκινα πεθαινει καποιος δικος μου οπως εγινε και με την γιαγια μου.
Χτες ειδα στον υπνο μου οτι πηγα να δωσω το τελευταιο μου μαθημα που χρωσταω στην σχολη μου και ξαφνικα αρχισε να βρεχει και ακυρωθηκε η εξεταση και οταν βγηκα στην αυλη της σχολης μου ειδα να περναει μια μπυσικη μπαντα στα κοκκινα και περπατουσαν γρηγορα και ταυτοχρονα εβρεχε και εγω τους κυνηγησα αλλα εξαφανιστηκαν..και αγχονομαι μηπως συμβει κατι κακο οταν παω να δωσω το μαθημα που χρωσταω..
Εχετε ξανακουσει ποτε κατι τετοιο; Σας εχει τυχει; Θα ηθελα την γνωμη σας..
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:07.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.