Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Πλανήτης Γη Online > Nέα από την Ελλάδα και όλο τον κόσμο

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 28-03-10, 16:50
Το avatar του χρήστη Ermhs
Ermhs Ο χρήστης Ermhs δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 28-11-2004
Μηνύματα: 1.287
Προεπιλογή

Χθες έγινε ένας πανικός στην εκπομπή του Κ. Χαρδαβελα.. Ομολογώ ότι μου ξίνισε που τον είδα να λέει ότι είναι άνθρωπος του θεού η ότι μόνο εκείνος βγάζει το θειο φως, αφού ήδη υπάρχουν 1000δες μαρτυρίες και websites out there.. Μου Ξίνισε που είδα την εκπομπή του τριανταφιλοπουλου πριν από 10 ημέρες να ξεμαλλιάζετε (χαχαχαχα) με την Κα. Δήμητρα π. τηλεφωνικά και ο εν λόγο κύριος να την αποκαλεί Τζούλια της τότε εποχής και ότι ΑΚΟΜΗ έχει στα χέρια του κλεμμένες συνομιλίες Και να την περιγελά!! Με τρομερή ειρωνεία στο τι είπε στην φίλη της τότε.. ενώ στην ουσία είναι προσωπικό!! (συγγνώμη για την λέξη.. σαν τσάτσος των είδα την τότε χρονική στιγμή, δηλαδή πριν 10 ημέρες και κοροϊδία της κοινωνίας.. δηλαδή, εγώ σας κλέβω, σας περιγελώ και το θράσος να το λέει τόσο άνετα και δημόσια!) και αρνιόταν να της ζητήσει στο τέλος μια συγγνώμη!!! Ο άνθρωπος του θεού.
Στην εκπομπή του τριανταφιλοπουλου κατάφερε να μου δείξει αυτός ο άνθρωπος σε τι εξαθλιωμένο κράτος ζω.. Αν τα έλεγε δημόσια όλα αυτά κάπου αλλού, θα τον περίμενε κλούβα απέξω..

ΔΑ 10 μέρες αργότερα αναφέρει ότι άφησε το παρελθών του πίσω και ουδέ ποτέ ασχολείτο κτλ..


Μου ξίνισε που όλες του οι φωτογραφίες είναι κουνημένες και χωρίς φλας ενώ εκείνος επιμένει ότι είναι με φλας και ότι κανείς δεν μπορεί να εξηγήσει της φωτογραφίες του. Ενώ με κλειστά τα μάτια μπορούν να εξηγηθούν.. (τρομερή εντύπωση έκανε ο επίλογος.. το τι είπε ο φωτογράφος και τι είπε αυτός). Φάνηκε τρομερά υποκριτικός και άσχετος (μπροστά στην κάμερα).
Κατά τα άλλα αν δεν τον είχαν στην εκπομπή, σίγουρα θα ήταν πολύ ποιο επιτυχημένο το θέμα.

Τουλάχιστο δεν κέρδισα το τηλεσκόπιο να κάνω και καμιά Άστροφωτογράφιση!! χαχαχα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ermhs : 28-03-10 στις 17:29
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:32.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.