Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Εσωτερική Αναζήτηση – Φιλοσοφία – Επιστήμες

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #251  
Παλιά 11-10-18, 22:36
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή Γεώργιος Παπανικολάου

Η μοίρα και η ιστορία των εφευρετών είναι τόσο ίδιες σαν δύο σταγόνες νερού. https://www.youtube.com/watch?v=t2bNNSMuquA

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη seismic : 11-10-18 στις 22:58
  #252  
Παλιά 11-10-18, 22:50
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από R-b-t3r Εμφάνιση μηνυμάτων
Κύριε Γιάννη τα φόρα υπάρχουν για να γίνεται διάλογος. Αν δεν γίνεται διάλογος δεν έχουν κάποιο νόημα. Στο νήμα με την θρησκεία κ επιστήμη, κουτσά, στραβά κάνουμε ένα διάλογο, εδώ δεν μπορούμε.
Έχει καταλήξει να γίνεται μια αέναη διαφήμιση στην πατέντα. Έχετε μπλογκ, αρκεστείτε σε αυτό αφού ενημερώσατε τον κόσμο. Εδώ γίνεται σπαμ απο ένα σημείο και πέρα.
Σε αυτό έχεις δίκαιο Είναι η λεγόμενη μοναξιά του ερευνητή. Πάντως είναι δύσκολο να σκέπτεσαι για τους άλλους και να μιλάς με τον εαυτό σου.
  #253  
Παλιά 11-10-18, 23:08
valhalla Ο χρήστης valhalla δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-01-2008
Μηνύματα: 768
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
να μιλάς με τον εαυτό σου.
Bingo!!!
  #254  
Παλιά 11-10-18, 23:29
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από valhalla Εμφάνιση μηνυμάτων
Bingo!!!
Γεώργιος Παπανικολάου ακουσατε τι ειπε για την πατριδα και την ελληνικη κοινωνια;;; αν όχι, ξανα δειτε το... https://www.youtube.com/watch?v=t2bNNSMuquA
  #255  
Παλιά 11-10-18, 23:50
valhalla Ο χρήστης valhalla δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-01-2008
Μηνύματα: 768
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεώργιος Παπανικολάου ακουσατε τι ειπε για την πατριδα και την ελληνικη κοινωνια;;; αν όχι, ξανα δειτε το... https://www.youtube.com/watch?v=t2bNNSMuquA
Τι καινούριο πόσταρες; Τίποτα!

SPAM

Κατάλαβες τώρα το πρόβλημα;

Ποστάρουμε όταν έχουμε να πούμε κάτι καινούριο, όχι συνεχή επανάληψη των ίδιων θέσεων, ξανά και ξανά!
  #256  
Παλιά 12-10-18, 00:13
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από valhalla Εμφάνιση μηνυμάτων
Τι καινούριο πόσταρες; Τίποτα!

SPAM

Κατάλαβες τώρα το πρόβλημα;

Ποστάρουμε όταν έχουμε να πούμε κάτι καινούριο, όχι συνεχή επανάληψη των ίδιων θέσεων, ξανά και ξανά!
Καινούριο στην Ελλάδα έχω να δω χρόνια. Καινούργιο θα ήταν αν δεν κάναμε διαχρονικά τα ίδια λάθη Θα ήταν σοφό να μάθουμε από τα λάθη μας.
Κατάλαβες τώρα Τα ίδια κάνατε στον Παπανικολάου τα ίδια στον Ζωγράφο τα ίδια σε εμένα. Την πατρίδα μας την έχετε γ@μ... με τις @@ριές σας

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη seismic : 12-10-18 στις 00:16
  #257  
Παλιά 12-10-18, 00:32
Το avatar του χρήστη Robespierre
Robespierre Ο χρήστης Robespierre δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-11-2014
Μηνύματα: 1.138
Προεπιλογή

Ο Παπανικολάου δίπλα στον Ζωγράφο και τον Λυμπέρη!

Εντάξει τώρα.... από που πάνε για τη χαβούζα
__________________
"Η βασική αρετή του πολίτη είναι η δυσπιστία", Ροβεσπιέρος
  #258  
Παλιά 12-10-18, 00:40
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Robespierre Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Παπανικολάου δίπλα στον Ζωγράφο και τον Λυμπέρη!

Εντάξει τώρα.... από που πάνε για τη χαβούζα
Ο Λυμπέρης έχει 50 χρόνια στην οικοδομή 8 χρόνια σπουδές πάνω στην οικοδομή. Και 2 διεθνή πατέντες και δημοσιεύσεις Εσείς που με κρίνετε έχετε να παρουσιάσετε έργο? Ναι είμαι αρχηγός στις κατασκευές. Το να μπορείς να νικήσεις τον σεισμό για τους πολιτικούς μηχανικούς είναι σαν να νίκησες τον καρκίνο για τους γιατρούς. Εγώ νίκησα τον σεισμό.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη seismic : 12-10-18 στις 00:41
  #259  
Παλιά 12-10-18, 00:45
valhalla Ο χρήστης valhalla δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-01-2008
Μηνύματα: 768
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
Καινούριο στην Ελλάδα έχω να δω χρόνια. Καινούργιο θα ήταν αν δεν κάναμε διαχρονικά τα ίδια λάθη Θα ήταν σοφό να μάθουμε από τα λάθη μας.
Κατάλαβες τώρα Τα ίδια κάνατε στον Παπανικολάου τα ίδια στον Ζωγράφο τα ίδια σε εμένα. Την πατρίδα μας την έχετε γ@μ... με τις @@ριές σας
Ποιοί και τι κάναμε στον Παπανικολάου ρε παππού το 40-50; Ποιός σου είπε ότι ζούσαμε τότε; Εσύ ζούσες, εσύ πάρε την ευθύνη για το τότε.

Ξεκαβάλα λίγο με τα μεγαλεία... ο Παπανικολάου εργαζόταν αθόρυβα χωρίς φανφάρες. Και internet να υπήρχε τότε, είμαι σίγουρος ότι δεν θα σπάμαρε σαν εσένα. Οι επιστήμονες βγάζουν όλη την ζωή τους στο εργαστήριο, όχι στο "καφενείο" ουρλιάζοντας.

Καιρός να του μοιάσεις λίγο ίσως στην ταπεινότητα;

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο Λυμπέρης έχει 50 χρόνια στην οικοδομή 8 χρόνια σπουδές πάνω στην οικοδομή. Και 2 διεθνή πατέντες και δημοσιεύσεις Εσείς που με κρίνετε έχετε να παρουσιάσετε έργο? Ναι είμαι αρχηγός στις κατασκευές. Το να μπορείς να νικήσεις τον σεισμό για τους πολιτικούς μηχανικούς είναι σαν να νίκησες τον καρκίνο για τους γιατρούς. Εγώ νίκησα τον σεισμό.
Έχω να δω υπερφίαλο και ψωνισμένο βούρλο σαν εσένα από τον senius του AWMN... δυσκολεύομαι να αποφασίσω ποιός είναι μεγαλύτερο βούρλο.
  #260  
Παλιά 12-10-18, 00:53
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από valhalla Εμφάνιση μηνυμάτων
Ποιοί και τι κάναμε στον Παπανικολάου ρε παππού το 40-50; Ποιός σου είπε ότι ζούσαμε τότε; Εσύ ζούσες, εσύ πάρε την ευθύνη για το τότε.

Ξεκαβάλα λίγο με τα μεγαλεία... ο Παπανικολάου εργαζόταν αθόρυβα χωρίς φανφάρες. Και internet να υπήρχε τότε, είμαι σίγουρος ότι δεν θα σπάμαρε σαν εσένα. Οι επιστήμονες βγάζουν όλη την ζωή τους στο εργαστήριο, όχι στο "καφενείο" ουρλιάζοντας.

Καιρός να του μοιάσεις λίγο ίσως στην ταπεινότητα;


Έχω να δω υπερφίαλο και ψωνισμένο βούρλο σαν εσένα από τον senius του AWMN... δυσκολεύομαι να αποφασίσω ποιός είναι μεγαλύτερο βούρλο.
Η διαφορά των άλλων εφευρετών με εμένα είναι ότι εγώ δεν κρύβομε δεν δραπετεύω αλλά ζωντανά ξεβρακώνω κάθε συκοφάντη
Αν ξέρετε πάνω στην επιστήμη αυτή μιλήστε Αν δεν ξέρετε απλά σκάστε.
Δεν μπορείτε όμως να κρίνετε χωρίς να ξέρετε. Δεν έζησες τότε με τον Παπανικολάου αλλά είσαι φτυστός με τους προγόνους σου.
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.