Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #181  
Παλιά 02-07-08, 02:00
thegeorge Ο χρήστης thegeorge δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-06-2008
Μηνύματα: 10
Προεπιλογή καλησπερα και απο εμενα!

καλησπερα παιδιά,χαίρομε πολύ που έγινα μέλος σε αυτό το φοβερό sait και καλώς σας βρήκα.
Απάντηση με παράθεση
  #182  
Παλιά 02-07-08, 02:05
Το avatar του χρήστη tsilof
tsilof Ο χρήστης tsilof δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-09-2005
Περιοχή: Κάτω από το βουνό των Θεών
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thegeorge
καλησπερα παιδιά,χαίρομε πολύ που έγινα μέλος σε αυτό το φοβερό sait και καλώς σας βρήκα.
καλως ήρθες
__________________
Quid tibi opus est, ut sis bonus? Velle!


blog:
mantri


blog:
adioristos


radio station
dRadio


Τα καλύτερα έρχονται ! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #183  
Παλιά 16-07-08, 00:07
Raziel Ο χρήστης Raziel δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 15-07-2008
Περιοχή: Limanoupoli (Pireas)
Μηνύματα: 1
Talking

Γεια σε όλους, Στράτος εδώ.
Είμαι εδώ και καιρό σε ένα άλλο παρώμιας θεματολογίας forum και εντελός τυχαια βρικα κ αυτό εδώ κ μου φάνηκε πω άξιζε τον κόπο να μπώ και εγώ στην παρέα σας. Μονάχα αν γίνετε ασ μου εξηγήσει κάποιος με τί περίπου θέματα ασχολίστε εδώ, για να μή ψάχνω κ εγώ στα τυφλά!







(φοβάμε πως τα μηνηματα μου θα είναι πάντα άκρως ανορθόγραφα, γιαυτό ως ανορθόγραφος που είμαι ζηταω λιγη κατανώηση)
Απάντηση με παράθεση
  #184  
Παλιά 16-07-08, 23:09
Το avatar του χρήστη melian
melian Ο χρήστης melian δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 26-01-2005
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 920
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raziel
Γεια σε όλους, Στράτος εδώ.
Είμαι εδώ και καιρό σε ένα άλλο παρώμιας θεματολογίας forum και εντελός τυχαια βρικα κ αυτό εδώ κ μου φάνηκε πω άξιζε τον κόπο να μπώ και εγώ στην παρέα σας. Μονάχα αν γίνετε ασ μου εξηγήσει κάποιος με τί περίπου θέματα ασχολίστε εδώ, για να μή ψάχνω κ εγώ στα τυφλά!
Καλώς ήρθες και εσύ στην παρέα μας Στράτο!
Μια ματιά στο φόρουμ θα σε βοηθήσει να δεις με τι περίπου ασχολούμαστε. Άλλωστε είναι έτσι χωρισμένο το φόρουμ σε θεματικές κατηγορίες που παρατηρώντας τες μπορείς να πάρεις μια πολύ ουσιαστική πρώτη εντύπωση.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raziel
(φοβάμε πως τα μηνηματα μου θα είναι πάντα άκρως ανορθόγραφα, γιαυτό ως ανορθόγραφος που είμαι ζηταω λιγη κατανώηση)
Σου έχω λύση σε αυτό. Γράφε πρώτα το κείμενό σου στον επεξεργαστή του Word που έχει διορθωτή ορθογραφίας και πέρνα το εδώ με copy paste διορθωμένο.
__________________
Μέλος της ομάδας Gateway
Υπεύθυνη ανανεώσεων της Fantasy Gate


"Μη διδάσκεις τίποτα, αφού έχεις ακόμα να μάθεις τα πάντα." - Fernando Pessoa

-------------------------------------

WordsToCount

FantasyGate
Απάντηση με παράθεση
  #185  
Παλιά 22-07-08, 18:57
Το avatar του χρήστη Lord Celeborn
Lord Celeborn Ο χρήστης Lord Celeborn δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 22-07-2008
Μηνύματα: 8
Προεπιλογή

Καλώς σας βρήκα. Νομίζω πως θα κάνουμε μερικές ενδιαφέρουσες συζητήσεις εδώ, αφού ως Ξωτικό κάτι θα έχω να προσθέσω κι εγώ στα όσα συζητάτε. Πριν γραφτώ περακολούθησα μερικά άρθρα και τις συζητήσεις. Ελπίζω να περάσουμε καλά, γιατί υπάρχουν μερικοί πολύ ενδιαφέροντες δρόμοι που δεν έχουν περπατηθεί όπως θα έπρεπε.
Την καλησπέρα μου.
Απάντηση με παράθεση
  #186  
Παλιά 22-07-08, 23:17
Το avatar του χρήστη ScissorHands
ScissorHands Ο χρήστης ScissorHands δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 17-07-2008
Μηνύματα: 3
Προεπιλογή

Καλησπέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα!
Είμαι η ScissorHands και αυτό είναι το δεύτερο post μου,μιας και ανακάλυψα το thread αυτό λίγο καθυστερημένα!

Συγχαρητήρια για την κοινότητα που έχετε δημιουργήσει,ελπίζω να κάνουμε όμορφες συζητήσεις και αν μπορώ να φανώ χρήσιμη σε κάτι, θα ήταν χαρά μου!
__________________
The rainbow is within...
Απάντηση με παράθεση
  #187  
Παλιά 22-07-08, 23:20
Το avatar του χρήστη schooligan
schooligan Ο χρήστης schooligan δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 16-02-2006
Περιοχή: Stin Xwra tou Pote
Μηνύματα: 549
Προεπιλογή

ScissorHands και Lord Celeborn καλως ηρθατε στην παρεα μας...
Ευχομαι να βρειτε τις απαντησεις που ζητατε..
Απάντηση με παράθεση
  #188  
Παλιά 27-07-08, 13:20
Το avatar του χρήστη ABRAAM
ABRAAM Ο χρήστης ABRAAM δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-06-2006
Μηνύματα: 31
Προεπιλογή

γεια σας και απο εμενα!
αν και αυτος ο χαιρετισμος θα επρεπε να εχει γινει μηνες πριν, ποτε δεν ειναι αργα
Απάντηση με παράθεση
  #189  
Παλιά 28-07-08, 00:43
Το avatar του χρήστη ABRAAM
ABRAAM Ο χρήστης ABRAAM δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 18-06-2006
Μηνύματα: 31
Προεπιλογή

ενα μηνυμα προς ολους τους διαχειριστες.

λοιπον φιλοι κακως ξεκινησαμε...

διεγραφησαν ποστακια που εγραψα οπως "ωραιο θεμα" , "ανατριχιαστικο θεμα" κλπ

θελω να πω τα εξης.

χρονια τωρα εχω μαθει να υπηρετω την ελευθερη εκφραση, παραγωγο της ελευθερης φυσης του Ανθρωπου μεσα απο ποστακια που η λεξη "σεντονι", ισως ειναι μικρη για να προσδιορισει το μεγεθος τους.

εκατονταδες αναλυσεις πανω στο θεμα θεολογια, μεταφυσικο κλπ. εχουν δειξει οτι μεχρι στιγμης στα θεολογικα θεματα τουλαχιστον ο χρηστης αβρααμ ξερει τι λεει...

δεν ειναι λιγοι οι διαφοροι φιλοι που τους αρεσει να διαβαζουν αυτα που γραφω γιατι μεσα απο τις γνωσεις τους και την σκεψη τους τα γραφομενα μου τραβαν το ενδιαφερον τους.

ειναι τουλαχιστον γελοίο και προσβλητικο απεναντι στον χρηστη αβρααμ να διαγραφεται εστω και μια του φραση, αν τουτη δεν ειναι προσβλητικη προς τριτο προσωπο.

αν οι διαχειριστες εδω, περαν απο καποιες προσωπικες φιλιες με χρηστες που στο παρελθον εχω συγκρουστει σε αλλα φορουμς (ιννερνετ, μαυροφορουμ κλπ), θεωρουν οτι φρασεις οπως αυτες που εβαλα δεν βοηθουν στην αναπτυξη συζητησεων εκ μερους ενος χρηστη που με την ιστορια του εχει καταδειξει οτι αν μη τι αλλο ειναι γνωστης των θεματων που διαπραγματευεται, οφειλουν τουλαχιστον σεβασμο στην υπηρεσια της ελευθερης εκφρασης που θελουν να λενε οτι υπηρετουν.


τετοιες μικρες φρασεις μπορει να λενε αρκετα περισσοτερα σε καποιους απο ολοκληρα σεντονια αναλυσεων, σε καποιους που ξερουν και το ποιος ειμαι (δικτυακα) και το μεγεθος των ποστς που μπορω να αναπτυξω.

ετσι λοιπον αν πραγματικα θελετε και μενα στο φορουμ τουτο, μην ξαναδιαγραψετε οτιδηποτε γραψω (αν αυτο δεν ειναι προσβλητικο προς τριτο προσωπο) γιατι σε αυτη την περιπτωση σας αποχαιρετω και καλα να περνατε

γιατι σε αυτη τη περιπτωση δεν θα ειστε τιποτε αλλο παρα μια ομαδα καποιων που νομιζουν οτι το ελευθερο πνευμα της αναζητησης και η τεραστια κυριολεκτικα εμπειρια καποιων εκτος ομαδων σας, χρηζει συμπεριφορας δασκαλου δημοτικου προς νηπιο.
και επειδη δεν με θεωρω νηπιο καλα θα ειναι να μην με θεωρησετε και εσεις...
(για να μην σας θεωρησω και εγω )


χαλαρωστε λοιπον με τον γεροαβρααμ , εναν χρηστη που χαλαρα εχει γραψει θρεντακια 300 σελ+ και κρατουσε το ενδιαφερον των συναδελφων του αμειωτο...

αν απο την αλλη το ποστακι τουτο σας την "βιδωνει" πειτε το και την εκανα.
εχω συνηθισει βλεπετε να γραφω σε ελευθερα φορουμς και να αντικρουω τις οποιεσδηποτε αντιθετες θεσεις μεσα απο διαλογο (ακομα και εριστικο) και οχι μεσα απο διαγραφες.
και το ιδιο περιμενω και απο εσας αν ειστε πραγματικα ωριμα ατομα
Απάντηση με παράθεση
  #190  
Παλιά 28-07-08, 01:16
Το avatar του χρήστη Ποσειδώνιος
Ποσειδώνιος Ο χρήστης Ποσειδώνιος δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 01-08-2006
Περιοχή: Κρητικιστάν
Μηνύματα: 631
Προεπιλογή

Επειδή κανείς δεν είναι πιο ίσος από τους άλλους καλά θα κάνεις φίλε Αβραάμ να δεις τους προτεινόμενους όρους χρήσης του φόρουμ και αν σου αρέσουν αυτά που λένε και μείνεις, μην γράψεις ξανά ποστ που θα διαγραφεί.

Καλώς όρισες
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:48.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.