Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 20-02-08, 16:09
Το avatar του χρήστη leo morpheus
leo morpheus Ο χρήστης leo morpheus δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-03-2006
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 726
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ierofantis
Ο χρήστης agaliarep δεν είναι συνδεδεμένος
Banned


Leo_Morpheus

Υπερβολή ώς πρός τί ; Ώς πρός τα δεκάδες διεγραμένα μυνήματα του Μιχάλη ; Για την διαγραφή 4ης φορές δικών μου μυνημάτων και ενός θέματος που άνοιξα ; Με τα χίλια ζόρια το αφήσανε και αυτό γιατί επέμενα οικτρά.. Και δέν ξέρω πιά για πόσο θα τα αφήσουνε.. (Δέν έχω καμία εμπιστοσύνη πλέον σε τίποτα εδώ πέρα...Ντάξει δέν θα χάσω και τον ύπνο μου αλλά είναι το γαμώτο.. Μου αρέσει που γράφω εδώ και που υπάρχει ένα τέτοιο Forum Μπορεί να μήν συμμετάσχω ενεργά σε συναντήσεις για δικούς μου λόγους αλλά και αυτή η παρουσία μου η μικρή μου αρκεί)...Ώς πρός το απότομο άνευ λόγου banned του agaliarep ; Ώς πρός το ότι ακούμε πράγματα για προσωπική ζωή ανθρώπων που δέν τους ξέρω κάν προσωπικά και δέν θα ήθελα κιόλας να τους μάθω ; Για την συνεχιζόμενη παραίτηση μελών και συντονιστών ;


που είναι η μπάλα οεο ? χάθηκε...Λολ


Αυτά θεωρείς μικρά πράγματα Λέο..?? Μή χειρότερα...τα σημαντικά τότε ποιά είναι?

Το μεταφυσικο δεν ειναι ουτε οι αποχωρησεις,ουτε τα ζορια που τραβαμε με τους συντονιστες,ουτε τιποτα απο αυτα.Ειμαστε εμεις και οι ωραιες κουβεντες που κανουμε.

Οποιος αντιμετωπιζει τους αλλους σοβαρα και αυτα που λεει στεκουν,δεν προκειται να του διαγραψουν καποιο μηνυμα του.Εμενα προσωπικα δεν μου εχει τυχει.Αλλα να ζηταει καποιος την αποχωρηση του Μηνα ειναι αστειο.

Ειναι εξισου αστειο πως η προσωπικη ζωη των μελων του forum ειναι κατι αλλο και ομως γινονται αναφορες σε αυτη.Αυτο φιλε Ιεροφαντη ειναι λαθος.

Ειναι γενικα λαθος που εχει γινει τετοιος χαμος για τις αποχωρησεις.Αφου ειχατε προβλημα με τους συντονιστες μερικοι,γιατι δεν τα λεγατε απο πριν;

Οπως και να χει,αυτη η διαμαχη δεν με αφορα...Απλα θλιβομαι που ολοι ειναι εναντιον ολων...Κριμα...Συντομα θα ληξουν ολα αυτα και θα επιστρεψουμε στους καβγαδες μεσα στις συζητησεις...
__________________
" WHAT RISES MUST FALL , WHAT HAS FALLEN MAY RISE AGAIN..."
Απάντηση με παράθεση
 

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 23:01.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.