Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 20-02-08, 14:37
Το avatar του χρήστη galadriel
galadriel Ο χρήστης galadriel δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-10-2004
Μηνύματα: 213
Προεπιλογή

α, μάλιστα

τώρα δηλαδή θα διαγράφετε τις αντίθετες απόψεις?

χεχε ωραία συζήτηση κάνουμε
__________________
Πολλές φορές το Φως
είναι πιο απειλητικό
από το σκοτάδι...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 20-02-08, 14:37
Ierofantis Ο χρήστης Ierofantis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-10-2006
Περιοχή: Volos
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή

κάποιος μας κάνει πλάκα απόψε μου φαίνεται....

ο Μιχάλης πρίν διαγραφεί το μύνημα μου έγραψε....

Παράθεση:
Είναι δυνατό να δεχτούμε με σοβαρότητα την κλειδωμένη ανακοίνωσή σου Μηνά; Μόνος σου κοινοποίησες την προσωπική σου ζωή. Τα μέλη της κοινότητας πλέον έχουν πολύ καλά καταλάβει τι ακριβώς συνέβη, καθώς και την απεγνωσμένη σου προσπάθεια να συμμαζέψεις τα προβλήματα που μόνος σου δημιούργησες. Εσύ μετέτρεψες την κοινότητα σε... Τατιάνα. Άσε τις γνωστές σοφιστείες και για μια φορά δες την αλήθεια κατάματα. Εσύ ευθύνεσαι για όλο αυτό που γίνεται, κανένας άλλος. Θερίζεις αυτά που έσπειρες και είμαι εδώ για να σου λέω συνεχώς την αλήθεια. Εκτός και με μπανάρετε, φυσικά, πράγμα το οποίο δνε επιθυμώ.
Το φόρουμ αυτό θα ξαναγίνει μεταφυσικό γιατί το θέλουμε όλοι. Εγώ δεν φεύγω από απλό μέλος.

Σκαθαροζούμη δέν σε γνωρίζω προσωπικά και δέν έχω κάτι μαζί σου...

Ας κλειστεί η Gateway σε ένα δωμάτιο (πρώην και παλαιά) και βρείτε τα μεταξύ σας... Το να διαγράφεις μυνήματα ΟΤΙ και να λένε είναι αν μή τι άλλο μικρόψυχο...Δηλαδή λίγη σοβαρότητα και υπεθυνότητα απο όλους... Απο την στιγμή που η προσωπική σου ζωή επηρεάζει το φόρουμ δέν σου φταίμε εμείς... Δέν θέλω να ξέρω τί έγινε... Εδώ δέν θέλω να υπάρχουν αποτελέσματα της προσωπικής ζωής του καθενός... Εδώ στο φόρουμ τουλάχιστον....Όπως και η πλειοψηφία δέν το θέλει

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ierofantis : 20-02-08 στις 14:39
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 20-02-08, 14:41
Το avatar του χρήστη galadriel
galadriel Ο χρήστης galadriel δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-10-2004
Μηνύματα: 213
Προεπιλογή

Σε προβληματίζει η στάση μου δικαίως τότε. Γιατί πριν την μεταφορά του φόρουμ στην νέα βάση είχα πολύ περισσότερα μηνύματα τα οποία χάθηκαν, και η συμμετοχή μου στις συγκεντρώσεις τότε ήταν υπαρκτή. Δεν είσαι υποχρεωμένος να το γνωρίζεις αυτό. Αυτό που θα έπρεπε τώρα να σε προβληματίσει είναι γιατί αυτή την εικόνα επέλεξαν να περάσουν για μένα και γιατί εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι.

Αν βρίσκεις εμπαθή την επιλογή μου να απέχω στον ενδιάμεσο χρόνο, και να θεωρώ εντελώς άδικο να αποχωρούν την Αντωνία και να ωθουν σε παραίτηση τον Μιχάλη, οκ πάω πάσο..
__________________
Πολλές φορές το Φως
είναι πιο απειλητικό
από το σκοτάδι...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 20-02-08, 14:46
Το avatar του χρήστη leo morpheus
leo morpheus Ο χρήστης leo morpheus δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-03-2006
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 726
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από galadriel
Σε προβληματίζει η στάση μου δικαίως τότε. Γιατί πριν την μεταφορά του φόρουμ στην νέα βάση είχα πολύ περισσότερα μηνύματα τα οποία χάθηκαν, και η συμμετοχή μου στις συγκεντρώσεις τότε ήταν υπαρκτή. Δεν είσαι υποχρεωμένος να το γνωρίζεις αυτό. Αυτό που θα έπρεπε τώρα να σε προβληματίσει είναι γιατί αυτή την εικόνα επέλεξαν να περάσουν για μένα και γιατί εγώ σταμάτησα να ασχολούμαι.

Αν βρίσκεις εμπαθή την επιλογή μου να απέχω στον ενδιάμεσο χρόνο, και να θεωρώ εντελώς άδικο να αποχωρούν την Αντωνία και να ωθουν σε παραίτηση τον Μιχάλη, οκ πάω πάσο..

Φυσικα και δεν ειμαι υποχρεωμενος να τα γνωριζω αυτα και απλα εκρινα απο αυτα που εχω δει.Και βλεπω μια αλλοκοτη συγκρουση με τον Μηνα χωρις να καταλαβαινω τους λογους!

ΗΡΕΜΗΣΤΕ!!! Ειναι απλα ενα forum και μεις το καναμε πεδιο μαχης!Υπαρχουν και πιο σημαντικα πραγματα να συζητησουμε απο αυτα.

Δεν καταλαβαινω γιατι τα εχετε παρει τοσο με τις αποχωρησεις αυτες.Και γω στεναχωρηθηκα,θα ηθελα να ηταν αλλιως τα πραγματα αλλα that's life!!!Τι να κανουμε τωρα...Παντου συμβαινουν αυτα!

Ας παρει θεση η Gateway να τελειωνουμε με αυτο.Κατανταει κουραστικο!
__________________
" WHAT RISES MUST FALL , WHAT HAS FALLEN MAY RISE AGAIN..."
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 20-02-08, 14:48
PeriklisOfHearts Ο χρήστης PeriklisOfHearts δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 27-01-2008
Περιοχή: Αθήνα
Μηνύματα: 3
Προεπιλογή Ε!ναι λοιπόν

Μπορώ να τολμήσω να πω κι εγώ κάτι ή μήπως να φοβάμαι ότι θα σβηστεί και το δικό μου μήνυμα;(γιατί ακόμα και αυτό έχω καταλάβει μέσα σε όλα)

Μπήκα με τις καλύτερες προθέσεις και την πλείστη όρεξη σε αυτό το φόρουμ για να μάθω καινούρια πράγματα και ίσως αργότερα να γινόμουνα κι εγώ μέλος της ομάδας εφόσον θα νόμιζα ότι μπορώ να προσφέρω κάτι.

Το θέμα όμως πλέον έχει αλλάξει τελείως... η ομάδα είναι ικανή να μου προσφέρει κάτι; Αυτό που γίνεται πρώτα με την αποχώρηση της Αντωνίας και τώρα με την αποχώρηση του Μιχάλη και δεν ξέρω και ποιανού άλλου ξεπερνάει κάθε όριο νοσηρότητας!

Αυτοί που κλειδώνουν θέματα μάλλον είναι αυτοί που πρέπει να κλειδώσουν το στόμα τους.

Και κάτι άλλο που έχω δει, ούτε μια κακή κουβέντα δεν ειπώθηκε για την Αντωνία και τον Μιχάλη. Προφανώς για τον απλούστατο λόγο ότι δεν υπάρχει κι αυτό μου αποδεικνύει ότι είναι τα 2 μέλη που πρέπει να παραμείνουν οπωσδήποτε στην ομάδα.
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 20-02-08, 14:50
Το avatar του χρήστη tsilof
tsilof Ο χρήστης tsilof δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 23-09-2005
Περιοχή: Κάτω από το βουνό των Θεών
Μηνύματα: 730
Προεπιλογή

Εντάξει, αυτό δεν είναι το Μεταφυσικό που αγάπησα κοντά τρία χρόνια τώρα.
Δε θα σταθώ στο "τις πταίει" , οι εξηγήσεις από τη μία πλευρά δόθηκαν, και πιστεύω πως και η άλλη θα κάνει το ίδιο.
Βασικά να σας πω και την αλήθεια;;
Δε μ'ενδιαφέρει και καθόλου αν έχει δίκιο ο Μηνάς ή ο Μιχάλης. Δεν είναι εκεί το θέμα.
Το θέμα είναι για μένα προσωπικά ως μέλος ότι κάτι "χάλασε" ...
Μέλη εναντίον μελών, συντονιστές παραιτούμενοι εναντίον εν δυνάμει παραιτουμένων συντονιστών και γενικά μια ατμόσφαιρα που εμένα προσωπικά δε με εκφράζει.

Δε ξέρω αν μπορώ να συνεχίσω ως συντονιστής με το ίδιο μεράκι ,έπειτα από τα σημερινά.
Έλειπα αναγκαστικά αυτόν τον καιρό και τώρα που μπήκα νιώθω ένοχος για κάτι που δεν είχα ιδέα ότι συνέβαινε...

Τι να πω δεν ξέρω, έπρεπε να μουν ήδη στο μάθημα αλλά είμαι μπροστά στο pc και προσπαθώ να καταλάβω τι έχει γίνει.
Επειδή δεν έχω άλλο χρόνο και επειδή πάντα το μόνο που δε φοβόμουν ήταν να μιλάω και να λέω αυτά που σκέφτομαι ελεύθερα και ωραία "(όπως κατουράω") δηλώνω πως το Μεταφυσικό για μένα δεν είναι μονάχα οι όμορφες συζητήσεις αλλά και κάποια άτομα με τα οποία συνδέθηκα φιλικά μαζί τους και πραγματικά ευχαριστώ το Μεταφυσικό γι'αυτό...

Χωρίς Μιχάλη και Αντωνία συντονιστές, agaliarep ως μέλος (άραγε ο Θοδωρής γιατί μπαναρίστικε άνευ προειδοποιήσεως; Από ότι θυμάμαι το ban είναι πολύ σημαντικό θέμα... Είχαμε φάει ημέρες συζητήσεων για αντίστοιχες προβείσες ενέργειες για κάποια μέλη) κλπ κλπ

Συνιστώ ηρεμία και καλή συνέχεια σε όλους μας.
Α, εννοείται ότι θα συνεχίσω να μαι μέλος του Μεταφυσικού, μιας και οι καλές(και κακές) συνήθειες δε κόβονται
Να είστε καλά
__________________
Quid tibi opus est, ut sis bonus? Velle!


blog:
mantri


blog:
adioristos


radio station
dRadio


Τα καλύτερα έρχονται ! ! !
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 20-02-08, 14:53
Το avatar του χρήστη leo morpheus
leo morpheus Ο χρήστης leo morpheus δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-03-2006
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 726
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από PeriklisOfHearts
Μπορώ να τολμήσω να πω κι εγώ κάτι ή μήπως να φοβάμαι ότι θα σβηστεί και το δικό μου μήνυμα;(γιατί ακόμα και αυτό έχω καταλάβει μέσα σε όλα)

Μπήκα με τις καλύτερες προθέσεις και την πλείστη όρεξη σε αυτό το φόρουμ για να μάθω καινούρια πράγματα και ίσως αργότερα να γινόμουνα κι εγώ μέλος της ομάδας εφόσον θα νόμιζα ότι μπορώ να προσφέρω κάτι.

Το θέμα όμως πλέον έχει αλλάξει τελείως... η ομάδα είναι ικανή να μου προσφέρει κάτι; Αυτό που γίνεται πρώτα με την αποχώρηση της Αντωνίας και τώρα με την αποχώρηση του Μιχάλη και δεν ξέρω και ποιανού άλλου ξεπερνάει κάθε όριο νοσηρότητας!

Αυτοί που κλειδώνουν θέματα μάλλον είναι αυτοί που πρέπει να κλειδώσουν το στόμα τους.

Και κάτι άλλο που έχω δει, ούτε μια κακή κουβέντα δεν ειπώθηκε για την Αντωνία και τον Μιχάλη. Προφανώς για τον απλούστατο λόγο ότι δεν υπάρχει κι αυτό μου αποδεικνύει ότι είναι τα 2 μέλη που πρέπει να παραμείνουν οπωσδήποτε στην ομάδα.


Στο ζητημα με τα κλειδωματα θεματων και σβησιμο post εχεις δικιο.Οσο για τον αν ειπωθηκαν κακες κουβεντες για τον Μιχαλη και την Αντωνια,φυσικα και δεν ειπωθηκαν αφου ειναι μια χαρα ατομα.

Τι να σου προσφερει η ομαδα;Ποσο καιρο γραφεις σε αυτο το forum,ποσο καιρο δλδ προσφερεις εσυ για να σου προσφερει η ομαδα;;Σαν τι θελεις να κανει για σενα;;Εδω ειμαστε για να μοιραζομαστε τις ανησυχιες μας και οχι για να μας προσφερει κατι οποιαδηποτε ομαδα.



Παιδες,αυτο που ζουμε ειναι εντελως παραλογο.Γραφονται απιστευτα πραγματα εδω μεσα.Η λεξη που ταιριαζει ειναι υπερβολη.
__________________
" WHAT RISES MUST FALL , WHAT HAS FALLEN MAY RISE AGAIN..."
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 20-02-08, 15:00
Ierofantis Ο χρήστης Ierofantis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-10-2006
Περιοχή: Volos
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή

Ο χρήστης agaliarep δεν είναι συνδεδεμένος
Banned


Leo_Morpheus

Υπερβολή ώς πρός τί ; Ώς πρός τα δεκάδες διεγραμένα μυνήματα του Μιχάλη ; Για την διαγραφή 4ης φορές δικών μου μυνημάτων και ενός θέματος που άνοιξα ; Με τα χίλια ζόρια το αφήσανε και αυτό γιατί επέμενα οικτρά.. Και δέν ξέρω πιά για πόσο θα τα αφήσουνε.. (Δέν έχω καμία εμπιστοσύνη πλέον σε τίποτα εδώ πέρα...Ντάξει δέν θα χάσω και τον ύπνο μου αλλά είναι το γαμώτο.. Μου αρέσει που γράφω εδώ και που υπάρχει ένα τέτοιο Forum Μπορεί να μήν συμμετάσχω ενεργά σε συναντήσεις για δικούς μου λόγους αλλά και αυτή η παρουσία μου η μικρή μου αρκεί)...Ώς πρός το απότομο άνευ λόγου banned του agaliarep ; Ώς πρός το ότι ακούμε πράγματα για προσωπική ζωή ανθρώπων που δέν τους ξέρω κάν προσωπικά και δέν θα ήθελα κιόλας να τους μάθω ; Για την συνεχιζόμενη παραίτηση μελών και συντονιστών ;


που είναι η μπάλα οεο ? χάθηκε...Λολ


Αυτά θεωρείς μικρά πράγματα Λέο..?? Μή χειρότερα...τα σημαντικά τότε ποιά είναι?
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 20-02-08, 15:05
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Θα απαντήσω και ας σβηστεί ξανά. Δεν είχα σκοπό να δημιουργήσω αναστάτωση ούτε και να διαλύσω φόρουμ και ομάδες. Απλά δεν μπορώ να ανεχτώ τέτοια φαινόμενα σε μια κοινότητα που θέλει να λέγεται μεταφυσική. Δεν μπορώ να ανεχτώ να καταπατούνται κανονισμοί από τους ίδιους που τους δημιούργησαν. Βλέπετε ότι υπάρχουν πολλά μέλη που τόσο καιρό προβληματίζονταν για ζητήματα που σας είχαν τεθεί και από εμένα αλλά επιμένατε να τα αγνοείτε.
Σταθείτε στο ύψος των περιστάσεων και κάνετε την αυτοκριτική σας. Δημιουργήστε την μεταφυσική κοινότητα ξανά, σε νέες βάσεις. Θα είναι για το καλό όλων μας. Μη με θεωρήσετε αποδιοπομπαίο τράγο, όπως τόσους και τόσους που πέρασαν. Δείτε την πραγματικότητα γιατί τα μέλη αυτό σας ζητούν. Την πραγματικότητα, την επικοινωνία, τη μεταφυσικότητα, τη διαφάνεια και την ειλικρίνεια. Δεν σας ζητάει κανείς και πολλά ούτε και ακυρώνει τη σοβαρή δουλειά όποτε και όπου έγινε αυτή.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 20-02-08, 15:09
Oddb@llSoul Ο χρήστης Oddb@llSoul δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-11-2007
Περιοχή: Somewhere over the rainbow...
Μηνύματα: 220
Προεπιλογή

Θα ήθελα να πώ κάτι απο μέρους μου...

Διάβασα όλα όσα λέτε. Επίσης διάβασα και όσα είπε ο φίλτατος Μπήτλ στο άλλο θέμα που κλείδωσε και εξηγουσε διάφορα. Δεν θα σχολιάσω τα όσα είπε. όπως πολύ καλά είπε, δεν μας αφορούν και μην αρχίζετε κάποιοι να γκρηνιάζετε επειδή "Σας άγγιξε λίγο η κοκα-κόλα"....

Επιπλέον θα με κάνετε να πιστεύω οτι έχετε χάσει την δυναμή σας απο την πολλή δουλειά και δεν έχετε λίγο θάρρος και τόλμη για να συγχωρήσετε ένα άτομο...Μιλάτε περι ηθικής βλέπω...Περι λογικής και περι αλήθειας θα μιλήσετε καθόλου;

Ίσως φανεί ανόητο και χαζό μα απο τα όσα είπατε αναγνώρησα για πρώτη φορά οτι βρήσκονται άτομα πίσω απο τις οθόνες. Τόσο καιρό απλά κοίταζα την οθόνη μου, συζητούσα με άλλα άτομα στο φόρουμ αυτό...Και για πρώτη φορά νιώθω πως υπάρχουν άτομα εδώ μέσα. Περίεργο. Ίσως χριαζόταν αυτή η βαβούρα για να το καταλάβουν μερικά κύτταρα του εγκεφάλου μου...

Όμως θα πώ πώς δεν μου αρέσει καθόλου η συμπεριφόρα κάποιων-κάποιων. Έχετε σταυρώσει όλοι στον τοίχο ένα άτομο και το μαστιγώνετε με κατηγορίες... Φίλοι μου δεν θα χρησιμοποιήσω ώς κίνητρο οτι "δεν έκανε και τίποτα" αλλά θα ζητήσω λίγη λογική και λίγη αυτοκριτική απο τη θέση τη δική σας και του Μηνά.

Ο Νατουραλισμός δεν βλάπτει. Υπάρχει για να τον χρησιμοποιούμε όταν πρέπει πραγματικά. Για αυτό πάψτε να παθάζεστε με την θέση σας μερικοί όπως ακούω (προς τους συντονιστές στρέφω το βλέμμα μου.) και ξεκαθαρήστε επιτέλους τι θέλετε να κάνετε με αυτό το Φόρουμ. Το θέλετε για να μοιράζεστε τις απόψεις σας ή για να προβάλετε τη δική σας θέση; Απλά πείτε το δημόσια για να ξέρουν και οι γύρω τι να κάνουν...Και άν δεν το κάνετε....ΌΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΧΙΙΙ....Δεν θα την πάθουν οι γύρω....Αλλά εσείς, μόλις αντιληφθούν οι γύρω τί έχει παιχτεί...

Σημειώνω κατ' αρχάς πως δεν με αφορά Κ-Α-Θ-Ο-Λ-Ο-Υ τί συνέβει στη ζωή του Μηνά και ΠΩΣ αυτό επηρέασε το Φόρουμ. Δεν το έψαξα, δεν με νοιάζει. Και ούτε θα μάθω μάλλον γιατί δεν βλέπω να έχει βγεί κάτι προς τα έξω. Ακόμα καλύτερα.

Όσοι είμαστε εδώ μέσα είμαστε άτομα σκεπτόμενα, ενοιχτά σε απόψεις και σίγουρα νοιαζόμαστε για αυτό το Φόρουμ. Δεν κρυβόμαστε πίσω απο το δακτυλό μας και λέμε δυνατά όσα πιστεύουμε. Ίσως κάποιοι να ήταν αρκετά Τουρκόγυφτοι για να προκαλέσουν με την συμπεριφορά τους μεν...ΜΑ ΜΗΝ ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΠΙΣΤΕΨΩ ΟΤΙ ΘΑ ΑΦΗΣΕΤΕ ΕΤΣΙ ΑΠΛΑ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΝΑ ΧΑΘΕΙ!!!

Αλλιώς δεν είχε κάν νόημα να μπείτε στο διαδίκτυο και να το κάνετε...Και αφήστε τις "περι λογικής" (υποτείθεται) σκέψεις και πάψτε να μιλάτε "ΠΕΡΙ ΗΘΙΚΗΣ" και να τα χώνετε στον Μπήτλ επειδή δεν φάνηκε δυνατός αρκετά και δεν κράτησε τη ζωή του μακριά απο το Φόρουμ...Συνέβει, έγεινε και έδειξε οτι δεν είναι μονάχα ένας ΨΥΧΡΟΣ (ίσως το επιβάλει η ζωή μετα οθόνης) Συντονιστής αλλά απλά μπορεί να κάνει ένα μικρό λάθος...Που λόγω κακού χειρισμού ξέφυγε και κατρακύλησε ριμάζοντας τη ρουτίνα του και προκάλεσε αναταραχές στις σχέσεις του με τους γύρω.

Βέβαια μπορεί και να σας ενοχλεί το γεγονός οτι ψηλοέγεινε ρεζίλι το Φόρουμ...Ναι, ξέρω...Έρχονται νέα μέλη και βλέπουν το χαρμάνι που στήσαμε...Καλά, εντάξει...

Θα έχετε κι εσείς αδύνατα σημεία. Κι αν δεν ακούσετε ποτέ προσβολές για αυτά μην νομίζετε οτι είσασταν έξυπνοι και τα αποφύγατε. Στην πραγματικότητα θα είσαστε τυχεροί.


Πείτε οτι λέω βλακείες. Μα αν ξέρετε καλύτερη λύση για αυτό που συμβαίνει ρήξτε την να την εμπεδώσω...


Αυτά απο εμένα. Τελείως φιλικά. Τελείως υπεύθυνα.

Υ.Γ.

ΜΑΖΕΨΤΕ ΤΑ, ΣΗΚΩΣΤΕ ΜΑΝΗΚΙΑ ΚΑΙ ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΗΝ ΤΡΥΠΑ ΠΟΥ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΗΚΕ.

(Κύριε Μιχάλη το ήξερα οτι δεν θα φεύγατε... )
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 03:19.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.