Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #251  
Παλιά 30-03-13, 12:56
Το avatar του χρήστη anna.
anna. Ο χρήστης anna. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-01-2013
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Υπάρχουν κάποια πραγματα που υποτίθεται οτι είναι ανεξήγητα. Με μια ποιό προσεκτική ματια όμως βλέπεις οτι έχει μια φυσική αιτία που συμβαίνει και τελικά δεν είναι και τόσο μεταφυσικό η ανεξήγητο όπως δείχνει.. Υπάρχουν άνθρωποι που νομίζουν οτι ματιαζονται μονο και μονο με την ιδέα του ματιού και αρχίζουνε τα ξεματιασματα ...
Υπαρχουν και άλλοι που θα παρουνε ντεπον για να φύγει ο πονοκέφαλος.. Αυτοί λοιπόν ζητάνε αποδείξεις και εδώ ερχόμαστε να διαφωνησουμε σοβαρά Χρυσαυγή με αυτά που λες. Ψάχνουμε και ελπίζουμε στο κάτι παραπέρα....
Απάντηση με παράθεση
  #252  
Παλιά 30-03-13, 13:01
Το avatar του χρήστη anna.
anna. Ο χρήστης anna. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-01-2013
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρυσαυγη Εμφάνιση μηνυμάτων
Με το καλο, βρε Αννα. Φερε και κανενα λουκουμακι για κερασμα. Εστω και σε φωτογραφια.

Αλλα πραγματικα θελω εστω και ενας απο εσας να φτιαξει εναν καταλογο με τα θεματα που ασχολειται η μεταφυσικη.

Αν μπηκα στο link, και δεν εμεινα απεξω να διαβαζω μονο οπως κανουν οι μεγαλυτεροι μου, ειναι γιατι δεν μου αρεσε Αννα, που μπαινει διαφορος κοσμος, σας λεει το "θεματακι" του και τον παιρνετε στο ψιλο και στο δουλεμα.

Και αρχιζει μετα ο ενας μετα τον αλλον τα διαφορα:
ισως να ειναι υποβολη,
ισως να ειναι ο λαγος στιφαδο που εφαγες εχθες,
ισως να ειναι που σου εριξαν καμια καταρα προχθες,
ισως να ειναι η μουντζα που εφαγες στα φαναρια εχθες

Ερχεται μετα και ο Οικος, ερχεται και ο Μυστης. Ε καλα εκει, δεν κανεις μονο κοιλιακους απο το γελιο, μας πιανει και κατουρημα.
Δηλαδή κατα την γνώμη σου θα έπρεπε να εντεινουμε τους φόβους του προτείνοντας κανα ματζουνι, μαγικό φίλτρο η εξορκισμό????? Η να δουμε τον αστρολογικό του χάρτη???
Απάντηση με παράθεση
  #253  
Παλιά 30-03-13, 13:11
Το avatar του χρήστη anna.
anna. Ο χρήστης anna. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-01-2013
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Και για να το πω ποιο απλα θεωρώ όλους εσάς τόσο χαμηλού επιπέδου ανθρώπους και σκαλωμενους με δαιμονοληψιες και αλλά κουραφεξαλα που μόνος ένας καλός ειδικός μπορεί να σας βγάλει απο αυτήν την ηλίθια πλάνη
Απάντηση με παράθεση
  #254  
Παλιά 30-03-13, 14:34
Το avatar του χρήστη xtabay
xtabay Ο χρήστης xtabay δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-07-2012
Μηνύματα: 615
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αν μπηκα στο link, και δεν εμεινα απεξω να διαβαζω μονο οπως κανουν οι μεγαλυτεροι μου, ειναι γιατι δεν μου αρεσε Αννα, που μπαινει διαφορος κοσμος, σας λεει το "θεματακι" του και τον παιρνετε στο ψιλο και στο δουλεμα.
Όχι Χρυσαυγή... Στο φόρουμ μπήκες για να ψαρέψεις πελάτες. Μη το παίζεις προστάτιδα των ταπεινών και καταφρονεμένων μικρών μεταφυσικών γιατί δεν πιάνει. Για κακή σου τύχη έπεσες επάνω στην ατσάλινη ασπίδα των Οίκων που προστατεύουν το φόρουμ απο άτομα με ιδιοτελείς σκοπούς και μεσαιωνικές αντιλήψεις. Πελατεία δεν θα ρίξεις εδώ μέσα.
Απάντηση με παράθεση
  #255  
Παλιά 30-03-13, 19:46
Χρυσαυγη Ο χρήστης Χρυσαυγη δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 26-01-2013
Μηνύματα: 76
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από anastasi Εμφάνιση μηνυμάτων
φιλε xtabay
Σιγουρα δεν είναι η γνωστη Ορθόδοξη ατραπός αυτη. Ομως οι πολλοι έχοντας κατα νου κυρίως το άγιο Ορος ως "ειδικευμενο" στη μεταφυσική, ίσως δεν γνωρίζουμε άλλες αποκλίνουσες χριστιανικες πρακτικές στην έρευνα του μεταφυσικού.
Απο την μελετη όμως χριστιανικών γνωστών και αποδεκτών κειμένων σχετικών με το θέμα (πχ. Κλιμαξ, Περι Νηψεως, λόγοι τοι Παίσιου κλ.) υπάρχει μεγάλη αποκλιση σε 2-3 θεματα που θίγει η Χρυσαυγη. Πουθενα στην παράδοση δεν αναφέρεται η ύπαρξη βαμπιρ, η αποδοχή της αστρολογίας, ακόμη χειρότερα δε στην χρήση ερωτικών ξορκίων. Η άκαμπτη στάση της Ορθοδοξίας στο θέμα του σεξ και του έρωτα, η ενοχοποίηση ακόμη και των ερωτικών σκέψεων ίσως είναι η αχίλλειος πτέρνα την ορθόδοξης πρακτικής.

Ναι, προκειται για την Ορθοδοξη ατραπο και μονο για αυτην. Δεν ανεφερα πουθενα ερωτικα ξορκια. Διαβασε καλυτερα την τελευταια μου φραση.
Τα ερωτικα ξορκια ανηκουν σε δεσιματα. Καταπατουν την ελευθερια του ανθρωπου να αγαπησει αυτον που ο ιδιος θελει.


Oμως φίλη Χρυσαυγη εγω δεν θέλω να σταθω στο τυχόν ασυμβίβαστο. Θεωρώντας και εγω οτι μεταφέρεις απόψεις μέσω εμπειριών, αυτό θεωρω ουσιαστικό, και έχω μερικές ενστάσεις.

Κατ αρχήν δυστυχώς, σχετικά μεγάλο ποσοστό των ιερωμένων υψηλού βαθμού , απο αρχιμανδρίτη και πάνω, που τους έχεις σε μεγάλη εκτίμηση δεν έχουν καμιά αμφιβολία για το τι προκαλεί πόνο στο ιερό οστουν. Ξέρουν πολύ καλα.. και ο λόγος δέν είναι η αφαίρεση ενέργειας.

Τό ιερό οστούν όπως και όλα τα οστά πονούν απο πολλές αιτίες.
Το οτι τα οστά θα πονούν μια-δυό φορές το χρόνο λόγω βαμπιρ, δεν λέει τίποτε στίς εξής κατηγορίες ανθρώπων: σε Γέρους, εργαζόμενους σε εξωτερικούς χώρους, χειρονάκτες, οδηγούς, κ.α.
επισης σε εμφανίζοντες κολίτιδα, οστεοαρθρίτιδα, και πολλές άλλες -ιτιδες. Αυτοί πονούν πολλές-πολλές μερες το χρόνο, και ξυπνούν πολλες-πολλές φορές με πόνο στα οστά.

Οταν καποιος, αδελφε, δεν τελει σωστα τα χριστιανικα του καθηκοντα με επιμελεια ωστε να εχει επανω του και μεσα του προστασια σωστη, και θελει ταυτοχρονα να ασχοληθει και με μεταφυσικη, η' τελος παντων με ο,τι αυτος αποκαλει μεταφυσικη, βεβαιως και μπορει να πεσει θυμα πολλων.
Τα της Ορθοδοξης ατραπου και δη των εξειδικευμενων, γνωριζεις καλα οτι ανηκουν στον Ορθοδοξο μυστικισμο μας και δεν ειναι γραμμενα πουθενα.
Υπαρχουν λοιπον ανθρωποι τετοιοι που λειτουργουν με αυτον τον κακο τροπο, κατα νομο δεν ειναι παραβατες, αφου τα κανουν εκει που τους παιρνει. Ονομαστηκαν δε ετσι γιατι απομιζουν ενεργεια.
Οταν καποιος ασχολειται με μαυρη μαγεια εχει κοψει μονος του με τα ιδια του τα χερια τον ομφαλιο του λωρο. Δεν τρεφεται απο πουθενα ουτε πνευματικα, ουτε σαν Ζωη. Κι αφου δεν εχει πλεον Ζωη, δεν εχει και ενεργεια. Δεν εχει στηριξη απο πουθενα και κανεις δεν θα τον ακουσει αν φωναξει. Δεν θελω να αναπτυχθω περισσοτερο, αλλα νομιζω οτι καταλαβαινεις πολυ καλα.


Οι ασκούντες διαλογισμό έχουν και ένα επιπλέον λόγο πόνων, τη ακινησία μερικές φορές σε σημείο να πιέζονται υπερβολικά και τα νεύρα.

Ανάξιοι λόγου λοιπόν οι βαμπιρισμοί όπως τους ορίζεις.
Εγω ειδικά ξεαγχώθηκα τελείως γιατί σχεδόν κάθε μέρα δύστροποι πελάτες με κουράζουν -εξαντλούν τόσο πολύ.... Στη δουλειά λοιπόν να δείς βαμπίρ. Τι είναι τα δικά σου..


Και μια ερώτηση: Είσαι σίγουρη οτι η ύπαρξη πριγκήπων, βαμπίρ, δαιμόνων, "επισκέψεων" κατ' οίκον ορατων και αοράτων, ισχύουν για όλους; Μήπως έχει να κάνει κυρίως με τις δικές σου-σας πρακτικές και ομαδικές αναζητήσεις; Το έχεις-έχετε επεξεργασθεί αυτό;

Οι ιεραρχιες δεν υπαρχουν μονο για τους Αγγελους Κυριου, αλλα και για τους κατω.
Δεν ετυχε να τα διαβασεις. Δεν πειραζει. Δεν χανεις και τιποτα.
Επιβεβαιωμενα και με τον πνευματικο μου.




----------------------------------------------------------
Η μεταφυσικη οπως ξερουμε δεν ειναι το να μας πλησιαζει η μεταφυση, αλλα το να μπορουμε εμεις ελευθεροι να πηγαινουμε στην μεταφυση.

Ο πατερ Παισιος ελεγε χαρακτηριστικα "δεν καταλαβαινω πως γινεται καποιοι ανθρωποι να προσευχονται χωρις μεταφυσικη" και φυσικα εννοουσε πως αλλο ειναι να προσπαθεις με καρδιακη προσευχη να πλησιασεις τον Θεο, και αλλο απλα να διαβαζεις μια προσευχη, αναγνωση απλη δηλαδη.

Τωρα οσον αφορα τα λοιπα που παρεθεσα. Ισχυουν ολα, δεν παιρνω κατι πισω. Και ειναι ολα Ελεος Θεου τεραστιο.
Πηγαινει καποιος σε εναν αστρολογο και του λεει πως τον μηνα Μαιο θα εχει ενα πολυ καλο οικονομικο συμβαν. Ερχεται ο Μαιος και οχι μονο καλα δεν πανε τα οικονομικα του, αλλα τον τσακιζουν και κατι απροοπτα εξοδα και καμια κλοπη, κτλ. Βριζει λοιπον την αστρολογα για ασχετη.
Μετα απο λιγο καιρο του λεει και το φλυτζανι μια γυναικα που τυγχανει να ειναι ενορατικη/διορατικη και του λεει οτι του πεφτουν ξαφνικα λεφτα πανω σε ενα 3. Μετραει 3 μερες, τιποτα. Μετραει 3 εβδομαδες, τιποτα. Μετραει και 3 μηνες, παλι τιποτα. Αντε ασχετη και η καφετζου.
Και ξανα καποια αλλη προβλεψη, και ξανα καμια αλλη αστρολογος που εχουν φτασει στο αμην τα οικονομικα του και εχει τρελαθει.
Μεχρι επιτελους να παρει χαμπαρι οτι κατι του συμβαινει. Μεχρι να αποφασισει να το δει λιγο διαφορετικα.
Και μιλαμε παντα, το ξαναλεω, για ανρθρωπους που δεν τελουν επιμελως τα χριστιανικα τους καθηκοντα.

Οσον αφορα για δαιμονες, εσυ δεν τους βλεπεις, γιατι δεν υπαρχει λογος. Και κανεις δεν τους βλεπει απο Ελεος Θεου.
Ομως μερικοι πρεπει να τους βλεπουν για καποιο χρονικο διαστημα, γιατι ετσι πρεπει. Δεν μπορω να πω αλλα, λυπαμαι. Ερχεται ομως μια Αγια και Ευλογημενη στιγμη, που αποφασιζει ο Θεος να μην ξαναπλησιασουν. Θα ερθει και για μενα.
Ολοι οι μοναχοι τους βλεπουν κατα καιρους. Οχι παντα, γιατι αλλιως δεν υποφερεται με τιποτα.

Οσον αφορα για καποιους που ασχολουνται με λυσιμο μαγειας, αν ειναι δικοι μας καθαροι, ορθοδοξοι χριστιανοι, ειναι δηλωμενοι κανονικα, γιατι ο πνευματικος τους το ξερει και τους βοηθαει φυσικα με προσευχη.
Υπαρχουν δε πολλες φορες που συνεργαζονται μαζι με ιερεις. Ο ενας χαρισματικος μεντιουμ βρισκει τα διαφορα θαμμενα μαγια που ειναι και τα βγαζει, ο ιερεας τελει τα δικα του καθηκοντα σε οικο και ανρθωπους.
Οπως ειναι γνωστοι και ποιοι ειναι οι καθαροι χαρισματικοι σε αλλους τομεις.

Η Εκκλησια τα ξερει ολα.

Μια καλη γνωστη μου θεολογος στο επαγγελμα, σπουδαζει ταυροχρονα και αστρολογια, και κατα καιρους εχει μεγαλα πνευματικα ανοιγματα, ειχε επικοινωνια με Αγιους μας, Αγγελους μας,
αλλα ηρθε καποια εποχη που τιποτα αλλο δεν εβλεπε η δολια εκτος δαιμονες. Ετσι γινεται στους απλους κοσμικους που ασχολουνται ενεργα με την μεταφυσικη. Δεν εχουμε την καθαροτητα των μοναχων πουθενα. Ουτε την αφοσιωση τους, ουτε την πετρινη πειθαρχια τους.


Γεια σου.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Χρυσαυγη : 30-03-13 στις 19:55
Απάντηση με παράθεση
  #256  
Παλιά 30-03-13, 20:03
Το avatar του χρήστη SAM_502
SAM_502 Ο χρήστης SAM_502 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-05-2004
Περιοχή: Β Προαστεια
Μηνύματα: 762
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρυσαυγη Εμφάνιση μηνυμάτων


Μια καλη γνωστη μου θεολογος στο επαγγελμα, σπουδαζει ταυροχρονα και αστρολογια,



Και θεολόγος και αστρολόγος?Τι άλλο θα διαβάσουμε σε αυτό το φόρουμ,Σπούδασε στο λόντον σκουλ οφ αστρολότζικς?


To troll-fu σου καλό αλλά οχι και τόσο

__________________
Απουσία αποδείξεων δε σημαίνει και απόδειξη απουσίας
Απάντηση με παράθεση
  #257  
Παλιά 30-03-13, 20:10
Το avatar του χρήστη anna.
anna. Ο χρήστης anna. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-01-2013
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Εδώ εχει πεσει ολόκληρο επιτελείο... Πόσοι είσαστε ???? Κάνετε και meetings??????
Απάντηση με παράθεση
  #258  
Παλιά 30-03-13, 20:23
Το avatar του χρήστη Vakryle
Vakryle Ο χρήστης Vakryle δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-01-2012
Μηνύματα: 994
Προεπιλογή

Παράθεση:
Η Εκκλησια τα ξερει ολα.
Ξέρει και αν θα σωθεί ο Άρης φέτος;
__________________
"The needs of the many outweigh the needs of the few"
-Mr. Spock, Starfleet's First Officer, 2230 A.D. - 2387 A.D.
Απάντηση με παράθεση
  #259  
Παλιά 30-03-13, 20:30
Το avatar του χρήστη anna.
anna. Ο χρήστης anna. δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-01-2013
Μηνύματα: 595
Προεπιλογή

Και ποτε θα ξεκινήσει ανάκαμψη στην Ελλάδα????? Ααα μην ξεχάσω με τους καταθέτες της τράπεζας Κύπρου τι θα γίνει τελικα???? Λίγο βοήθεια please.....
Απάντηση με παράθεση
  #260  
Παλιά 30-03-13, 21:35
Το avatar του χρήστη PUCK
PUCK Ο χρήστης PUCK δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-06-2005
Περιοχή: Ονειροπολία
Μηνύματα: 744
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρυσαυγη Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν εχει αλλα πλασματα στους πλανητες του δικου μας Ηλιακου Συστηματος, οτι και να λενε, οτι και να εχουν γραψει ετσι για να πουλησουν.
Δεν είπα για άλλα όντα πάνω στους πλανήτες. Είπα ότι οι ίδιοι οι πλανήτες είναι οντότητες που φαίνονται υλικοί στο φυσικό μας πεδίο
(και είναι κι αυτός ένας τρόπος για να μας επηρεάζουν -αστρολογικά- από το αστρικό πεδίο στο υλικό).

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρυσαυγη Εμφάνιση μηνυμάτων
Κανουν γυρω στις 20 μερες ταξιδι αστρικο για να φτασουν εδω. Δεν γνωριζω, οπως και κανεις, με τι ταχυτητα ταξιδευουν, ουτε απο απου ακριβως ερχονται.
Μιλάμε, λοιπόν, για υλικά όντα με υπερεξελιγμένη τεχνολογία (ο κοντινότερος πλανήτης σε εμάς είναι στο σύστημα
του Α του Κενταύρου στα 4,3 έτη φωτός, κι αυτοί σε 20 [γήινες;] μερούλες είναι εδώ)

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρυσαυγη Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτο συμβαινει προφανως γιατι η δικη μας ενεργεια ειναι συμβατη με την δικη τους.
Να διευκρινίσουμε λίγο την έννοια "ενέργεια";

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρυσαυγη Εμφάνιση μηνυμάτων
Κανουν πολυ καλη χρηση του "ορατου"-"αορατου".
Τόση υπερτεχνολογία κι έρχονται στην "ψωροκώσταινα" Γη για ενέργεια;

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρυσαυγη Εμφάνιση μηνυμάτων
Η μεταφυσικη και ολα τα πνευματα της μεταφυσικης, δεν δινουν πληροφοριες πολλες, γιατι δεν αφορα την μεταφυσικη, την ψυχη δηλαδη του ανθρωπου, αλλα και γιατι ο ανθρωπος καλο ειναι να ασχολειται με τον εαυτο του και το σπιτι του, τον πλανητη του και να λεει και ενα "ευχαριστω" που απο ενεργεια μας περισσευει και θα μας περισσευει ως την τελευταια στιγμη.
Την "περιέργεια" μάς την φύτεψε ο boss. Άρα, μην παραπονιέται η μεταφυσική και τα πνεύματά της που κάνουμε χρήση μιας ιδιότητάς μας.
Εκτός κι αν δεν μας την έδωσε ο boss ... εκτός κι αν δεν υπάρχει boss ... εκτός κι αν δεν υπάρχει μεταφυσική ...

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρυσαυγη Εμφάνιση μηνυμάτων
Ισως σου τυχει να σε επισκεφτουν καποια φορα, αφου το εχεις καημο. Αλλα δεν σου το ευχομαι. Αν τωρα παλι θελεις να τους δεις για να πειστεις, ε τοτε τι να πω? Ας τους δεις λοιπον.
Κι αφου λοιπον θελεις τοσο πολυ να τους δεις που οντως το "χοντρυνες" το θεμα, θα σου πω εμμεσα τον τροπο να τους καλεσεις. Ερχονται αμεσως οταν λαβουν μυνημα οτι τους καλει καποιος δικος τους. Αντε σκεψου λιγο τι πρεπει να κανεις, εξασκησου λιγο και θα ερθουν.
Α να σε δω τι θα κανεις οταν θα στηθει μπροστα σου. Επεμεινες, το ζητησες και σου το εδωσα και αυτο. Καλη πορεια και σε αυτο, λοιπον.
Είπες πως δεν είναι επιθετικοί, άρα, ως προς τι ο φόβος; Είναι τόσο άσχημοι; Δεν είμαι/είμαστε έτοιμος/έτοιμοι
μετά από τόσο βομβαρδισμό από το Χόλιγουντ με εικόνες και μετά από τόση ενασχόληση δική μας με το χώρο;

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρυσαυγη Εμφάνιση μηνυμάτων
Σου απαντω παντα αναλυτικα γιατι σε συμπαθω. Αλλα δεν διαβαζεις βιβλια. Με τα links μονο δεν γινεται δουλεια.
Τι σε κάνει να πιστεύεις πως δεν έχω διαβάσει βιβλία; Γιατί δεν μου προτείνεις εσύ κάποια; Και ναι, τον "Αόρατο Πόλεμο" δεν τον έχω διαβάσει.
Εσύ έχεις διαβάσει κάτι άλλο πέρα από τα όρια της Ορθοδοξίας; Για ποια links μιλάς;

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρυσαυγη Εμφάνιση μηνυμάτων
Παμε αλλου - στον Αγιον Ορος δεν εχει 'εννεα αορατους', αλλα αμετρητους αορατους και αληθεια σου λεω, που πας και τα βρισκεις αυτα και τα διαβαζεις ειναι αποριας αξιο.
Και γιατι παντα με το Αγιον Ορος μονο? Θαρρεις τα Μετεωρα λιγους Αγιους εχουν βγαλει? Η' νομιζεις πως και εκει δεν γινεται απιστευτη πνευματικη δουλεια?
Τους "εννέα αόρατους" τους γνωρίζω ως αστικό θρύλο του Όρους. Εσύ είσαι σίγουρη πως όχι απλά υπάρχουν αλλά είναι περισσότεροι; Τώρα ως προς την "πνευματική δουλειά", απ' την αρχή της συζήτησης σου έχω μιλήσει για απτές αποδείξεις και όχι δοξασίες. Δεν μπορώ να ξέρω αν γίνεται κάτι που δεν έχω απόδειξη πως υπάρχει.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρυσαυγη Εμφάνιση μηνυμάτων
Οσον αφορα τον Puck, α ολα κι ολα, εγω τον βρηκα πρωτη, δικος μου ειναι.
Να σας δω να παλεύετε στη λάσπη για μένα και -μα τους εννέα αόρατους- θα γίνω μαθητής/σκλάβος σου Χρυσαυγή μου ...




Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PUCK : 30-03-13 στις 21:37
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:51.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.