Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Η πόλη της FantasyGate > Τμήμα Πολυσυγγραφίας

Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Πως σας φάνηκε το ελαφάκι;
1 2 28,57%
2 0 0%
3 0 0%
4 0 0%
5 0 0%
6 1 14,29%
7 0 0%
8 0 0%
9 1 14,29%
10 3 42,86%
Ψήφισαν: 7. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #71  
Παλιά 24-03-12, 08:58
Το avatar του χρήστη fantasy
fantasy Ο χρήστης fantasy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-12-2011
Μηνύματα: 797
Προεπιλογή

Η Μάρσια έκανε ένα πολύ ωραίο σχόλιο. Μου είπε με ευγενικό τρόπο ότι της άρεσε άλλα παράλληλα μου επεσήμανε τα λάθη μου. Πάντα γηράσκουμε αει διδασκόμενοι. Κανείς δεν τα ξέρει όλα. Είπε τη γνώμη της, σεβάστηκε τον κόπο μου. Την ευχαριστώ μέσα από τα βάθη της καρδιάς μου και εύχομαι να είναι καλά. Ο τρόπος που απάντησε έδειξε ότι διάβασε το κείμενό μου και καταλαβαίνετε ότι φαίνεται αυτό από τις επισημάνσεις της. Θα πρέπει να οργίστηκε τόσο πολύ ώστε πάτησε διπλή φορά το κουμπί. Μην παρεξηγείς φίλη Μάρσια χιούμορ κάνω. Και πάλι ευχαριστώ,
__________________

* Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο· καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο· το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή. Καζαντζάκης.


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fantasy : 24-03-12 στις 09:00
  #72  
Παλιά 24-03-12, 09:55
Το avatar του χρήστη Χρηστος8
Χρηστος8 Ο χρήστης Χρηστος8 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-02-2012
Περιοχή: Πρέβεζα-θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 38
Προεπιλογή

ΟΥΑΟΥ!Καλημέρες!τι πιο όμορφο να βλέπεις καποιους σε απευθείας επίθεση απ το πλήκτρο!μεγαλη διασκέδαση για εμένα προσωπικά!χμμμ μαλιστα...λοιπον για να μη λέω πολλά γιατι βαριέμαι κιόλας να ασχολούμε με τέτοιου είδους προσωπικότητες σχόλια...δεν είχα σκοπό να εμπλακώ αλλα παρακολουθώντας την όλη φαση και κατάσταση δεν άντξα πιο πολλη βασικά δεν αντεξα απ τα γέλια!!!μπραβο μπραβο πολυ ωραια χαχαχαχαχαχα τι ωραια που τα λέτε ρε παιδιά...αλλα έτσι είναι αν δε μπορείς να κάνεις κατι στη ζωη σου και βλέπεις άλλους να κάνουν κάποιες προσπάθειες με πολυ κοπο κιολας και να καταφέρνουν πραγματα λογικό ειναι να αντιδρασεις ετσι...ο νομος της φύσης βλεπεις είναι το μεγάλο ψάρι να τρώει το μικρό αλλα υπάρχει και η ιστορία του Δαυίδ κ Γολιάθ και καπου εκεί την πατάν οι νομιζόμενοι μεγάλοι...fANTASY μπράβο απο μένα για την προσπάθεια και το αποτέλεσμα!ευχομαι να κάνεις και αλλες αξιολογες δουλειές!!!το σο απλο ηταν να πω οτι μου άρεσε!οπως επίσης τοσο απλο θα ήταν να το πω σε περίπτωση που δε θα μ άρεσε!απλα το λες ρε φιλε τι δεν καταλαβαινεις????ασε την αναλυση να πουμε και τισ και καλα γνωσεις που εχεις πανω στο αντικειμενο!ΣΕ ΡΩΤΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ????αν δε σ αρεσε μην ασχολείσαι απλο ειναι!!!!πουθεναδες!χαχαχαχχα πως φάνηκα καλος???ελα κραξε με τωρα πισω απ το PC...GET A LIFE ρε!
__________________
  #73  
Παλιά 24-03-12, 09:59
Το avatar του χρήστη fantasy
fantasy Ο χρήστης fantasy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-12-2011
Μηνύματα: 797
Προεπιλογή

Να σαι καλά ρε Χρήστο κι εσύ και το χιούμορ σου. Με έκανες και γέλασα. Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
__________________

* Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο· καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο· το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή. Καζαντζάκης.


Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fantasy : 24-03-12 στις 10:00
  #74  
Παλιά 24-03-12, 11:19
Το avatar του χρήστη Vakryle
Vakryle Ο χρήστης Vakryle δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-01-2012
Μηνύματα: 994
Προεπιλογή

Δε μπορώ να καταλάβω αν εμείς οι δύο δεν έχουμε ζωή που είπαμε ότι αυτό το κείμενο ήταν αισχρό, ή εσείς που καθήσατε και το διαβάσατε κιόλας!

Τέλος πάντων, όπως και να έχει, βάλαμε το χεράκι μας στη διαφήμιση!
Θα πληρωθούμε μετά, κάνουμε κι ευκολίες!
__________________
"The needs of the many outweigh the needs of the few"
-Mr. Spock, Starfleet's First Officer, 2230 A.D. - 2387 A.D.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vakryle : 24-03-12 στις 11:21
  #75  
Παλιά 24-03-12, 12:06
Το avatar του χρήστη fantasy
fantasy Ο χρήστης fantasy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-12-2011
Μηνύματα: 797
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vakryle Εμφάνιση μηνυμάτων
Δε μπορώ να καταλάβω αν εμείς οι δύο δεν έχουμε ζωή που είπαμε ότι αυτό το κείμενο ήταν αισχρό, ή εσείς που καθήσατε και το διαβάσατε κιόλας!

Τέλος πάντων, όπως και να έχει, βάλαμε το χεράκι μας στη διαφήμιση!
Θα πληρωθούμε μετά, κάνουμε κι ευκολίες!
Αφού ο Voel παραδέχεται ότι το διάβασε.
__________________

* Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο· καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο· το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή. Καζαντζάκης.

  #76  
Παλιά 24-03-12, 12:20
Το avatar του χρήστη Voel
Voel Ο χρήστης Voel δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-07-2004
Περιοχή: Queensland, Australia
Μηνύματα: 1.008
Προεπιλογή

Ο voel οντως το διαβασε........βλεπε και προηγουμενο σχολιο του Vakryle περι "καταραμενων αναγνωστων"

Παράθεση:
πουθεναδες!χαχαχαχχα πως φάνηκα καλος???
Αριστος.....θα επιληφθω, παιδι μου, να παρεις λουκουμι!
__________________
"And you shall know the truth, and the truth shall make you free."
"καὶ γνώσεσθε τὴν ἀλήθειαν καὶ ἡ ἀλήθεια ἐλευθερώσει ὑμᾶς."
John 8:32
  #77  
Παλιά 24-03-12, 12:29
Το avatar του χρήστη Vakryle
Vakryle Ο χρήστης Vakryle δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-01-2012
Μηνύματα: 994
Προεπιλογή

E, καλά τόσο το χειρότερο για την μερίδα εκείνων που και το διάβασαν και τους άρεσε κιόλας!
__________________
"The needs of the many outweigh the needs of the few"
-Mr. Spock, Starfleet's First Officer, 2230 A.D. - 2387 A.D.
  #78  
Παλιά 24-03-12, 12:32
Το avatar του χρήστη Vasilis1818
Vasilis1818 Ο χρήστης Vasilis1818 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 01-05-2010
Μηνύματα: 263
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vakryle
Δε μπορώ να καταλάβω αν εμείς οι δύο δεν έχουμε ζωή που είπαμε ότι αυτό το κείμενο ήταν αισχρό, ή εσείς που καθήσατε και το διαβάσατε κιόλας!
Νομιζω γενικα το get a life ηταν ακυρο αλλα σε μερικα θα συμφωνησω μαζι του

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vakryle
Τέλος πάντων, όπως και να έχει, βάλαμε το χεράκι μας στη διαφήμιση!
Θα πληρωθούμε μετά, κάνουμε κι ευκολίες!
Η αληθεια ειναι οτι το διαφημισατε πολυ καλα χαχαχαχ!!!!

Fantasy εισαι φοβερη
__________________
Έν όρει τών Αμώμων ώσπερ ήλιος έλαμψας, καί μαρτυρικώς, θεοφόρε, πρός Θεόν έξεδήμησας, βαρβάρων υποστάς επιδρομάς, Εφραίμ Μεγαλομάρτυς τού Χριστού, διά τούτο αναβλύζεις χάριν αεί, τοίς ευλαβώς βοώσί σοι, δόξα τώ δεδωκότι σοι ισχύν, δόξα τώ σέ θαυμαστώσαντι, δόξα τώ ενεργούντι διά σού, πάσιν ιάματα.
  #79  
Παλιά 24-03-12, 12:54
Το avatar του χρήστη fantasy
fantasy Ο χρήστης fantasy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-12-2011
Μηνύματα: 797
Προεπιλογή

Ναι Βασίλη το ξέρω. Μέχρι προχθές όταν έλεγες τμήμα πολυσυγγραφίας δεν το ήξεραν. Σήμερα όμως το ξέρουν όλοι. Το κακό είναι ότι δυσφημίσθηκε. Όλα τα άλλα που διαφημίστηκαν με καλές κριτικές δεν τα πήρανε χαμπάρι. Αυτή τη φορά δεν θα υπάρχει μέλος που να μην το είδε αυτό. Λύσε μου όμως την απορία. Γιατί όταν κάτι δεν πάει καλά ο κόσμος το μαθαίνει και όταν πηγαίνει γίνεται άσημο; Θα δείτε ότι στις άλλες κριτικές των διηγημάτων υπάρχουν λίγες απαντήσεις. Μήπως τελικά με δυσφήμιση αναγνωρίζεται ένα έργο;
__________________

* Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο· καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο· το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή. Καζαντζάκης.

  #80  
Παλιά 24-03-12, 12:56
Το avatar του χρήστη Vasilis1818
Vasilis1818 Ο χρήστης Vasilis1818 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 01-05-2010
Μηνύματα: 263
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fantasy
Ναι Βασίλη το ξέρω. Μέχρι προχθές όταν έλεγες τμήμα πολυσυγγραφίας δεν το ήξεραν. Σήμερα όμως το ξέρουν όλοι. Το κακό είναι ότι δυσφημίσθηκε. Όλα τα άλλα που διαφημίστηκαν με καλές κριτικές δεν τα πήρανε χαμπάρι. Αυτή τη φορά δεν θα υπάρχει μέλος που να μην το είδε αυτό. Λύσε μου όμως την απορία. Γιατί όταν κάτι δεν πάει καλά ο κόσμος το μαθαίνει και όταν πηγαίνει γίνεται άσημο; Θα δείτε ότι στις άλλες κριτικές των διηγημάτων υπάρχουν λίγες απαντήσεις. Μήπως τελικά με δυσφήμιση αναγνωρίζεται ένα έργο;
Αν ρωτας εμενα δεν ξερω. Παντως νομιζω οτι δεν σου εκανε και τοσο κακο... αντιθετως εκανε και καλο
__________________
Έν όρει τών Αμώμων ώσπερ ήλιος έλαμψας, καί μαρτυρικώς, θεοφόρε, πρός Θεόν έξεδήμησας, βαρβάρων υποστάς επιδρομάς, Εφραίμ Μεγαλομάρτυς τού Χριστού, διά τούτο αναβλύζεις χάριν αεί, τοίς ευλαβώς βοώσί σοι, δόξα τώ δεδωκότι σοι ισχύν, δόξα τώ σέ θαυμαστώσαντι, δόξα τώ ενεργούντι διά σού, πάσιν ιάματα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Vasilis1818 : 24-03-12 στις 12:56
Κλειστό Θέμα


Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 21:32.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.