Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 12-09-13, 14:25
Το avatar του χρήστη libero
libero Ο χρήστης libero δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 02-06-2008
Περιοχή: ...πολη
Μηνύματα: 247
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostas2 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλημερα .Επειδη κανενας υπευθυνος και κανενας διαχειριστης δε εχει σκοπο να μου απαντησει σ αυτα που ρωταω εδω κι ενα εναμιση μηνα ειτε μεσω επικοινωνιας στο σαιτ η στο φορουμ , μπορει καποιος απλος χρηστης αν γνωριζει να μου απαντησει σ αυτα που ρωταω στο πιο παραπανω μηνυμα ; Ευχαριστω
Δεν μπορείς να αλλάξεις εσύ ο ίδιος, μόνο μέσω των διαχειριστών.
__________________
Ubi Dubium, Ibi Libertas
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 12-09-13, 15:49
Το avatar του χρήστη PUCK
PUCK Ο χρήστης PUCK δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-06-2005
Περιοχή: Ονειροπολία
Μηνύματα: 744
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostas2 Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλησπερα .Τον τελευταιο μηνα επικοινωνησα 3 φορες .Ηθελα να μαθω πως γινεται διαγραφη λογαριασμου και μηνυματων που χεις στειλει ( αν γινεται ) κι επισης αν μπορει να γινει αλλαγη θεματος που χεις ανοιξει εσυ ο ιδιος.Εσεις ειστε διαχειριστης ;
Καλησπέρα Kostas2.

Εξ όσων θυμάμαι, ΔΕΝ έχεις τη δυνατότητα παρέμβασης. Η μοναδική παρέμβαση που υπάρχει, είναι για ένα χρονικό διάστημα γύρω στις 2-3 ώρες (ίσως κάνω λάθος στο χρόνο) όπου υπάρχει το πλήκτρο EDIT κάτω δεξιά στο δημοσιευμένο μήνυμα και πατώντας το μπορείς να διορθώσεις/διαγράψεις ό,τι θέλεις.

Επειδή κάποτε υπήρξε θέμα, καθώς κάποιοι έμπαιναν στα δημοσιευμένα μηνύματά τους και τα τροποποιούσαν ή τα διέγραφαν και δεν γινόταν σωστή συζήτηση, αποφασίστηκε να ισχύσει αυτός ο χρονικός περιορισμός.

Έτσι, θα πρέπει να είμαστε ιδιαίτερα προσεκτικοί σε ότι δημοσιεύουμε καθώς, κυριολεκτικά, "τα γραπτά μένουν" ενώ, καλό θα ήταν να μην δημοσιεύουμε πολλαπλά μηνύματα σε διάστημα ολίγων λεπτών, αφού υπάρχει το EDIT για να συμπληρώσουμε κάτι.

Επίσης, αν δεν σου εμφανίζεται κάποιο πλήκτρο για EDIT ως προς τον τίτλο του θέματος, προφανώς, δεν μπορείς να τον αλλάξεις.

Γενικώς, αν δεν έχεις κωδικούς πρόσβασης ως διαχειριστής, δεν κάνεις τίποτε άλλο πέρα απ' ότι σου είπα.

Άρα, ζήτα να γίνεις διαχειριστής.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη PUCK : 12-09-13 στις 16:25
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 12-09-13, 18:52
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Δεν έχει γίνει ερώτηση σε κανέναν διαχειριστή από όσο γνωρίζω ούτε έχουμε λάβει κάποιο email με ένα τέτοιο αίτημα. Οπότε δεν μπορώ να πω ότι τα μηνύματα "απόγνωσης" ( ) προσφέρουν κάτι στη συζήτηση.

Κατά τα άλλα στείλε μου ένα π.μ και ενημέρωσέ με για το ποιον λογαριασμό έχεις και θες να διαγραφεί, καθώς επίσης και σχετικά με την αλλαγή τίτλου σε κάποιο θέμα που εσύ έχεις δημιουργήσει. Μηνύματα δεν είναι δυνατόν να σβηστούν μιας και αλλοιώνουν το διάλογο στις συζητήσεις.
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 12-09-13, 19:46
Kostas2 Ο χρήστης Kostas2 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-08-2013
Μηνύματα: 135
Προεπιλογή

Ευχαριστω για τις απαντησεις σας .BEETLEJUICE εστειλα στο <<Επικοινωνηστε μαζι μας >> στο κατω μερος της κεντρικης σελιδας Εκει δε μ απαντησε ποτε κανεις .Τεσπα .Θα στειλω π.μ.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Kostas2 : 12-09-13 στις 19:48
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 19-09-13, 02:11
Kostas2 Ο χρήστης Kostas2 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-08-2013
Μηνύματα: 135
Προεπιλογή

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ Σ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΑΙΤ ΕΙΝΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ .ΕΔΩ ΚΑΙ 1,1/2 ΜΗΝΑ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ 4 ΦΟΡΕΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ , ΜΙΑ ΦΟΡΑ Π.Μ. ΣΕ ΕΝΑΝ ΠΟΥ ΗΤΑΝ ΜΑΛΛΟΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΚΙ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΠΕ ΝΑ ΤΟΝ ΣΤΕΙΛΩ ΚΙΟΛΑΣ , ΚΙ ΑΚΟΜΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ .Ε ΤΟΤΕ ΤΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΗΣΤΕ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ΤΙ ΤΟ ΧΕΤΕ ;
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 19-09-13, 16:00
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Δεν εχει ερθει κανενα email στο metafysiko.gr, δεν εχω δεχτει κανενα π.μ στο φορουμ. Ενημερωνω οτι την επομενη φορα που θα μιλησεις ετσι για την Κοινοτητα δεν θα ειμαι τοσο ευγενικος.
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 20-09-13, 01:46
Kostas2 Ο χρήστης Kostas2 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-08-2013
Μηνύματα: 135
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beetlejuice Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν εχει ερθει κανενα email στο metafysiko.gr, δεν εχω δεχτει κανενα π.μ στο φορουμ. Ενημερωνω οτι την επομενη φορα που θα μιλησεις ετσι για την Κοινοτητα δεν θα ειμαι τοσο ευγενικος.
ΠΡΩΤΟΝ Δεν εχω κανενα προβλημα να μην φερθεις ευγενικα ΔΕΥΤΕΡΟΝ Εστειλα 4 φορες στο επικοινωνηστε μαζι μας για τα οποια μου ειπες δεν εσταλη ενω μου εγραψε το μηνυμα σας εσταλη .Ισως εχει προβλημα το συστημα ΤΡΙΤΟΝ Εστειλα πριβε στο λογαριασμο σου τ οποιο μου ειπες δεν εσταλη ενω μου εγραψε το μηνυμα εσταλη.Ισως εχει προβλημα το συστημα ΤΕΤΑΡΤΟΝ Αφου εστειλες δημοσιο μηνυμα θα μπορουσες ν απαντησεις ΠΕΜΠΤΟΝ Δεν υπαρχει κανενας λογος πλεον να το κουραζομαι . Το θεμα τελειωνει εδω .Δε θα ξαναστειλω γι αυτο το θεμα . <<Ευχαριστω>>
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 21-09-13, 00:11
Kostas2 Ο χρήστης Kostas2 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-08-2013
Μηνύματα: 135
Προεπιλογή

χοντρο μπιζελι μιας και σε πετυχα εδω το πριβε μηνυμα εσυ το πηρες ;
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 21-09-13, 14:00
Το avatar του χρήστη xontro_mpizeli
xontro_mpizeli Ο χρήστης xontro_mpizeli δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής της κοινότητας του μεταφυσικού
 
Εγγραφή: 22-11-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 949
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Kostas2 Εμφάνιση μηνυμάτων
χοντρο μπιζελι μιας και σε πετυχα εδω το πριβε μηνυμα εσυ το πηρες ;
?
Ποιό prive μήνυμα;
Όχι, δεν έλαβα κάτι.

Και, την επόμενη φορά, αν θέλεις να μου πεις κάτι, απλά στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα, όχι ένα... γενικό μήνυμα μέσα σε ένα thread! (;
__________________
Η Ελλάδα και το εξωτερικό κατακλύζονται από όμορφους και μυστήριους τόπους. Αυτοί συνοδεύονται από μυστήρια που ζητάνε την ανακάλυψή τους...
Βάλτε την φαντασία σας, βγείτε έξω και εξερευνήστε κάθε γωνιά του πλανήτη μας και δείτε τα πράγματα με διαφορετική "ματιά" . . .
Μείνετε, ακόμη, ενημερωμένοι με οτιδήποτε παράξενο συμβαίνει στον πλανήτη μας!
--> Κυκλοφορεί το βιβλίο μου 88 Μύθοι & Αλήθειες (περισσότερες πληροφορίες καθώς και online παραγγελίες εδώ) <--
-
-> ΝΕΟ ΒΙΒΛΙΟ: Σεπτέμβριος [αστυνομικό μυθιστόρημα] (εκδόσεις Πηγή). Περισσότερα δείτε εδώ <--
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 21-09-13, 15:43
Kostas2 Ο χρήστης Kostas2 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 06-08-2013
Μηνύματα: 135
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xontro_mpizeli Εμφάνιση μηνυμάτων
?
Ποιό prive μήνυμα;
Όχι, δεν έλαβα κάτι.

Και, την επόμενη φορά, αν θέλεις να μου πεις κάτι, απλά στείλε μου ένα προσωπικό μήνυμα, όχι ένα... γενικό μήνυμα μέσα σε ένα thread! (;
Και το προσωπικο μηνυμα χοντρο μπιζελι που θα στο στειλω ; Πριβε δε θα στο στειλω ; Εχω στειλει και σε σενα και στον beetlejuice ( αν το λεω σωστα ) προσωπικα μηνυματα και ειπατε και οι 2 οτι δεν λαβατε κανενα μηνυμα .Εχει προβλημα το συστημα ; Εγω οταν εστειλα και στους 2 μου εγραψε οτι το μηνυμα εσταλη .Παλια οταν εστελνα προσωπικα μηνυματα σ αλλους τα παιρναν κι ανταλλασαμε προσωπικα μηνυματα .Τωρα τι συμβαινει δε ξερω
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 02:13.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.