Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #21  
Παλιά 12-11-06, 06:13
Το avatar του χρήστη xontro_mpizeli
xontro_mpizeli Ο χρήστης xontro_mpizeli δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής της κοινότητας του μεταφυσικού
 
Εγγραφή: 22-11-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 949
Προεπιλογή

Είμαι σίγουρος ότι ξέρετε κ οι δυο σας τί είπατε κ τί κάνατε, και το πόσο λάθος πράματα γράψατε δημοσίως στο φόρουμ.

Έλεος δλδ. Πρέπει να μάθετε να παραδέχεστε τα λάθη σας.

Cocmictsak εγώ, προσωπικά, προέβησα στην διαγραφή των μηνυμάτων (των δικών σου κ του black_planet) γιατί πολύ ήταν παντελώς άσχετα με το θέμα συζήτησης. Συμφωνούμε εδώ κύριοι; Ή κάνω λάθος; Γι αυτό, άλλωστε,είμαι εδώ: για την σωστή λειτουργία του φόρουμ. Υπάρχει αντίρριση σε αυτό εδώ το θέμα;

Κ όσον αφορά το σημείο που λες:

Παράθεση:
Και ως δια μαγείας, χωρίς καμμία προειδοποίηση από κανεναν συντονιστή, από το πουθενά και ξαφνικά, σβήστηκαν. Δεν υπήρξαν ποτέ. Εξαφανίστηκαν!
Δηλαδή να τα άφηνα τα να βλέπουν όλοι; Αυτό θες να μας πεις;
Κ επίσης, διέγραψε μερικά προσωπικά μηνύματα που έχεις στον φάκελό σου γιατί προσπάθησα να σου στείλω π.μ αλλά ήταν αδύνατο. Αυτό για την προειδοποίση που ανέφερες...

Καθίστε κ σκεφτείτε μονάχα τα υπόλοιμα μέλη του φόρουμ. Τα παλιά αλλά κ τα νεότερα. Ακόμα ακόμα τα πρωτο-εγγραφόμενα! Όλα! Τι θα λέγανε άμα βλέπανε την συμπεριφορά σας μέσα από τα λεγόμενά σας; Όχι πείτε μου...

Κουράζει πολύ η ιστορία αυτή... Με το παραμικρό να γίνεται ολόκληρη μάχη!

Κ, δυστυχώς, από κάθε μάχη βγαίνουν όλοι ηττημένοι-ακόμα κ οι νικητές έχουν απώλειες...

Jago: Δεν νομίζω ότι "σκεφτόσουν" καθαρά πριν. Επειδή, δλδ, δεν γουστάρεις ένα μέλος τα παρατάς, σηκώνεσαι κ φεύγεις;
Θα μου πεις δικαίωμά σου... Απλά εγώ σου λέω, να το ξανασκεφτείς...

Αυτά κ τίποτα παραπάνω.

Καλή ... ωρίμανση κύριοι
__________________
Η Ελλάδα και το εξωτερικό κατακλύζονται από όμορφους και μυστήριους τόπους. Αυτοί συνοδεύονται από μυστήρια που ζητάνε την ανακάλυψή τους...
Βάλτε την φαντασία σας, βγείτε έξω και εξερευνήστε κάθε γωνιά του πλανήτη μας και δείτε τα πράγματα με διαφορετική "ματιά" . . .
Μείνετε, ακόμη, ενημερωμένοι με οτιδήποτε παράξενο συμβαίνει στον πλανήτη μας!
--> Κυκλοφορεί το βιβλίο μου 88 Μύθοι & Αλήθειες (περισσότερες πληροφορίες καθώς και online παραγγελίες εδώ) <--
-
-> ΝΕΟ ΒΙΒΛΙΟ: Σεπτέμβριος [αστυνομικό μυθιστόρημα] (εκδόσεις Πηγή). Περισσότερα δείτε εδώ <--
  #22  
Παλιά 12-11-06, 07:06
Το avatar του χρήστη the_black_planet
the_black_planet Ο χρήστης the_black_planet δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-06-2005
Περιοχή: Καλαματα
Μηνύματα: 1.066
Προεπιλογή

Eνα Οσκαρ Α' γυναικειου ρολου για την Κατινου Παξινου στο δραμμα ο Οιδιποδας και τα 4 ορφανα!Φιλη μου θα σου κανω ενα καλυτερο δωρο,αυτο που αποσκοπουσες απο την αρχη να πετυχεις με το ρολο σου,να αποχωρησω απο το σαιτ.Πριν φυγω ομως θα σου πω 2 πραγματα,μη φοβασαι δε δερνω κυριες απλα μια ευγενικη παρακληση.Μην ξαναποιασεις στο γ...στομα σου το καναλι του μεταφυσικου.Γιατι το καναλι του μεταφυσικου δεν ειναι αυτο που θα ηθελε ο αγαπητος Μηνας.Τα παιδια ειναι ξυπνια και θα σας παρουν με τις πετρες μια μερα,θα σου θυμησουν μια αλλη εποχη απο το συλλογικο ασυνειδητο.Αληθεια τι ειναι χειροτερο ο μεσαιωνας ή η σημερινη εποχη;Ειστε σιγουροι οτι ξερεται την απαντηση;Εσεις νομιζεται οτι ζειτε μια χαρα και οταν σας τα σκαει,το αποκαλειτε στην αρχη ενστικτο,μετα σχιζοφρενεια,καταθληψη ή μπορει και αρχη της ενεργοποιησης της συνειδητοτητας καμια φορα.Και αν παρεις το χαπι,αρχιζει η κολαση.Πρεπει να περασεις απο την κολαση για να βρεις τον παραδεισο.Αλλα τον παραδεισο τον βλεπεις σ'αυτη τη ζωη,αρκει να εξασκησεις το ματι σου στη βρωμια,και τοτε οταν δεις μια αχτιδα την ερωτευεσαι.Και σε ερωτευεται και αυτη.Στην αρχη ηταν το χαος,και γεννηθηκε ο ερωτας.Αρκετα σας ειπα αδερφια,θελω να ακουσω και εγω τα δικα σας.Εγω τους εχω ξεγραμμενους.
"Μου εχει στριψει ενα κουμπι,δεν γινομαι πολιτης,σ'αυτα που λεω συμφωνει και ο σκυλος μου ο κοπριτης".

Ο σκυλος μου ο κοπριτης εχει ψυχη συνανθρωποι,εσεις εχετε;Γιατι δεν την ξυπνατε;Παραμυθια;Ετσι σας ΜΑΘΑΝ να πιστευεται;Στο φορουμ του ΥΣΕΕ μου την πεσαν τα τσιρακια.Κανεις δε με προστατεψε.Εγω ακολουθησα τις αξιες μου το αγαπημενο μονοπατι μου.Δεν εχετε γνωρισει εναν Θεο ποτε σας;;;;Μηπως οι Θεοι ειναι αδικοι καμια φορα;

Αριμπα αδερφια!Και αυτον τον καιρο δεν δεχομαι επισκεψεις απο κυριες,να περιμενουν λιγο.Ουτε απο ανθρωπακια.Να μη με ενοχλησει κανεις το καταλαβατε;;;;;;;Ξερετε ποιοι απευθυνομαι σε σας,και ξερετε καλα και ποιοι απο εσας θα ηθελα πολυ να επικοινωνησεται μαζι μου,σας το εδειξα απο την αρχη.Δεν ειμαι αχαριστος.Οταν βλεπεις το ομορφο το δοξαζεις και το τιμας.Και οταν βλέπεις πρωτη φορα την ψυχη,τα χανεις.Ομως ο κοσμος ειναι διαφορετικος μετα,οταν τα ονειρα υλοποιουνται.Οταν στα ονειρα σου βρεις το μονοπατι,θα το βρεις και στην πραγματικοτητα.Χαιρεται αδερφια Λουξ,Αγκαλιαρεπ,Ανεστη,Μιχαλη,Μπιζελε,Βασιλη,Χριστ ο,Κυρια Δρυμονια-Δαιμονια,Ποσειδωνιο,Αναστασιο,καποιους αλλους που τους εφαγε ο πολυ Νιτσε,καποιους που τον καταλαβαν και ολα τα αδερφια που χαθηκανε νωρις.Ποσοι απο εσας προτιματε το κρυο και την καταιγιδα απο τη ζεστη,που ειναι τζαμπα μαστουρα;Η ζωη δεν ειναι μαστουρα αδερφια!Ετσι σας ειπανε;Αυτο ειναι το κακο με τη μαστουρα,σου δημιουργει το τειχος.Με την καθε μορφη μαστουρας.Ξεκολλατε!Βρειται τη δυναμη μεσα σας!Καταλαβεται οτι το τειχος το δημιουργειται εσεις με τον πνευματικο σας υπνο,το χτιζεται εσεις!
Ειπαμε τις κυριες τις σεβομαι αλλα δεν τις φοβαμαι κ ολας.Οσες δε με σεβονται,και γενικα δε σεβονται τιποτα,με φοβουνται.Αλλωστε εσυ και οι φιλεναδες σου εισαστε η μειοψηφια πλεον.Το σχεδιο σας απετυχε.Δεν περιμενα να σε δω να κανεις πιατσα στο ΥΣΕΕ.Τι εγινε;Και εσυ εισαι αρχαιοελληνιστης;Απο ποτε;Εχεις ανοιξει αρχαιο συγραμμα καλομοιρα;Τα ειδα ολα κανονικα!Δεν εχω να δω τπτ αλλο απο κανενα απο τα 2 φορουμ.Προσβήθηκες,νο προμπλεμο,στο χωριο σου δεν τα λενε αυτα,ή μαλλον στην αριστοκρατικη γενια σου.Κλασε μας και τα αρχιδια.Θα συμορφωθω,θα φερομαι οπως πρεπει σε κυριες,μη μου παθεις τπτ!Να σημειωσω κλεινοντας οτι οι μεταφορες που χρησιμοποιω δεν αφορουν σε καμια περιπτωση σεξουαλικες επιλογες.Οσοι το σκεφτηκαν αυτο ειναι πονηροι ή δεν ξερουν και αυτοι τι ειναι.Αναφερομαι σ'αυτο που λεγεται ΑΝΔΡΕΙΑ.Ξερετε τι ειναι;;;;;;;;;;;;;;;Καποιοι ντροπιασαν την εννοια ανθρωπος,την συκοφαντουν.Αλλα αυτοι εχουν το ακαταλογιστο,φταιει η πολυ μαστουρα,τα ματια του μυαλου τυφλωθηκαν απο το ντουμανι.ΑΠΑΝΤΗΣΤΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Και δεν αναφερομαι σε φυσικα ή χημικα ναρκωτικα,αλλα το χειροτερο ναρκωτικο.Τη βλακεια!!!!!Τον υποσιτισμο του πνευματος και των αισθησεων.ΤΗΝ ΠΑΘΗΤΙΚΟΤΗΤΑ!!!!!!!!!

Τελειωσα.Οσοι θελουν να με βρουν,μετα το τειχος του μαντριου,κατω απο το γκρεμο του ματριξ,εξω απο τη σπηλια στο γνωστο μονοπατι.Δε χανομασται.Μαζι με το φαντασμα του Πλατωνα,γιατι αφου πεθανε ο Πλατωνας του,το φαντασμα του διδασκει εδω και 2500 χρονια.Σκεφτειτε παλι οι αλλοι.Εχετε συνειδητοποιησει που ζειται;Πως ειναι ο κοσμος.Δεν υπαρχει θανατος,υπαρχει ληθη.Θα εισαι διψασμενος και ταλαιπωρημενος οταν βρεις την πηγη της ληθης.Ομως ο κοσμος εχει εναν κανονα.Η ληθη υπαρχει μονο στο μυαλο του ανθρωπου,οχι στον κοσμο.Ο,τι γραφεται δεν ξεγραφεται.Η' τουλαχιστον θελεται πολυ δουλεια για να λυσετε τα δεσμα.Αλλα τοτε διαπιστωνεται οτι οι δαιμονες,ειναι απλα ψευδαισθησεις!ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ!!!!!Οι σκεψεις ομως δεν ανηκουν στην ουσια,ειναι ενεργεια και αυτες,ειναι τα ματια μας.Οι σκεψεις ειναι τα ματια μας και αυτο που ερεθιζει την αισθηση ειναι ο κοσμος των ιδεων.Που βρισκεται στο συλλογικο ασυνειδητο.Μηπως ο Πλατωνας δεν ελεγε παραμυθια,ψαξτε το καλα και εγω εδω ειμαι!Και απο εδω και περα τζεντλεμαν μονο απεναντι σε πραγματικες κυριες!Δεν χρειαζεται να αποχωρησετε,αποχορω εγω για εσας!
(Απο εδω και περα ο λογαριασμος μου,τα μυνηματα μου και το αρθρο μου ειναι στην ευχερια σας και στην καλη σας προθεση να τα κρατησετε ή να τα σβησετε.Ισως τα ξαναπουμε οταν καθαρισετε το σταυλο.Αρχιστε δουλεια παιδια!)



Παρέμβαση από το συντονιστή Άπαν@Σάμος .
Απόκρυψη υβριστικών χαρακτηρισμών.
__________________
Chaos is my life - Exploited

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apan@samos : 12-11-06 στις 09:49
  #23  
Παλιά 12-11-06, 07:16
cHrIsToS1 Ο χρήστης cHrIsToS1 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-04-2005
Περιοχή: Άργος
Μηνύματα: 324
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από JustAnotherGoneOff
Mika, υπάρχουν πολλά περισσότερα πράγματα απ' όσα φαίνονται... οι κύριοι της GateWay γνωρίζουν πολύ καλά τι εννοώ.
Χμ, οι κυριοι της GateWay ειναι εφτα... μειον ενας ο καφριλας μειναν εξι αν δεν κανω καπου λαθος στους υπολογισμους.
βαλε και εσενα μεσα τζαγκο που περασες γιναν παλι εφτα, αντε αλλους τοσους απο εδω και απο εκει να τους κανω 15 στρογγυλοποιημενα.
Που τι;
Γνωριζουν αυτα τα περισσοτερα πραγματα απο οσα φαινονται;
λογικα αυτο.
Με εσενα μεσα.
Και ΔΕΝ μας τα λες.
Αυτο λεγεται συγκαλυψη και συνεργεια απο εμενα παντως.(και ειναι αρνητικο)
Ή τα λες και ειδικα αφου αναφερεις την υπαρξη τους(αυτων των περισσοτερων πραγματων) ή σιωπας.
Και οσο για την καθυβριση του Γιωργου Πηττα (δεν σχολιαζω το ακομα) συγνωμη βρε Τζαγκο αλλα στο επιμαχο μηνυμα του Πλανητη που μας το κανεις παραπομπη το μονο που βλεπω ειναι να τον εχει πει Διεθνιστη και υλιστη.*
και μονο.
Αυτον που εβριζε ειναι ο επονομαζομενος απο τον Μαυρο Πλανητη ορχης αυτου του κυριου, με τροπο που να με κανει να καταλαβω οτι αναφερεται σε αλλο ατομο και οχι σε αυτον τον Γιωργο Πηττα.
και αυτο ειναι ενα θεμα που χρηζει αναλυσεως μιας και απτεται περι των φαινομενων υπαρξης.
Την οπτικη και εστιαση που εχουν διαφορετικα ατομα στο ιδιο θεμα (μηνυμα στην προκειμενη)

*αν θεωρεις βρισια το να πει καποιος καποιον διεθνιστη και υλιστη παω πασο.
Και θα συμφωνησω μαζι σου.
  #24  
Παλιά 12-11-06, 07:18
Το avatar του χρήστη the_black_planet
the_black_planet Ο χρήστης the_black_planet δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-06-2005
Περιοχή: Καλαματα
Μηνύματα: 1.066
Προεπιλογή

Ξεχασα τον ΚΥΡΙΟ Παθοκτονο,την Αντωνια,τον Κυκλωνα,τον Φοιβο,τον Επιμυθεα,το Χαμινι,Τον Νικο-ΣΟΛΩΝ,τον Βαλτοχιονοκοτα,ρε παιδια μη με παρεξηγειτε!Θα σας θυμηθω ολους και θα σας στειλω μειλ!Φιλουμπες!!!!!!!!Αααα στο μειλ θα σας πω λεπτομεριες και για το μειλ-απατη του Τζαγκο.Εσεις βεβαια δεν πιστευεται τον καθε...οργανοπαιχτη.Πειτε του να σας δειξει το μειλ και ολοκληρο ετσι;;;;Θα το δειξεις Τιτικα Στασινοπουλου;;;;;;Η κοσμικη κλανια πως και εσκασε σημερα;;;Το ειδατε το αστρονιμικο φαινομενο;;;;;ΟΥΣΤΤΤΤΤΤΤΤΤ

(ΠΕΣ ΤΑ ΡΕ ΧΡΙΣΤΟ ΚΑΝ'ΤΟΥΣ ΝΑ ΔΟΥΝ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΟΥΣ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ,ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΑ ΚΟΜΠΛΕΞ ΤΟΥΣ.ΜΑΖΙ ΣΟΥ!!!!)


Παρέμβαση από το συντονιστή Άπαν@Σάμος.
Απόκρυψη υβριστικών χαρακτηρισμών.
__________________
Chaos is my life - Exploited

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apan@samos : 12-11-06 στις 09:52
  #25  
Παλιά 12-11-06, 07:26
Το avatar του χρήστη the_black_planet
the_black_planet Ο χρήστης the_black_planet δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-06-2005
Περιοχή: Καλαματα
Μηνύματα: 1.066
Προεπιλογή

Ποιος θεωρει βρισια τον υλιστη και διεθνιστη;Οποιος εχει τη μυγα;Αααα τον Απαν ξεχασα,το διχασμενο λουκουμι,τον Μπορις,τον Κυκλωνα,τον Knight Templar...Ξεχασα τον Μηνα λετε;Οχι βεβαια,τον συμπεριελαβα στα αδερφια που χαθηκανε νωρις...

Να αναφερω τελος οτι δεν μπηκα καν στον κοπο να διαβασω ολο το μυνημα του.Αυτο το εργο το εχω ξαναδει!
__________________
Chaos is my life - Exploited

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη the_black_planet : 12-11-06 στις 07:41
  #26  
Παλιά 12-11-06, 07:47
Το avatar του χρήστη the_black_planet
the_black_planet Ο χρήστης the_black_planet δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-06-2005
Περιοχή: Καλαματα
Μηνύματα: 1.066
Προεπιλογή

Πες τα ρε Μπιζελε,ρε παιδια μαζεψτε λιγο τα σκυλια σας,απο την πολυ εκπαιδευση σας χαζεψαν και καταντησαν κουραστικα και προβλεψιμα...
__________________
Chaos is my life - Exploited
  #27  
Παλιά 12-11-06, 09:06
Το avatar του χρήστη the_black_planet
the_black_planet Ο χρήστης the_black_planet δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-06-2005
Περιοχή: Καλαματα
Μηνύματα: 1.066
Προεπιλογή

Ξεχασα κατι σημαντικο!Μην ξαναπεταξεις Τιτικα υπονοουμενα για τον αδερφο μου.Εισαι πολυ λιγος.Ας επιμεληθουν οι συντονιστες επι του θεματος...


Παρέμβαση από το συντονιστή Άπαν@Σάμος.
Απόκρυψη υβριστικών χαρακτηρισμών.
__________________
Chaos is my life - Exploited

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apan@samos : 12-11-06 στις 09:53
  #28  
Παλιά 12-11-06, 11:25
JustAnotherGoneOff Ο χρήστης JustAnotherGoneOff δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-06-2005
Μηνύματα: 175
Προεπιλογή

Ουδέποτε κανείς αμφισβήτησε το μέηλ-"απάτη" όταν φαρδιά πλατιά φέρει ακριβώς τη ίδια διεύθυνση που χρησιμοποιεί ο "καλός" κι "αγαπητός" κύριος...

Όσο για τους χαρακτηρισμους εις βάρος των μελών, απολαύστε τους όσο ακόμη αυτοί θα υπάρχουν, μέχρι μια "αόρατη χειρ" να τους διαγράψει.

Για να συνεχίσει μετά ο "καλός" κι "αγαπητός" κύριος να αλωνίζει με την κάλυψη της GateWay.
  #29  
Παλιά 12-11-06, 11:26
JustAnotherGoneOff Ο χρήστης JustAnotherGoneOff δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-06-2005
Μηνύματα: 175
Προεπιλογή

Τι ήθελα και τοπα.

Μόλις ο κύριος Άπαν πρόσφερε απόλυτη κάλυψη στον "καλό" κι "ευγενικό" κύριο.
  #30  
Παλιά 12-11-06, 12:36
Το avatar του χρήστη Άπαν
Άπαν Ο χρήστης Άπαν δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής της κοινότητας του μεταφυσικού
 
Εγγραφή: 26-09-2003
Περιοχή: Utopia
Μηνύματα: 294
Προεπιλογή

Η απόκρυψη/διαγραφή υβριστικών σχολίων επιβάλλεται από τους όρους χρήσης της κοινότητας του μεταφυσικού και την ελληνική νομοθεσία.

Δεν ειναι θέμα διαπραγμάτευσης και επ' ουδενί δε μπορεί να χαρακτηριστεί κάλυψη υπέρ του υβριστή.Η τήρηση της ποιοτικής στάθμης της κοινότητας και της ελληνικής νομοθεσίας δεν είναι πράξη υπεκφυγής αλλά κάτι το αυτονόητο.


Οπότε άστοχο το τελευταίο σχόλιό σου Jago.

Πάντως το θέμα που έχει προκύψει είναι σοβαρό,θα εξεταστεί ενδελεχώς από όλες τις πλευρές από υπεύθυνα μέλη της Gateway και ενδεχομένως να έχουμε κάποιες πειθαρχικές κυρώσεις.Παρακαλώ να μη δωθεί συνέχεια σε αυτό το θέμα είτε σε ενδεχόμενα νέα.Στις επόμενες 24-48 ώρες πιθανολογώ ότι θα έχουμε τις πρώτες εξελίξεις.
__________________
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
Παραγωγός της "Ραδιοφωνικής Αστρικής Πύλης"
Albedo14 web radio , www.albedo14.com
Podcast Αστρικής Πύλης .................. Αρχείο Εκπομπών
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:20.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.