Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ψυχικά Φαινόμενα – Μεταφυσική –Αποκρυφισμός

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #431  
Παλιά 22-08-07, 17:18
Το avatar του χρήστη alet
alet Ο χρήστης alet δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-10-2006
Μηνύματα: 237
Προεπιλογή

Συμφωνώ μαζί σου.

Θα περιμένω κι εγώ τις απαντήσεις

1)Σε ποιες ομάδες επιτρέπεται-ε να κάνουν προπαγάνδα μέσω του φόρουμ?

2)Προς τι τόση ανοχή σε τόσο δόλια και οργανωμένα μέσα ώστε να γίνει η προπαγάνδα? Μόλις ειπωθεί κάποια κουβέντα, η οποία χαλάει τα πολτοποιημένα μυαλά των προπαγανδισμένων, τσούπ κάποια ''τυχαία'' εγγραφή γίνεται από κάποιον που τυγχάνει να είναι αντιτέκτονας γιατί φυσικά γνωρίζει την αλήθεια...
Και ως επί το πλείστον γνωρίζεται και με άλλα άτομα του φόρουμ και υπάρχει πλήρης συνεννόηση...

Δεν τρώμε κουτόχορτο !

Το μήνυμα αυτό για να μην εφησυχάζεις δεν είναι καθόλου ειρωνικό
__________________
Cogito ergo sum
Απάντηση με παράθεση
  #432  
Παλιά 22-08-07, 17:20
Το avatar του χρήστη burzum
burzum Ο χρήστης burzum δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-07-2005
Μηνύματα: 207
Προεπιλογή

Το οτι παραποιείς δικό μου κείμενο είναι κάτι το οποίο με εξοργίζει..
Μην συνεχίσεις..
__________________
AD SATANAS QUI LAETIFICAT JUVENTUTEM MEAM
PONE DIABOLUS CUSTODIAM
Απάντηση με παράθεση
  #433  
Παλιά 22-08-07, 17:34
Το avatar του χρήστη alet
alet Ο χρήστης alet δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-10-2006
Μηνύματα: 237
Προεπιλογή

Παράθεση:
Το οτι παραποιείς δικό μου κείμενο είναι κάτι το οποίο με εξοργίζει..
Μην συνεχίσεις..
Νομίζω ότι στην πρώτη γραμμή μπορείς να διαβάσεις

Συμφωνώ μαζί σου.
και στην τελευταία
Το μήνυμα αυτό για να μην εφησυχάζεις δεν είναι καθόλου ειρωνικό

Σου ζητώ συγνώμη αν σ’ εξόργισα, αλλά περιμένω κι εγώ τις απαντήσεις

Δεν παραποίησα το κείμενο σου, αντέγραψα καλοπροαίρετα κάποια κομμάτια που μου φάνηκαν πολύ έξυπνα και εξόχως πνευματώδη.
Θα το είχα παραποιήσει αν είχα αλλάξει αυτά που έγραφες και το χρησιμοποιούσα σε παράθεση, πράγμα που βέβαια δεν έκανα γιατί θα ήταν ανέντιμο.
__________________
Cogito ergo sum
Απάντηση με παράθεση
  #434  
Παλιά 22-08-07, 17:39
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Μετα απο δυο ημερες επιστρεφω στο φορουμ και βλεπω πως εχει προκυψει ενα θεμα απο τον burzum ή αλλιως πρωην (απο εποχες του παλιου φορουμ...)μπαναρισμενο μελος Ιεροφαντης (καμια σχεση με τον τωρινο Ιεροφαντη).

Απαντω οσο πιο καθαρα μπορω στις απαντησεις:

Παράθεση:
1)Σε ποιες ομάδες επιτρέπεται-ε να κάνουν προπαγάνδα μέσω του φόρουμ?

Η λεξη προπαγανδα ειναι βαρια. Κατα την ταπεινη μου γνωμη (μιλωντας σαν beetle και μονον δηλαδη), προπαγανδα σε αυτο το φορουμ εχει ασκηθει μονο απο μεμονωμενα ατομα που εκπροσωπουν τον χωρο της "φασιστοακροδεξιας" καθε φορα που προκυπτουν εθνικιστικης φυσεως συζητησεις.
"Ομαδα" (ειτε με ονομα και επωνυμο ειτε ακομη και σαν υποψια) ουδεποτε εχει μπει εδω και εχει διαφημισει (προπαγανδιστικα) τις αποψεις της και να περασει ετσι...

Παράθεση:
2)Πρός τι τόση άνοχη σε τόσο δόλια και οργανωμένα μέσα ώστε να γίνει η προπαγάνδα?Μόλις ειπωθεί κάποια κακή κουβέντα, η οποία χαλάει τα πολτοποιημένα μυαλά των προπαγανδισμένων,τσούπ κάποια ''τυχαία'' εγγραφή γίνεται απο κάποιον που τυγχάνει να είναι Μασώνος..Και ως επι το πλείστον γνωρίζεται και με άλλα άτομα του φόρουμ και υπάρχει πλήρης συνενόηση...
Δικαιωμα συμμετοχης σε αυτο το φορουμ εχει ο οποιοσδηποτε ανθρωπος εκφραζει αποψη με επιχειρηματα, χωρις να προσβαλλει τους συνομιλητες του. Αρα ειτε εχει την ιδιοτητα του Τεκτονα ειτε οχι, ειτε συμμετεχει μονο σε τοπικ για Τεκτονισμο ειτε οχι, ουδεις εχει το δικαιωμα να του αφαιρεσει τη συμμετοχη αυτη.


Παράθεση:
ΔΕΝ ΤΡΩΜΕ ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ!
Ουτε και οι συντονιστες τρωμε κουτοχορτο burzum, σου εχουν γινει αρκετες παρατηρησεις εως τωρα για τη συμπεριφορα σου απεναντι σε αλλους χρηστες με προσωπικα μηνυματα... Ολα αυτα σε συνδυασμο με το ...αμαρτωλο (σε οτι αφορα την παλαιοτερη συμμετοχη σου) παρελθον σου στο φορουμ (πληροφορια που μαθαμε απο σποντα και χωρις να μας ενημερωσεις εσυ- που απο ηθικης αποψης ισως και να το oφειλες) με αναγκαζουν να σου βγαλω κιτρινη καρτα-εκ μερους της συντονσιτικης ομαδας αυτη τη φορα-(μιας και ζουμε σε ρυθμους ντερμπυ αυτες τις μερες ).

Κανενας δεν συμμετεχει με το ζορι εδω και το να διαφωνουμε με το συνομιλητη μας ειναι οτι ποιο υγιες. Αρκει να εχουμε μαθει (ή να θελουμε) το σωστο τροπο για κατι τετοιο...
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 22-08-07 στις 19:50
Απάντηση με παράθεση
  #435  
Παλιά 22-08-07, 19:42
Το avatar του χρήστη xontro_mpizeli
xontro_mpizeli Ο χρήστης xontro_mpizeli δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής της κοινότητας του μεταφυσικού
 
Εγγραφή: 22-11-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 949
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από burzum
1)Σε ποιές ομάδες επιτρέπεται-ε να κάνουν προπαγάνδα μέσω το φόρουμ?

2)Πρός τι τόση άνοχη σε τόσο δόλια και οργανωμένα μέσα ώστε να γίνει η προπαγάνδα?Μόλις ειπωθεί κάποια κακή κουβέντα, η οποία χαλάει τα πολτοποιημένα μυαλά των προπαγανδισμένων,τσούπ κάποια ''τυχαία'' εγγραφή γίνεται απο κάποιον που τυγχάνει να είναι Μασώνος..Και ως επι το πλείστον γνωρίζεται και με άλλα άτομα του φόρουμ και υπάρχει πλήρης συνενόηση...

Αν υποψιάζεσαι κάτι τέτοιο, απλά κάνεις Log out κ δεν ξαναμπαίνεις στο συγκεκριμένο forum.
Αλλιώς, κάθεσαι, συζητάς σε ήρεμα πλαίσια, ΣΕΒΟΜΕΝΟΣ πάνω από όλα τον συνομιλητή σου (κ ας είναι αναξιόπιστες οι απαντήσεις σου!) κ γενικά, συζητάς! Γι αυτό είσαι εδώ, στο forum, όπως είμαστε όλοι μας.



Κάπου εδώ καλό θα ήταν να έκλεινε αυτή η παρένθεση που άνοιξε ο burzum (που καλό θα ήταν να την άνοιγε στην κατηγορία "προτάσεις-κριτική ή να την διατύπωνε μέσω π.μ-αυτό για τυχόν παρόμοια ενέργεια που θα θελήσει να κάνει κάποιο μέλος του φόρουμ στο μέλλον...)



Υ.Γ: Συμβουλή προς εσένα burzum: Για να την βγεις κ από πάνω, προσπάθησε να συζητήσεις με επιχειρήματα στο θέμα του Τεκτονισμού. Εκεί σίγουρα θα σε παραδεχτώ εγώ προσωπικά. Αλλά, ξανατονίζω, σε ΛΟΓΙΚΑ κ ΠΟΛΙΤΙΣΜΕΝΑ πλαίσια, δίχως υπονοούμενα προς κανέναν...
__________________
Η Ελλάδα και το εξωτερικό κατακλύζονται από όμορφους και μυστήριους τόπους. Αυτοί συνοδεύονται από μυστήρια που ζητάνε την ανακάλυψή τους...
Βάλτε την φαντασία σας, βγείτε έξω και εξερευνήστε κάθε γωνιά του πλανήτη μας και δείτε τα πράγματα με διαφορετική "ματιά" . . .
Μείνετε, ακόμη, ενημερωμένοι με οτιδήποτε παράξενο συμβαίνει στον πλανήτη μας!
--> Κυκλοφορεί το βιβλίο μου 88 Μύθοι & Αλήθειες (περισσότερες πληροφορίες καθώς και online παραγγελίες εδώ) <--
-
-> ΝΕΟ ΒΙΒΛΙΟ: Σεπτέμβριος [αστυνομικό μυθιστόρημα] (εκδόσεις Πηγή). Περισσότερα δείτε εδώ <--

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη xontro_mpizeli : 22-08-07 στις 19:45
Απάντηση με παράθεση
  #436  
Παλιά 22-08-07, 20:01
Το avatar του χρήστη burzum
burzum Ο χρήστης burzum δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-07-2005
Μηνύματα: 207
Προεπιλογή

Επειδή δεν θα σας κάνω τη χάρη να πώ πράγματα τα οποία θα μου επιφέρουν κόκκινη κάρτα γιατί επίσης δεν θα σας κάνω τη χάρη να με ξεφορτωθείτε(αυτό προσπαθείς Μηνά εδώ και 4 χρόνια αλλά όλο μπροστά σου με βλέπεις) θα παραμείνω στη γεμάτη νόημα σιωπή μου.
Ευχαριστώ..
__________________
AD SATANAS QUI LAETIFICAT JUVENTUTEM MEAM
PONE DIABOLUS CUSTODIAM
Απάντηση με παράθεση
  #437  
Παλιά 22-08-07, 20:22
Το avatar του χρήστη alet
alet Ο χρήστης alet δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 30-10-2006
Μηνύματα: 237
Προεπιλογή

Burzum 21.08
Παράθεση:
Επειδή με περνάς ή για άσχετο ή για ηλίθιο πάμε χεράκι χεράκι να κάνω αίτηση για μένα.
Τι μας λές τώρα...
Εμένα ούτε σε e-mail δεν μου απαντάνε και όταν με βλέπουν πολλοί τέκτονες απο το στενό περιβάλλον μου αλλάζουν δρόμο..
Burzum 21.08
Παράθεση:
Τεσπα επειδή ξεφεύγει το θέμα θα σου πώ γιατί αλλάζουν δρόμο..Γιατί τους λέω κατάμουτρα αυτά που λέω και εδώ μεσα..
Burzum 22.08
Παράθεση:
Πρός τι τόση άνοχη σε τόσο δόλια και οργανωμένα μέσα ώστε να γίνει η προπαγάνδα?Μόλις ειπωθεί κάποια κακή κουβέντα, η οποία χαλάει τα πολτοποιημένα μυαλά των προπαγανδισμένων,τσούπ κάποια ''τυχαία'' εγγραφή γίνεται απο κάποιον που τυγχάνει να είναι Μασώνος..Και ως επι το πλείστον γνωρίζεται και με άλλα άτομα του φόρουμ και υπάρχει πλήρης συνενόηση...

ΔΕΝ ΤΡΩΜΕ ΚΟΥΤΟΧΟΡΤΟ!
Επειδή εμένα δεν με ενδιαφέρει μια προσωπική κόντρα που φαίνεται ή τουλάχιστον υπονοείται, και επειδή ένα θέμα είναι ενδιαφέρον όταν υπάρχουν διαφορετικές απόψεις, σε ερωτώ αγαπητέ Burzum, τα παραπάνω σχόλια σου πως συνδέονται μεταξύ τους ;
Και εξηγούμαι:
Από το τελευταίο αλλά και από παλιότερα διαφαίνεται μια αντίθεση προς τον τεκτονισμό που φτάνει μέχρι και στον τυφλό αντιτεκτονισμό.
Από το πρώτο διαφαίνεται μια διάθεση για να μάθεις κάποια πράγματα ή ακόμα και να υποβάλλεις αίτηση εισδοχής αλλά και απογοήτευση.
Από το δεύτερο διαφαίνεται μια αντίδραση προερχόμενη από την απογοήτευση.

Πιστεύω ότι θα συνέβαλλε στο διάλογο, αν μπορούσες να μας έλεγες τι έγραψες σε εκείνο(α) το(α) e-mail που δεν σου απάντησε κανείς.
__________________
Cogito ergo sum

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη alet : 22-08-07 στις 20:26
Απάντηση με παράθεση
  #438  
Παλιά 22-08-07, 20:47
Το avatar του χρήστη Άπαν
Άπαν Ο χρήστης Άπαν δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής της κοινότητας του μεταφυσικού
 
Εγγραφή: 26-09-2003
Περιοχή: Utopia
Μηνύματα: 294
Προεπιλογή

Έχουμε φτάσει αισίως τις 44 σελίδες στο νήμα Masonry - Τεκτονισμός και συνεχώς βλέπουμε το ίδιο έργο. Οι υπέρ και οι κατά , οι αριστεροί και οι δεξιοί , οι πάνω και οι κάτω.Να τρώγονται για το περιεχόμενο του Ελευθεροτεκτονισμού.

Το θέμα είναι ότι η φύση των τεκτονικών στοών δεν αφήνει πολλά περιθώρια να έχουμε αντικειμενική και ολοκληρωμένη πληροφόρηση.Βέβαια,η βιβλιογραφία που ήδη υπάρχει μπορεί να δώσει μια πολύ καλή ιδέα στο τι είναι αυτό που ο πολύς κόσμος αποκαλεί μασονία.

Σίγουρα - πλέον - δεν έχει την αίγλη και το κύρος που μπορεί να είχε κάποια άλλη εποχή.Η φιλελεύθερη δυναμική που είχε στο σχετικά πρόσφατο παρελθόν είναι ,πια, άλλη μια κιτρινισμένη φωτογραφία στο χρονονούλαπο της ιστορίας.
Εξάλλου,ο φιλελευθερισμός δεν μπορεί να χαρακτηριστεί ως κάτι το επαναστατικό εν έτει 2007.
Η εντύπωση που έχω είναι ότι η κοινωνική δυναμική του τεκτονισμού έχει εκφυλιστεί σε φιλανθρωπικά gala και social networking.Το χάσμα από τη Φιλική Εταιρεία στις σημερινές Στοές είναι χαρακτηριστικό.
Θα μου πείτε ότι έτσι είναι η ιστορία, όλα μεταβάλλονται. Εκτιμώ ότι ο τεκτονισμός βρίσκεται σε φάση παρακμής ,όπως πολλοί άλλοι θεσμοί στην εποχή μας.
Τα παραπάνω δεν αποτελούν θέσφατα και επιδέχονται πολλών αμφισβητήσεων,θα χαρώ να ακούσω κάποια πιο εμπεριστατωμένη άποψη.

Από την άλλη,είναι γνωστό ότι η κοινωνία είναι πολύ σκληρή απέναντι στη διαφορετικότητα.Ειδικά αν συνδυαστεί με την "εχεμύθια" που χαρακτηρίζει το τεκτονισμό φτιάχνεται ένα μείγμα του τύπου : "Όλοι οι πολιτικοί είναι μασόνοι,όλοι οι υψηλόβαθμοι είναι μασόνοι,αυτοί φταίνε για όλα ,ελεγχουν το κόσμο" ..
Τα ίδια λένε για τους Εβραίους και γενικά για οποιαδήποτε ομάδα που λειτουργεί κλειστά και ενδεχομένως τα μέλη της να είναι επιτυχημένα επί τη βάση του εισοδήματος...

Θέλω να πιστεύω ότι επιχειρήματα τέτοιου είδους δεν είναι διαδεδομένα σε μια κοινότητα όπως το μεταφυσικό και σε ανθρώπους οι οποίοι δηλώνουν "ανοικτόμυαλοι". Τουλάχιστον,θεωρώ ότι δεν αρμόζουν...

Μη νομίζει κανείς ότι ο ελευθεροτεκτονισμός είναι στο απυρόβλητο σε αυτό το forum.Ιστορίες όπως το περιστατικό με τη στοά P2 στην Ιταλία,η εμπλοκή τεκτόνων στη Χούντα (κάτι που οδήγησε σε αλλαγές στα "καταστατικά" των ελληνικών στοών) δε μπορούν παρά να προβληματίσουν...
Επίσης, δε μου είναι καθόλου αρεστό ότι ένας οργανισμός που ισχυρίζεται ότι δεν εχει σχέση με δόγματα απαιτεί από τα μέλη του να είναι ένθεα.Με εξαίρεση π.χ. κάποιες Στοές στη Γαλλία που δέχονται και άθεους.

Για να έρθω και σε αυτά που "ανακάλυψε" ο burzum. Είναι γεγονός ότι σε αυτό το νήμα είχαμε την ευκαιρία να διαβάσουμε τις απόψεις αρκετών τεκτόνων.Αρκετοί δεν έκρυψαν ποτέ την ιδιότητά τους και δε θα μπορούσαν να το κάνουν άλλωστε.Είναι χαρακτηριστική, η πολιτική ορθότητα που διακατέχει τα κείμενά τους.
Το ίδιο ακριβώς βήμα είχαν και όσοι είναι πολέμιοι του τεκτονισμού.Αν ανατρέξετε και στις 44 σελίδες να βρείτε απόψεις που καλύπτουν ολόκληρο το νοηματικό φάσμα.

Είναι τουλάχιστον ανακόλουθο - burzum - να κάνεις διάλογο με κάποιον που φέρεται υπερασπιστής του τεκτονισμού .Να του κάνεις ερωτήσεις και να απαιτείς απαντήσεις.Όταν προφανώς δε παίρνεις τις απαντήσεις που θέλεις κατηγορείς το μέλος alet ως προπαγανδιστή και τη διαχείριση της κοινότητας του Μεταφυσικού ότι κάνει πλάτες σε τεκτονικούς κύκλους και αφήνεις υπονοούμενα για περαιτέρω σχέσεις...
Αυτή η συμπεριφορά είναι αντιφατική και σίγουρα είναι απρόκλητη απ΄τη στάση της διαχείρισης.
Αν μας ενδιαφέρει κάτι ,burzum, είναι το επίπεδο του διαλόγου να μην εκπίπτει από τη ποιοτική στάθμη που θέλουμε να διακατέχει τις δημοσιεύσεις στη κοινότητα του Μεταφυσικού.
Αν έχεις κάτι να μας καταλογήσεις να το κάνεις με στοιχεία,με επιχειρήματα,με γνώση.Η διαχείρηση της κοινότητας δεν είναι κάποιο απρόσωπο ανδροειδές.Τα πυροτεχνήματα περί σχέσεων με τεκτονισμό είναι εξωγήινα.
Έχεις προκαλέσει πολλές φορές τη προσοχή της διαχείρισης,ίσως αυτό να σε οδήγησε σε έκρηξη κακίας εναντίον μας.Ας είναι,δεν είναι η πρώτη ούτε η τελευταία φορα μου κάποιος μοιράζεται τη κακεντρέχιά του.
Επίσης αν ισχύουν αυτά περί παλαιού μπαναρισμένου μέλους,η κατάσταση παίρνει άλλη τροπή.Θα ήθελα την άποψή σου, burzum.Θέλω να πιστεύω ότι έχεις το αίσθημα της τιμής μέσα σου. Ξεκαθάρισε τη θέση σου.

Αυτά,προς το παρόν.

Update :

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από burzum
Επειδή δεν θα σας κάνω τη χάρη να πώ πράγματα τα οποία θα μου επιφέρουν κόκκινη κάρτα γιατί επίσης δεν θα σας κάνω τη χάρη να με ξεφορτωθείτε(αυτό προσπαθείς Μηνά εδώ και 4 χρόνια αλλά όλο μπροστά σου με βλέπεις) θα παραμείνω στη γεμάτη νόημα σιωπή μου.
Ευχαριστώ..
Είναι φανερό ότι είσαι το αποκλεισμένο μέλος ιεροφάντης του παλαιού forum.Λυπάμαι όμως που επιλέγεις να το παραδεκτείς εμμέσως.Φαίνεται οτι προτιμάς να κλωσσάς τα φιδίσια αυγά σου...
__________________
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
Παραγωγός της "Ραδιοφωνικής Αστρικής Πύλης"
Albedo14 web radio , www.albedo14.com
Podcast Αστρικής Πύλης .................. Αρχείο Εκπομπών

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apan@samos : 22-08-07 στις 21:03
Απάντηση με παράθεση
  #439  
Παλιά 22-08-07, 21:29
Το avatar του χρήστη burzum
burzum Ο χρήστης burzum δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-07-2005
Μηνύματα: 207
Προεπιλογή

Δε νόμιζα οτι χρειαζόταν διευκρίνηση apan@samos για το εαν είμαι παλαιό μπαναρισμένο ή όχι.Κάποιοι άλλοι φρόντισαν να με ανακαλύψουν...

Είμαι όντως ο Ιεροφάντης ο πραγματικός και οχι η απομίμηση..

Και αν και λα'ι'ικισμός αυτά τα περί τιμής εννοειται και έχω και ζώ με αυτή κάθε μέρα.

Ξέρω οτι ο αλετ και οι όμοιοι του με κινήσεις σκάκι κατάφεραν να με φέρουν σε αυτό το σημείο.Απλώς τους λέω οτι εις γνώσιν μου έπαιξα το παιχνίδι τους.
__________________
AD SATANAS QUI LAETIFICAT JUVENTUTEM MEAM
PONE DIABOLUS CUSTODIAM
Απάντηση με παράθεση
  #440  
Παλιά 22-08-07, 21:35
Ierofantis Ο χρήστης Ierofantis δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-10-2006
Περιοχή: Volos
Μηνύματα: 246
Προεπιλογή

Ο φίλτατος Burzum έγραψε....

Παράθεση:
Είμαι όντως ο Ιεροφάντης ο πραγματικός και οχι η απομίμηση..

Νόμιζα πώς αυτό το θέμα το λύσαμε κατ ιδίαν μέσω προσωπικών μυνημάτων μήνες πολλούς πρίν που με βομβάρδιζες με ύβρεις και ατυχής απειλές ουτως ώστε να αλλάξω το ψευδώνυμο μου....Με την συμπεριφορά σου δυσφημείς ακόμα και το παλαιό σου ψευδώνυμο που τώρα εγώ χρησιμοποιώ. Και σου ξαναθυμίζω πώς το χρησιμοποιώ εδώ και 3.5 έτη. Δέν σε ήξερα νωρίτερα και δέν με αφορούσε η ύπαρξη σου κιόλας....


Το Ιεροφάντης ακόμα και σάν ψευδώνυμο είναι μεγάλη ευθύνη να το φέρει κάποιος......


Δυστυχώς απέδειξες πώς κακώς το χρησιμοποιούσες....


Υ.Γ

Δέν νομίζω πώς είναι και το κατάλληλο θέμα για προσωπικά θέματα ή διαφορές μεταξύ των μελών. Εδώ είναι θέμα πρός συζήτησιν ο Τεκτονισμός...


Φιλικά

Ιεροφάντης
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:36.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.