Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 31-07-15, 17:04
Χρίστος Έλ Ο χρήστης Χρίστος Έλ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 11-08-2014
Μηνύματα: 1.497
Προεπιλογή (ΠΡΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ) ΠΑΡΕΝΟΧΛΗΣΗ ΑΠΟ ΧΡΗΣΤΕΣ

Γεια σας. Εφιστώ την προσοχή σας στο σημαντικό αυτό θέμα.

Δέχομαι αλλεπάλληλες προσβλητικές επιθέσεις από τα παρακάτω μέλη που φόρουμ

Heretic, apofasismenos, Gabriell, Puck, Avatargr-1, Xtabay.

Ο πρώτος απ' αυτούς εκτός από προσβλητική γλώσσα χρησιμοποιεί και απειλές, ενώ μαζί με τον Gabriell θεωρούν τον εαυτό τους και σε θέση να αποφασίσει ποιος θα γράφει και ποιος όχι στο φόρουμ.

Αν πιστεύετε ότι κάποια θέματά μου είναι επικίνδυνα και μπορεί να προκαλέσουν λογοκρισία με δυσάρεστες συνέπειες για εσάς, μπορείτε να τα σβήσετε. Δεν έχω πρόβλημα με αυτό. Τουλάχιστον σέβομαι κάθε χρήστη και δεν έχω ποτέ πρόθεση να προσβάλλω συνομιλητή.

Χωρίς να είμαι διαχειριστής, θα επιθυμούσα οι παραπάνω χρήστες να τιμωρηθούν παραδειγματικά, έστω με 2 βδομάδες αποκλεισμού, ειδικά οι Heretic, apofasismenos, Gabriell, Puck.

Η κρίση είναι δική σας και ελπίζω να μην λάβετε σοβαρά τις συκοφαντίες που θα γράψουν τα συγκεκριμένα μέλη από κάτω, διότι αν δεν είχα πρόβλημα μαζί τους δεν θα έφτιαχνα το συγκεκριμένο θέμα.

Δυστυχώς συμμετέχουν στα θέματά μου, μόνο και μόνο για να με προσβάλλουν και να με απειλούν, με το γνωστό άλλοθι ότι κάποιες θέσεις μου είναι ρατσιστικές.
 

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 07:22.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.