Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > UFO – Εξωγήινοι – Διαστημική

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 28-07-15, 14:49
john pap Ο χρήστης john pap δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 28-07-2015
Μηνύματα: 1
Προεπιλογή Καταγραφή βίντεο ιπτάμενου αντικειμένου ufo

Γεια σας. Χτες το βραδυ κατα τις 9 και κατι δεν ειχε νυχτωσει ακομα παρατηρησα ενα περιεργο αντικειμενο σε σχημα δισκου στον ουρανο απο το παραθυρο του δωματιου μου και προλαβα να το καταγραψω με το κινητο μου μεχρι που εξαφανιστηκε. Εκανα ενα γρηγορο λογαριασμο στο youtube και το ανεβασα να το δειτε. Παρακατω ειναι το link του βιντεο. Πειτε μου τη γνωμη σας. Εγω δε πιστευω σε εξωγηινους αλλα μου εκανε πολυ μεγαλη εντυπωση.

https://www.youtube.com/watch?v=IVEJFe8xyGA
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 28-07-15, 15:53
nikodhmos Ο χρήστης nikodhmos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-09-2014
Μηνύματα: 681
Προεπιλογή

Ψεύτικο και ούτε καλό tracking δεν έκανες.
Απάντηση με παράθεση
  #3  
Παλιά 28-07-15, 16:39
Χρίστος Έλ Ο χρήστης Χρίστος Έλ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 11-08-2014
Μηνύματα: 1.497
Προεπιλογή

Φίλε γνωρίζω πως με αυτό το ποστ θα γελάσουν πολλοί, όμως είναι αληθινό αυτό που είδες.

Αυτά τα αντικείμενα φαίνεται πως είναι τηλεκατευθυνόμενες συσκευές αμερικανοεβραίων με στόχο την παρακολούθηση ή ακόμη και την ρίψη τοξικών ουσιών στους Έλληνες.


Όμως εμείς έχουμε πάθει τώρα ανοσία και έρχεται η ώρα τους. Όταν ξεσηκωθεί ο ελληνικός λαός θα γίνει της Τριπολιτσάς.
Απάντηση με παράθεση
  #4  
Παλιά 28-07-15, 17:44
Το avatar του χρήστη apofasismenos
apofasismenos Ο χρήστης apofasismenos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-04-2015
Μηνύματα: 509
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε γνωρίζω πως με αυτό το ποστ θα γελάσουν πολλοί, όμως είναι αληθινό αυτό που είδες.

Αυτά τα αντικείμενα φαίνεται πως είναι τηλεκατευθυνόμενες συσκευές αμερικανοεβραίων με στόχο την παρακολούθηση ή ακόμη και την ρίψη τοξικών ουσιών στους Έλληνες.


Όμως εμείς έχουμε πάθει τώρα ανοσία και έρχεται η ώρα τους. Όταν ξεσηκωθεί ο ελληνικός λαός θα γίνει της Τριπολιτσάς.
Ποστ παράκρουσης το πάνω.

Να προσθέσω επίσης ότι την μοναδική φορά τα τελευταία χρόνια που μέρος του έθνους μας κίνησε προς (έστω κάποιον) ξεσηκωμό
κατέληξε σε φιάσκο με το φαινόμενο των "αγανακτισμένων" το οποίο φυσικά ήταν σχεδιασμένο.

Απο την μία φώναζαν με τεντζερέδια σαν τα ζώα κι από την άλλη έκαναν ποδήλατο γελώντας σαν κορνούτοι
περιμένοντας κάνα σύνθημα να πουν την μαλακία τους τρώγοντας σάντουιτς με 4 ευρώ έκαστο παρακαλώ (και χωρίς απόδειξη).
Όλες οι πορείες "κουκουλώνονται" από τους εντολοδέκτες Παμίτες ή από τους αναρχολεχρίτες με την βοήθεια της μπατσαρίας
που τους εναποθέτει στο κέντρο των διαδηλώσεων με την μέθοδο "σπιράλ".

Την ίδια στιγμή οι χουντοβασιλικοί με τους δεξιούς οραματίζονται το πως θα αυγατίσουν τα κέρδη τους
ή θα χτυπήσουν καμιά αδειούλα/παροχή/επιδότηση ενώ οι μη κερδοσκοπικές οργανώσεις της απελευθερωτικής "αριστεράτζας"
(στο μπλα μπλα με τσέπη δεξιά) καταθέτουν φακέλους στις εφορίες για να ρουφάνε την μερίδα του λέοντος σε μετρητό.

Το δε δημόσιο, αγρόν αγοράζει αφού ουδείς εξ αυτών (χονδρο)πληρώνει την "νύφη".

Όλο το "κάρβουνο" το τρώνε οι μαγαζάτορες κι οι ιδιωτικοί υπάλληλοι. Οι επιχειρηματίες στο μεταξύ λάκισαν.

Μα πόσο άχρηστος είναι αυτός ο λαός τελικά; κι ο Χριστάρας βλέπει ξεσηκωμούς...

__________________
Στην αρχή δεν υπήρχε τίποτα, το οποίον εξερράγη.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apofasismenos : 28-07-15 στις 18:13
Απάντηση με παράθεση
  #5  
Παλιά 28-07-15, 18:08
heretic Ο χρήστης heretic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-08-2013
Μηνύματα: 1.495
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων

Όμως εμείς έχουμε πάθει τώρα ανοσία* και έρχεται η ώρα τους. Όταν ξεσηκωθεί ο ελληνικός λαός θα γίνει της Τριπολιτσάς.
35°C

* ...λες τα γεννόσημα του Πακιστάν να έχουν και καμιά χρήσιμη παρενέργεια;
Απάντηση με παράθεση
  #6  
Παλιά 28-07-15, 18:28
Μελωδιαννα Ο χρήστης Μελωδιαννα δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-07-2015
Μηνύματα: 382
Προεπιλογή

Έχω και εγώ τέτοια εφέ!
Απάντηση με παράθεση
  #7  
Παλιά 28-07-15, 19:13
Το avatar του χρήστη xtabay
xtabay Ο χρήστης xtabay δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-07-2012
Μηνύματα: 615
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χρίστος Έλ Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε γνωρίζω πως με αυτό το ποστ θα γελάσουν πολλοί, όμως είναι αληθινό αυτό που είδες.

Αυτά τα αντικείμενα φαίνεται πως είναι τηλεκατευθυνόμενες συσκευές αμερικανοεβραίων με στόχο την παρακολούθηση ή ακόμη και την ρίψη τοξικών ουσιών στους Έλληνες.


Όμως εμείς έχουμε πάθει τώρα ανοσία και έρχεται η ώρα τους. Όταν ξεσηκωθεί ο ελληνικός λαός θα γίνει της Τριπολιτσάς.
Συμφωνώ και επαυξάνω λέγοντας οτι κάθε φορά που διαβάζω ποστ δικό σου και μερικών άλλων μελών , όλο και πιο πολύ σιγουρευομαι οτι μας ψεκάζουν !
Απάντηση με παράθεση
  #8  
Παλιά 30-07-15, 12:22
Χρίστος Έλ Ο χρήστης Χρίστος Έλ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 11-08-2014
Μηνύματα: 1.497
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από john pap Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας. Χτες το βραδυ κατα τις 9 και κατι δεν ειχε νυχτωσει ακομα παρατηρησα ενα περιεργο αντικειμενο σε σχημα δισκου στον ουρανο απο το παραθυρο του δωματιου μου και προλαβα να το καταγραψω με το κινητο μου μεχρι που εξαφανιστηκε. Εκανα ενα γρηγορο λογαριασμο στο youtube και το ανεβασα να το δειτε. Παρακατω ειναι το link του βιντεο. Πειτε μου τη γνωμη σας. Εγω δε πιστευω σε εξωγηινους αλλα μου εκανε πολυ μεγαλη εντυπωση.

https://www.youtube.com/watch?v=IVEJFe8xyGA
Πολύ ωραίο και πολύ ενδιαφέρον φίλε. Ευχαριστώ.
Απάντηση με παράθεση
  #9  
Παλιά 30-07-15, 16:57
heretic Ο χρήστης heretic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-08-2013
Μηνύματα: 1.495
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από john pap Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας. Χτες το βραδυ κατα τις 9 και κατι δεν ειχε νυχτωσει ακομα παρατηρησα ενα περιεργο αντικειμενο σε σχημα δισκου στον ουρανο απο το παραθυρο του δωματιου μου και προλαβα να το καταγραψω με το κινητο μου μεχρι που εξαφανιστηκε. Εκανα ενα γρηγορο λογαριασμο στο youtube και το ανεβασα να το δειτε. Παρακατω ειναι το link του βιντεο. Πειτε μου τη γνωμη σας. Εγω δε πιστευω σε εξωγηινους αλλα μου εκανε πολυ μεγαλη εντυπωση.

https://www.youtube.com/watch?v=IVEJFe8xyGA
Τέλειο φίλε. Φτιάξε δυό τρία βιντεάκια ακόμα.

38° C
Απάντηση με παράθεση
  #10  
Παλιά 16-08-15, 19:23
Το avatar του χρήστη apofasismenos
apofasismenos Ο χρήστης apofasismenos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-04-2015
Μηνύματα: 509
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από john pap Εμφάνιση μηνυμάτων
Γεια σας. Χτες το βραδυ κατα τις 9 και κατι δεν ειχε νυχτωσει ακομα παρατηρησα ενα περιεργο αντικειμενο σε σχημα δισκου στον ουρανο απο το παραθυρο του δωματιου μου και προλαβα να το καταγραψω με το κινητο μου μεχρι που εξαφανιστηκε. Εκανα ενα γρηγορο λογαριασμο στο youtube και το ανεβασα να το δειτε. Παρακατω ειναι το link του βιντεο. Πειτε μου τη γνωμη σας. Εγω δε πιστευω σε εξωγηινους αλλα μου εκανε πολυ μεγαλη εντυπωση.

https://www.youtube.com/watch?v=IVEJFe8xyGA
Eπίσης να σημειώσω ότι στο βίντεο του φίλου (του το κατέβασαν παρατήρησα), το "ώώώουου" που ακούγεται

είναι ακριβώς ίδιο με το "ώώώουου από εδώ ---------> https://www.youtube.com/watch?v=wRtqbM9kBi4

όπου όπως αποδεικνύεται είναι ψεύτικο και κατασκευασμένο. Δεν γνωρίζω αν το κατασκεύασε κι ο φίλος λοιπόν

αν και κάτι μου θύμιζε. Σώνει και καλά να έρθουν οι εξωγήινοι δηλαδή; ρε μανία...

__________________
Στην αρχή δεν υπήρχε τίποτα, το οποίον εξερράγη.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη apofasismenos : 16-08-15 στις 19:27
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 15:10.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.