Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ανεξήγητα Φαινόμενα - Παγκόσμια μυστήρια

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 22-06-05, 12:27
whitehatmister Ο χρήστης whitehatmister δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 31-07-2004
Μηνύματα: 57
Προεπιλογή ...

eimai pentelioths.as mazepsume petres na spasume ta kolospita kai ta koloaftokinita pu molinun to vuno afto san skulikia.meexri kai supermarket ftiaksan tora...apla i penteli sto mialo mu einai xorio ke exun mazeftei tosoi mikrosaoi neoplutoi pu den antexo allo.
ke na ipirxan grizoi i vril ekei tha tus eixan faei ta koloskila.kathe spiti exei ena teras-skili pu einai filakismeno se mia avli ke molis vgei ekso tin troei stin kalliteri anthropo.
thimamai prin 2 me 3 xronia pu eixe xionisei para poli ke oloi anagastikan na pane gia psomi me ta podia.Kai mia griula kanei:Eftixos pu xionise gia na vgeite ekso me ta podia...
;-(
__________________
well, show me the way to the next whiskey bar
oh, don't ask why
oh, don't ask why
well, show me the way to the next little girl...
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 22-06-05, 13:35
Το avatar του χρήστη galadriel
galadriel Ο χρήστης galadriel δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-10-2004
Μηνύματα: 213
Angry

χμ... μήπως είσαι λίγο υπερβολικός αγαπητέ?

από όλα όσα συμβαίνουν στην Πεντέλη τα ζωντανά σε πείραξαν?

από τα τέρατα και τα σημεία που διατείνονται πολλοί ότι βλέπουν, τα ζωντανά σε πείραξαν?

οι "κυρίες" που εμπόδιζαν τα φορτηγά με το χώμα να κλείσουν τις πληγές της Πεντέλης δεν σε πείραξαν?

τέσπα...

ίσως μια φόλα να ήταν λύση.... μπαααα... μόλυνση θα ήταν...



Galadriel
__________________
Πολλές φορές το Φως
είναι πιο απειλητικό
από το σκοτάδι...
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 22-06-05, 20:46
Το avatar του χρήστη Solon Aimonas Eautou
Solon Aimonas Eautou Ο χρήστης Solon Aimonas Eautou δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 25-09-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 1.102
Exclamation

Θα παρακαλέσω τον χρήστη whitehatmister να χρησιμοποιεί το ελληνικό αλφάβητο αντί του λατινικού.
__________________
Σόλον Αίμωνας Εαυτού

"Αυτός που το πρόσωπο του δεν αναδίνει φως, δεν θα γίνει ποτέ άστρο.."

Μέλος της Gateway Team
Γενική αρχισυνταξία www.metafysiko.gr και www.explorers.gr
Ιδρυτικό μέλος "Κοινότητας Αναζήτησης Πανεπιστημίων Θεσσαλονίκης"

Προσωπικό site: nkoumartzis.metafysiko.gr
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 23-06-05, 11:13
Το avatar του χρήστη Vril
Vril Ο χρήστης Vril δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 23-06-2005
Μηνύματα: 73
Προεπιλογή

Διάβασα κάποιες αναφορές σας, σχετικά με την επίθεση που δέχτηκε ένα άθρο που δημοσιεύτηκε σε ένα περιοδικό, στο όνομα της ομάδας Πυθέας.

Επειδή εγώ προσωπικά υποστηρίζω πάρα πολύ τη δημιουργία Ομάδων με κάποιο αντικείμενο, ας είναι και αυτό της έρευνας ανεξηγητων, παραφυσικών ή έστω παρεμφερών αντικειμένων, σας γνωστοποιώ οτι οι νόμοι που διακατέχουν τη λειτουργία μιας ομάδος διαφέρουν κατά πολύ αυτών που ισχύουν σε μια παρέα μεμονωμένων ατόμων.

Μην το πάμε μακριά.
Ο σκοπός μου δεν ήταν να αναλύσω τα υπέρ ή τα κατά μιας ομαδικής εξόρμησης ή άρθρου που υπογράφεται από μια ομάδα.

Ούτε επίσης σκοπός μου είναι, να αναφερθώ στο συγκεκριμένο άρθρο, για να σας πώ οτι το ένα ή το άλλο, Έτσι όπως είναι γραμμένο, δε στέκει.
όπως ανέφερε κάποιος άλλος συνομιλητής μας, ο χώρος είναι ελεύθερος, είναι πολύ εύκολα προσπελάσιμος και για μή ειδικούς σπηλαιοεξερευνητές και στο κάτω κάτω μπορεί ο καθένας να σχηματίσει την άποψή του σχετικά με αυτό που θα δεί.

Διάβασα τα κείμενα αυτού του θέματος και διαπίστωσα οτι ενώ αναφέρεστε στη διαφοροποίηση των μελώς της ομάδας, έστω και κατα γεωγραφική περιοχή, από την άλλη αναφέρεστε σε αυτούς που κατακρίνουν το περιεχόμενο του άρθρου, τους αποκαλείτε χλευαστικά γκουρού και το χειρότερο, αναφέρεστε σε αυτούς, σα να ήταν μια ομάδα ή τέλος πάντων να είπαν και να έκαναν όλοι το ίδιο !

Άν κάποιος από τους φίλους μου θέλει να περπατά στο βουνό και να φωτογραφίζει ότι του τραβά την προσοχή, όπως ένα ωραίο τοπίο ή την χλωρίδα και πανίδα όπως λέτε, ή έστω κάποιους ψόφιους σκύλους, είναι δικαίωμά του να τα αναφέρει σαν απλά συμβάντα ή γεγονώτα. Δεν είπε κάποιος από εσάς, οτι καταγράφηκαν οι εντυπώσεις που άφησε το μέρος ?
Στις φωτογραφίες από "χλωρίδα και πανίδα" που λέτε, δεν είδα κάποια αναφορά σε οτιδήποτε που ξεφεύγει απο το αντικείμενο που απεικονίζει η φωτογραφία.

Άν κάποιος άλλος φίλος μου θέλει να επισκέπτεται τη σπηλιά και να φωτογραφίζει "υγρασία σπηλάιων", και αυτό πάλι είναι δικαίωμά του. Στήνει τη μηχανή, τραβάει δεκάδες φωτογραφίες, τις βλέπει στον υπολογιστή σε μεγάλη οθόνη και λέει λίγο πολύ το εξής "Πιστεύω οτι είναι αντανακλάσεις πάνω σε αιωρούμενα μικροσωματίδια, αλλά μου κάνει εντύπωση που μια είναι το φαινόμενο "πολύ", μια "λίγο" και καμιά φορά εμφανίζεται "μόνο" εκεί.
Τι το επιλήψιμο έχει αυτή η δραστηριώτητά του ?

Κάποιος όμως, ο οποίος αναφέρθηκε πολλές φορές στις υπερβολές και αυτού του άρθρου, ο οποίος θέλει να επισημαίνει οτι κάποια στοιχεία που ειπώθηκα δεν ανταποκρίνονται ακριβώς στην αλήθεια, αυτόν δεν τον σχολιάσατε.

Αλήθεια, άν προσπαθήσουμε όλοι, όσο και από τη μεριά σας όσο και από πλευράς "μας" να μείνουμε αντικειμενικοί, πόσο -λέτε- θα μπορούσε να διαιωνιστεί αυτή η ανόητη διαδικτυακή κόντρα ?

Άν αλήθεια γνωρίζατε, οτι κάποιοι από "εμάς" -άσχετα και αν δεν τους ξέρετε, διότι ελάχιστα γράφουν στο άλλο φόρουμ-
είμαστε όντως σπηλαιοεξερευνητές, πώς να σας το πώ, έχουμε μπεί και σε άλλα, μεγαλύτερα, σκοτεινότερα και δυσκολότερα σπήλαια απο αυτό της Πεντέλης, με είδικό εξοπλισμό, ρουχισμό και φωτισμό, μήπως θα σας βοηθούσε να δείτε λίγο την άποψή μας για αντικειμενική ενημέρωση ?
Εμείς δεν ψάχνουμε να βρούμε στα σπήλαια παράλογα και παράδοξα φαινόμενα. Αν υπάρχουν και εμφανιστούν καλώς. Ειδάλλως, αυτό που βλέπουμε έχει μεγαλύτερη αξία από αυτό που θα θέλαμε να δούμε, για να έχουμε να λέμε σημεία και τέρατα στους άλλους.

Με ειλικρινή διάθεση συζήτησης,

ο κακός Βρίλ

(σημ. έτσι υπέγραφα πάντα, έτσι και τώρα, για να αναγνωρίζομαι)
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 23-06-05, 11:26
Το avatar του χρήστη Voel
Voel Ο χρήστης Voel δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 31-07-2004
Περιοχή: Queensland, Australia
Μηνύματα: 1.008
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Vril
Κάποιος όμως, ο οποίος αναφέρθηκε πολλές φορές στις υπερβολές και αυτού του άρθρου, ο οποίος θέλει να επισημαίνει οτι κάποια στοιχεία που ειπώθηκα δεν ανταποκρίνονται ακριβώς στην αλήθεια, αυτόν δεν τον σχολιάσατε.
Αυτος θα ειμαι εγω, φιλε Βριλ. Ειμαι το κακο παιδι του φορουμ με ολον αυτον τον σκεπτικισμο που κουβαλαω.
__________________
"And you shall know the truth, and the truth shall make you free."
"καὶ γνώσεσθε τὴν ἀλήθειαν καὶ ἡ ἀλήθεια ἐλευθερώσει ὑμᾶς."
John 8:32
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 23-06-05, 11:29
Το avatar του χρήστη Vril
Vril Ο χρήστης Vril δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 23-06-2005
Μηνύματα: 73
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Voel
Αυτος θα ειμαι εγω, φιλε Βριλ. Ειμαι το κακο παιδι του φορουμ με ολον αυτον τον σκεπτικισμο που κουβαλαω.
Α, τότε είμαστε συνάδελφοι, γιατί έτσι αντίστοιχα είμαι εγώ ο κακός Βρίλ του εσοτέρικα.

Ελευθερία άποψεων έχουμε, μπορούμε να πούμε -σχεδόν- τα πάντα, αρκεί να είναι σύμφωνα με τους όρους λειτουργίας του φόρουμ.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 23-06-05, 12:04
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Καλως τους (γιατι πλεον περιμενω ολο το υπολοιπο κοπαδι των "γκουρου") κι ας αργησαν...
Κατ'αρχας το εν λογω αρθρο δεν το εγραψε ουτε το υπεγραψε η ομαδα Πυθεας αλλα καποιο μελος της ομάδας Gateway που ειναι μελος της Πυθεας και συντακτης στο περιοδικο Mystery.Ειπες οτι δεν εχεις καμια διαθεση να θιξεις ολοκληρη την ομαδα.Τοτε γιατι εδω και ενα 6 μηνο γραφετε συνεχως περι ομαδος "Παραμυθεας";Προσεξτε γιατι τα κειμενα σας εχουν μεινει και οταν θα βγει ολη η αληθεια σχετικα με την ιστορια του αρθρου (αυτο μετα το ταξιδι της ΚΑΠΑ στην Τουρκια) θα μεινετε εκτεθιμενοι...To εαν οι "γκουρου" ειναι ή οχι μια ομάδα ή μια κλικα (οπως εχω ακουσει πολλους να σας αποκαλούν) δεν χρειαζεται και απτα αποδεικτικα στοιχεια..Απλα χρειαζεται μια προσεκτικη παρακολουθηση των ελληνικων φορουμ αναζητησης για να το διαπιστωσεις (ευτυχως ή δυστυχως το κανω εδω και 3,5 χρονια..).Για τα περι "χλευασμου" που ειπες νομιζω οτι μετα απο ενα 6μηνο σιωπης μας-και υπομονης θα ελεγα!- ηρθε η ωρα να μιλησουμε ΚΑΙ εμεις...Για τη χλωριδα και την πανιδα μιλησες βρε..Για τους τραγοποδαρους σωφερ ομως λεξη δεν ειπες...
Την κοντρα ποιος την δημιουργησε;Εδω και ενα ολοκληρο 6μηνο το μονο που κανατε ειναι να κοροϊδευετε ενα δικτυο ατομων απο ολη την επικρατεια χωρις ουσιαστικο ( ; ) λογο..Ωρες ωρες αναρωτιομουν "μα καλα δεν εχουν με τπτ αλλο να ασχοληθουν;"Παρ'ολα αυτα η κοντρα θα συνεχιστει μεχρι να κλεισει το θεμα οπως ακριβως πρεπει.Δηλαδη με την αληθεια...Προσωπικα δεν εχω καμια διαθεση να σπιλωνεται το ονομα μιας ολοκληρης της ομαδας με αυτον τον τροπο...
Τελος και στην Πυθεας υπαρχουν ατομα που εξερευνουν συστηματικα και με εξοπλισμο σπηλαια πολυ μεγαλυτερα απο αυτο της Πεντελης.

Υ.Γ 1 Σου εστειλα και προσωπικο μηνυμα λεγοντας σου οτι απο την πλευρα μου (και μονον!) εισαι ανεπιθυμητος εδω...Ισως φανω "κακος" στους περισσοτερους απο εδω (σιγουρα δεν με εχουν συνηθισει σε τετοιες συμπεριφορες) ομως πιστεψτε με γνωριζω πολυ καλα (παρα πολυ καλα) με τι ειδους ατομα εχω να κανω και τι εχουν πει στο παρελθον για την προσπαθεια που κανουμε εδω σε αυτην την κοινοτητα..
Υ.Γ 2 Φιλε μου Voel σε εχω γνωρισει προσωπικα...Μην πεφτεις σε παγιδες...Ταυτιζομενος συναδελφικα με δαυτους κινδυνευεις να σε μισησω
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 23-06-05 στις 12:20
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 23-06-05, 12:44
Το avatar του χρήστη paul
paul Ο χρήστης paul δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-10-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 719
Προεπιλογή

Λοιπόν, σαν κακοί που είμαστε όλοι, ας βρούμε μια λύση…

Τι μας ενοχλεί εμάς, τι σας ενοχλεί εσάς. Τι μπορούμε να κάνουμε εμείς, τι μπορείτε να κάνετε εσείς.

Διάβασα μερικά από τα ποστ του Επίχαρμου τόπικ στο Εσωτέρικα, δε διάβασα πολλά διότι είναι γελοίο να επιτρέπονται τέτοιου είδους κουτσομπολίστικα σχόλια σε ένα φόρουμ πνευματικής αναζήτησης. Σε ένα φόρουμ που προάγει το πνεύμα του ανθρώπου (όπως προσπαθούμε να το έχουμε εμείς).

Δικαιολογώ τη στάση του Beetle Απέναντί σου/σας (ξέρει για σένα/σας περισσότερα από όσα εγώ), και τη δικαιολογώ, διότι πως είναι δυνατόν να ανέχεται κάποιος Διαχειριστής δημόσιας συζητήσεις επί 6 μήνες να λέγονται λασπολογίες για μια ολόκληρη ομάδα, μεταξύ των οποίων είναι μέλη της gateway και συγγραφείς. Δε μπορεί παρά να υποθέσει κανείς ότι ήταν κλίκα αυτή που προωθούσε κάτι τέτοιο.

Νομίζεις δεν υπάρχουν παντού επίδοξοι λασπολογιτές ή παραφιλόλογοι; Υποχρέωση των διαχειριστών είναι να κρατούν επίπεδο και τάξη. Εδώ τι ήρθες να μας πεις τώρα; (ωραίο σημείο να το βάλεις ως παράθεση). Ότι κάνουμε λάθος; Ότι οι χαζομάρες που διάβασα εκεί προτού χάσω την υπομονή μου (και λυπηθώ για το επίπεδο) είναι σωστές, δείχνουν κριτική άποψη και επιχειρηματολογία. Ήρθες να ζητήσεις το λόγο; Να ξεκαθαρίσεις τη θέση σου/σας ; Τι θέλεις με τα λόγια σου να δείξεις; Ας σφύξουν λίγο εκεί τα λουριά σε όσους νομίζουν ότι η ανωνυμία τους προστατεύει, δε το λέω αυτό για την περίπτωση με εμάς, γενικά εκείνο το φόρουμ έχει κατάντια σχετικά με αυτό που έπρεπε να ήταν. Τα λόγια δε σημαίνον τίποτε, αν δεν επικυρώνονται από πράξεις. Το βάρος το ρίχνω στους διαχειριστές.


Είναι καλή η συνεργασία και οι καλές σχέσεις, αλλά πρέπει να γίνονται αμφίδρομα, να γίνεται προσπάθεια και να υπάρχει καλή θέληση. Τότε ίσως, κάποτε να κοιτάζουν τα παλιά και περασμένα οι άνθρωποι και να γελάνε.

Υ.Γ. Να υποθέσω ότι κάνει καλό λίγη διαφήμιση στην ιστοσελίδα σου, μέσα σε αυτό το φόρουμ. Βλέπεις δε μπορώ να υποθέσω ότι έχεις καθαρά και αγνά κίνητρα, αυτή την εικόνα μου σχηματίζεις… όχι ότι δε μπορεί να αλλάξει..
__________________
Memento Mori
«Θυμηθείτε το θάνατο»

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη paul : 23-06-05 στις 12:53
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 23-06-05, 12:57
Το avatar του χρήστη Vril
Vril Ο χρήστης Vril δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 23-06-2005
Μηνύματα: 73
Προεπιλογή

Να απαντήσω μονο σε αυτά που αφορούν αποκλειστικά εμένα.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από paul
Να υποθέσω ότι κάνει καλό λίγη διαφήμιση στην ιστοσελίδα σου, μέσα σε αυτό το φόρουμ. Βλέπεις δε μπορώ να υποθέσω ότι έχεις καθαρά και αγνά κίνητρα, αυτή την εικόνα μου σχηματίζεις… όχι ότι δε μπορεί να αλλάξει..
Εφόσον η κίνηση της ιστοσελίδας μου ΔΕΝ επιφέρει ούτε σε εμένα αλλά ούτε και σε κανέναν άλλο κάποιο υλικοχρηματικό ώφελος, πιθανόν να αποδεχτείς τη θέση οτι τη σελίδα δεν την διαφημίζω για άλλους λόγους. Άρα, και καθαρά και αγνά είναι τα κινητρά μου....

Όσο αφορά τωρα τα στοιχεία, πραγματικά δεν νομίζω οτι ο Beetle έχει κάποιο εναντίων μου. Είμαι πάρα πολύ σίγουρος γι αυτό που λέω !

Σχετικά με την ερώτησή σου "τί πρέπει να κάνετε, τί πρέπει να κάνουμε", έχω κάποιες συγκεκριμένες λύσεις. Πιθανών όμως να μη σας αρέσουν...

Η λύση με τα χειρότερα δεινά που μπορώ να φανταστώ, είναι να με αφήσετε να συμμετέχω δίνοντάς μου τα ίδια δικαιώματα και υποχρεώσεις που δίνετε σε όλα σας τα μέλη. Αν και εφόσον άν διαπιστώσετε κάποιο παράπτωμα σε σχέση με αυτά που αναφέρετε ώς κανόνες λειτουργίας του φόρουμ, τότε να περιορίστετε την συμμετοχή μου, με τον έναν ή άλλο τρόπο.

Η άλλη λύση, αυτή με τα λιγότερα δεινά, είναι να διαβάζετε τα κείμενα -ίσως και δίς- γιατί φοβάμαι ότι έχω διαπιστώσει οτι γίνεται πρόχειρη ανάγνωση με καταλυτικά αποτελέσματα.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 23-06-05, 13:19
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Φυσικα και δεν θα κατσω να παραθεσω εδω σελιδες ολοκληρες με τα οσα προσβλητικα εχετε πει για την ομαδα Πυθεας ,τα μελη της και τη δραση της .
Παρ'ολα αυτα για να καταλαβουν και τα υπολοιπα μελη με τι ανθρωπους εχουμε να κανουμε παραθετω εδω ενα ποστ του κυριου "γκουρου" που ζητα και δικαιωματα μεσα στο φορουμ του μεταφυσικου:

http://www.esoterica.gr/forums/topic...&TOPIC_ID=3522

Vril ΜΕΛΟΣ "Forums ESOTERICA" Απεστάλη: 08/02/2005, 22:20:38

Το παραπάνω απευθύνεται ΜΟΝΟ σε όσους έχουν διαβάσει το άρθρο* με τις σεξουαλικές φαντασιώσεις (για την Κατερινούλα) και τις λοιπές ... φαντασιώσεις του αθρογράφου για τη Σπηλιά (που η Μοίρα του στάθηκε σκληρή και δεν τον αξίωσε να τη ... και μπλά μπλά μπλά).

Υ.Γ. 4 Από επίσημες πηγές έμαθα, οτι το άρθρο* χορηγείται πλέον και με απλή ιατροφαρμακευτική συνταγή σε ιδρύματα θεραπείας μανιοκαταθληπτικών.

Από το αύθονο γέλιο που προκαλεί, έχει προταθεί για θεραπεία σε διάφορες ασθένειες.

Κυκλοφορεί η φήμη οτι προτάθηκε για Όσκαρ καλύτερης κωμωδίας, καλύτερου α' αντρικού ρόλου (Παραμυθέας), καλύτερου β' γυναικείου ρόλου (Κατερινούλα), καθώς και για Όσκαρ για σενάριο, ειδικά εφφέ (οι σκουριές από τα σίδερα στην φυλακή των πλασμάτων είναι ότι καλυτερο έχει να επιδείξει η συγκεκριμένη κατηγορία !) κτλ.

Υπογραφή
Τα τέρατα !!!

* για όποιον δεν κατάλαβε, ζητούμε εδώ συγνώμη.
Υποστηρίζουμε την εκδοχή, οτι υπάρχει σε αυτό το σύμπαν ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ένας αρχι*****, που ξέρει ΠΟΛΥ καλά, ΤΙ εννούμε.
Ε, λοιπόν, σε αυτόν απευθυνόμαστε...


Η "Κατερινουλα" που λεει εδω ηταν μελος της Πυθεας που συμμετειχε στην εν λογω αποστολη και αναφερεται στο αρθρο.Θα μπορουσα να βρω πανω απο 40 αναλογα προσβλητικοτατα και χυδαια ποστς που δημοσιευσαν οι "γκουρου" το τελευταιο 6μηνο αλλα δεν εχω σκοπο να συγχιστω ξανα.Οσο για το site σου να σου θυμισω οτι μεχρι πριν λιγο καιρο ειχες ειδικο λινκ που παρεπεμπε σε συζητησεις οπου κοροϊδευατε (εσυ και οι υπολοιποι γκουρου) την Πυθεας.Προσεφερε αραγε αυτο τιποτα στην "ερευνα";Ή εχετε καταντησει πλεον οι "κατινες" της αναζητησης;Τελος παντων δεν εχω τιποτε αλλο να προσθεσω..Θα επανελθω στην συζητηση οταν ερθει η ωρα...
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 23-06-05 στις 14:04
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 00:16.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.