Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 26-10-16, 22:03
Το avatar του χρήστη ilias1990
ilias1990 Ο χρήστης ilias1990 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-10-2016
Μηνύματα: 662
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από xtabay Εμφάνιση μηνυμάτων
Θα περιμένουμε με κομμένη την ανάσα ....
Διακρίνω μήπως ειρωνεία; Καλά λέγαν οθδείς προφήτης στον τόπο του... Εσύ κάτσε στον ορθολογισμό σου που καταστρέφει τα πάντα στην ζωή και κλείσε τα μάτια σε κάθε τι αληθινό... Θλίβομαι γιατί σας παραπλανούνε και σας λένε ότι ο κόσμος είναι αυτό που βλέπετε... Εγώ δεν μασάω όμως τίποτα από ειρωνείες και θα κυρήττω την αλήθεια όσο πικρή κι αν είναι. Extabay ξέρω ότι βαθεία μέσα σου αντιλαμβάνεσαι ότι λέω την αλήθεια αλλά σε νικάει ο φόβος της ψευτοπραγματικότητας
  #12  
Παλιά 26-10-16, 22:17
Johnkokk Ο χρήστης Johnkokk δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-04-2016
Μηνύματα: 930
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Logical Faith Εμφάνιση μηνυμάτων

Αν αυτοί οι μουσουλμάνοι και μαύροι ήταν καλοί άνθρωποι, θα έβλεπες στο όνειρό σου να σε κυνηγούνε και να σε έχουν αποκλείσει έτσι ώστε να πεις μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα?
Προσωπικά δεν ξέρω γιατί,αλλά φοβάμαι τους κλόουν(ποιοι γονείς αφήνουν το παιδί τους να δει το "Αυτό" στα 5 του?),τις καλόγριες και τους Καθολικούς μοναχούς,όχι βέβαια σε σημείο κρίσης πανικού,αλλά η παρουσία τους με κάνει να νιώθω άβολα,εώς και άσχημα.Γίνεται να εξαφανίσουμε πρώτα αυτούς?Είναι πιο λίγοι οπότε θα είναι καλό ζέσταμα για τους υπόλοιπους μη αρεστούς πληθυσμούς.
  #13  
Παλιά 26-10-16, 22:25
Το avatar του χρήστη ilias1990
ilias1990 Ο χρήστης ilias1990 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-10-2016
Μηνύματα: 662
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Johnkokk Εμφάνιση μηνυμάτων
Προσωπικά δεν ξέρω γιατί,αλλά φοβάμαι τους κλόουν(ποιοι γονείς αφήνουν το παιδί τους να δει το "Αυτό" στα 5 του?),τις καλόγριες και τους Καθολικούς μοναχούς,όχι βέβαια σε σημείο κρίσης πανικού,αλλά η παρουσία τους με κάνει να νιώθω άβολα,εώς και άσχημα.Γίνεται να εξαφανίσουμε πρώτα αυτούς?Είναι πιο λίγοι οπότε θα είναι καλό ζέσταμα για τους υπόλοιπους μη αρεστούς πληθυσμούς.


Tα μεταφυσικά όνειρα μου δεν θα ασχολούταν ποτέ με τέτοιες πεζές ειρωνείες.. Το να εκχυδαίζετε προφητικά όνειρα σε σάιτ του μεταφυσικού ήταν κάτι που δεν περίμενα. Το ήξερα από την αρχή όμως ότι ο δρόμος μου θα ήταν μοναχικός.
  #14  
Παλιά 26-10-16, 22:40
nikodhmos Ο χρήστης nikodhmos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 07-09-2014
Μηνύματα: 681
Προεπιλογή

annita@epsilontv.gr, αν είσαι.
  #15  
Παλιά 26-10-16, 22:48
Johnkokk Ο χρήστης Johnkokk δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-04-2016
Μηνύματα: 930
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ilias1990 Εμφάνιση μηνυμάτων
Tα μεταφυσικά όνειρα μου δεν θα ασχολούταν ποτέ με τέτοιες πεζές ειρωνείες.. Το να εκχυδαίζετε προφητικά όνειρα σε σάιτ του μεταφυσικού ήταν κάτι που δεν περίμενα. Το ήξερα από την αρχή όμως ότι ο δρόμος μου θα ήταν μοναχικός.
Πρώτον το πόστ μου αφορούσε το άλμα που έκανε ο φίλος λότζικαλ,από το περιεχόμενο του εφιάλτη κα καταλήγει στην γενικευση της κακίας στους μαύρους και τους μουσουλμάνους.

Τώρα,για το προφητικό όνειρο και την αποστολή σου,δεν έχω καταλάβει ακόμα ποιος τρολλάρει ποιον...

Τέλος όταν μπαίνεις σε ένα φόρουμ αναμένεις και κάποιους που θα διαφωνήσουν μαζί σου.Η πρώτη απάντηση που πήρα την πρώτη μέρα που έγινα μέλος ήταν ειρωνική.Όλοι έχουμε δεχθεί την ειρωνία,δεν πάθαμε και κάτι και μάλιστα άτομα με πιο λογικά επιχειρήματα.

Αν είναι πράγματι μοίρα σου να σώσεις τον κόσμο καλή επιτυχία,ωστόσο επαναλαμβάνω ότι είναι πολύ πιθανό απλά να παίρνεις πολύ στα σοβαρά ένα όνειρο, όλοι μας έχουμε δει όνειρα που σώζουμε τον κόσμο,δυστυχώς το πρωί μας έφερνε πάντα πίσω στην πραγματικότητα.
  #16  
Παλιά 26-10-16, 22:48
Το avatar του χρήστη ilias1990
ilias1990 Ο χρήστης ilias1990 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-10-2016
Μηνύματα: 662
Προεπιλογή

Τι αν είμαι; δεν μπορώ να ανοίξω το λινκ αυτό
  #17  
Παλιά 26-10-16, 22:53
Το avatar του χρήστη ilias1990
ilias1990 Ο χρήστης ilias1990 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-10-2016
Μηνύματα: 662
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Johnkokk Εμφάνιση μηνυμάτων
Πρώτον το πόστ μου αφορούσε το άλμα που έκανε ο φίλος λότζικαλ,από το περιεχόμενο του εφιάλτη κα καταλήγει στην γενικευση της κακίας στους μαύρους και τους μουσουλμάνους.

Τώρα,για το προφητικό όνειρο και την αποστολή σου,δεν έχω καταλάβει ακόμα ποιος τρολλάρει ποιον...

Τέλος όταν μπαίνεις σε ένα φόρουμ αναμένεις και κάποιους που θα διαφωνήσουν μαζί σου.Η πρώτη απάντηση που πήρα την πρώτη μέρα που έγινα μέλος ήταν ειρωνική.Όλοι έχουμε δεχθεί την ειρωνία,δεν πάθαμε και κάτι και μάλιστα άτομα με πιο λογικά επιχειρήματα.

Αν είναι πράγματι μοίρα σου να σώσεις τον κόσμο καλή επιτυχία,ωστόσο επαναλαμβάνω ότι είναι πολύ πιθανό απλά να παίρνεις πολύ στα σοβαρά ένα όνειρο, όλοι μας έχουμε δει όνειρα που σώζουμε τον κόσμο,δυστυχώς το πρωί μας έφερνε πάντα πίσω στην πραγματικότητα.


ΕΊΠΑ ΌΤΙ ΘΑ ΣΏΣΩ ΤΟΝ ΚΌΣΜΟ;;; ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑΣ.. ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΕΣΣΙΑΣ ... ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΛΟΤΖΙΚΑΛ... ΕΝ ΚΑΙΡΩ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΟΥΝ ΚΙ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΟΣΤΑΡΩ
  #18  
Παλιά 26-10-16, 22:56
Το avatar του χρήστη ilias1990
ilias1990 Ο χρήστης ilias1990 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-10-2016
Μηνύματα: 662
Προεπιλογή

ΕΠΙΣΗΣ ΕΚΛΕΚΤΟΣ ΔΕΝ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΣΩΣΕΙ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΛΕΧΤΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ... ΠΡΟΣ ΑΠΟΦΥΓΗ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΩΝ
  #19  
Παλιά 26-10-16, 22:56
Johnkokk Ο χρήστης Johnkokk δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-04-2016
Μηνύματα: 930
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ilias1990 Εμφάνιση μηνυμάτων
ΕΊΠΑ ΌΤΙ ΘΑ ΣΏΣΩ ΤΟΝ ΚΌΣΜΟ;;; ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΑΠΛΑ ΘΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΩΤΗΡΙΑΣ.. ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΠΤΙ ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΕΣΣΙΑΣ ... ΑΥΤΟ ΤΟ ΕΙΠΕ Ο ΛΟΤΖΙΚΑΛ... ΕΝ ΚΑΙΡΩ ΟΜΩΣ ΟΤΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΠΑΛΗΘΕΥΤΟΥΝ ΚΙ ΕΧΩ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΘΑ ΞΑΝΑ ΠΟΣΤΑΡΩ
Είπα ότι θα κάνω πόλεμο στη γείτονικη χώρα?Όχι απλά θα διεξάγω πολεμικές επιχειρήσεις με επίκεντρο την περιοχή των γειτόνων...
  #20  
Παλιά 26-10-16, 23:00
Το avatar του χρήστη ilias1990
ilias1990 Ο χρήστης ilias1990 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-10-2016
Μηνύματα: 662
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Johnkokk Εμφάνιση μηνυμάτων
Είπα ότι θα κάνω πόλεμο στη γείτονικη χώρα?Όχι απλά θα διεξάγω πολεμικές επιχειρήσεις με επίκεντρο την περιοχή των γειτόνων...
Ε ΤΩΡΑ ΕΝΤΑΞΕΙ... Ο ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΥ ΤΟΝ ΤΙΜΟΥΜΕ ΗΤΑΝ ΠΡΟΣΤΑΤΗΣ ΤΩΝ ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΦΕΡΕΙ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΓΗ ΤΗΣ ΕΠΑΓΓΕΛΙΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΚΟΥΓΕΤΑΙ ΑΛΛΑΧ ΑΛΛΑΧ... ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΥΣ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΝΙΚΑΣ ΜΕ ΠΟΛΕΜΟ , ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ ΣΟΥ ΤΟΥΣ ΝΙΚΑΣ... ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΨΕΙΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΚΑΤΙ ΑΠΟ ΤΑ ΟΝΕΙΡΑ ΜΟΥ
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 09:47.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.