Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #111  
Παλιά 04-07-06, 17:46
vagkri Ο χρήστης vagkri δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-02-2006
Περιοχή: αθήνα
Μηνύματα: 284
Προεπιλογή

Αν είμουν συντονιστής θα είχε κλειδώσει από την αρχή!!!!
Όποιος θέλει να βοηθήσει και όχι να πουλήσει εξυπνάδα θα έστελνε π.μ. σε κάποιον από τους συντονιστές.

Όποιος ήθελε να βοηθήσει !!!!
Οχι ..........
__________________
( Το παλαιό μου Nickname (Ελληνιστί Ψευδώνυμο) ήταν "VAGKRI"...)
  #112  
Παλιά 04-07-06, 17:49
Το avatar του χρήστη Άπαν
Άπαν Ο χρήστης Άπαν δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής της κοινότητας του μεταφυσικού
 
Εγγραφή: 26-09-2003
Περιοχή: Utopia
Μηνύματα: 294
Προεπιλογή

Καλησπέρα σας,
είμαι η γιαγιά του Άπαν και κάνω τα ..πρώτα μου βήματα στο Διαδίκτυο τώρα που έχω λίγο ελεύθερο χρόνο αφού πούλησα τις κατσίκες.
Το τελευταίο καιρό βλέπω ότι αναλώνεστε σε ανούσιες συζητήσεις και παρασέρνεστε σε δημοσιεύσεις επί δημοσιεύσεων.Το ξέρω ότι το κάνετε από αγάπη για το χώρο που μας φιλοξενεί όλους.Όμως αυτή την αγάπη τη βγάζετε με το λάθος τρόπο και είναι κρίμα.Ακούστε και μένα τη γριά κάτι ξέρω από αγάπη (μόλις γιορτάσαμε με το άντρα μου το χρυσό ιωβηλαίο του γάμου μας).

Προτείνω να χαλαρώσετε λιγάκι και να δείτε τη bright side of things.Καλοκαίρι είναι και τέτοιες τριβές που έχουμε εδώ μέσα ,στο τέλος θα πάθουμε καμια θερμοπληξία.Δε ξέρω αν το αστρολογικό δελτίο έχει να πει τίποτις (μπας και μας μπήκε κανάς Άρης πουθενά) αλλά κάτι φταίει.

Θέλω με καλή καρδιά να πω στον excellent και το ξάδελφό του να ξαμολυθούν στις παραλίες.Ξέρω ότι η Ρόδος έχει πολύ όμορφες παραλίες που σφύζουν από κόσμο αυτή την εποχή.Είναι και το μικρό μου βαφτιστήρι στη Λίνδο και όπως βλέπετε η κοπελίτσα παίζει με κάτι γλάρους.Δε θα ήταν καλύτερα να παίζει με "άλλα" πουλάκια, ε? Άντε καλό μου και έχει και προίκα.
__________________
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
Παραγωγός της "Ραδιοφωνικής Αστρικής Πύλης"
Albedo14 web radio , www.albedo14.com
Podcast Αστρικής Πύλης .................. Αρχείο Εκπομπών
  #113  
Παλιά 04-07-06, 18:09
Το avatar του χρήστη Drymonia
Drymonia Ο χρήστης Drymonia δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-12-2005
Μηνύματα: 817
Προεπιλογή

Παράθεση:
Καλησπέρα σας,
είμαι η γιαγιά του Άπαν και κάνω τα ..πρώτα μου βήματα στο Διαδίκτυο τώρα που έχω λίγο ελεύθερο χρόνο αφού πούλησα τις κατσίκες.
Γειά σας κι από μένα!! Είμαι ο παππούς της Δρυμονίας και 1ον θέλω να γνωρίσω την γιαγιά του Apan..
δεύτερον να σας προτείνω το εξής.. να βγείτε όλοι εκτός φόρουμ, να επιδοθείτε στην αγαπημένη σας ασχολία, να χαλαρώσετε και να ξαναμπείτε με καλή διάθεση..
__________________
Για τα λεφτά τα κάνεις όλα..[?]
  #114  
Παλιά 04-07-06, 18:34
polykarpos Ο χρήστης polykarpos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-05-2006
Μηνύματα: 204
Προεπιλογή

Φίλοι μου
Όταν βρήκαμε αυτό το site μας προέτρεψαν εφόσον το βρίσκουμε ενδιαφέρον ιδού και ο τρόπος εγγραφής .
Όταν δεν μας ενδιαφέρει πλέον τί γίνεται ;Υπάρχει τρόπος διαγραφής δίχως να ενοχλήσεις ή να ρωτήσεις κανένα ή ακολουθείς το δρόμο του ενοχλητικού ;
Νομίζω ότι πρέπει να υπάρχει και αυτή η επιλογή .
  #115  
Παλιά 04-07-06, 20:32
Το avatar του χρήστη xontro_mpizeli
xontro_mpizeli Ο χρήστης xontro_mpizeli δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής της κοινότητας του μεταφυσικού
 
Εγγραφή: 22-11-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 949
Προεπιλογή

Ώπα λίγο ρε παιδιά! Μην κανταντήσουμε το συγκεκριμένο θέμα με ανούσιες απαντήσεις από μια "απερισκεψία" που ξεκίνησε κάποιος. Μην καταντήσει chat δλδ με μηνύματα; που δεν έχουν καμια σχέση ε τον τίτλο "για ένα καλύτερο site". Υπάρχουν, για όσουν ενδεχομένως δεν γνωρίζουν, προγράμματα κουβεντούλας (βλ. irc, msn, κ.τ.λ.).

Με λίγα λόγια σας παρακαλώ να μην ξανα ποστάρετε εδώ τέτοιου είδους μηνύματα που κουράζουν τους αναγνώστες με άσχετα πράματα.

Αυτά
__________________
Η Ελλάδα και το εξωτερικό κατακλύζονται από όμορφους και μυστήριους τόπους. Αυτοί συνοδεύονται από μυστήρια που ζητάνε την ανακάλυψή τους...
Βάλτε την φαντασία σας, βγείτε έξω και εξερευνήστε κάθε γωνιά του πλανήτη μας και δείτε τα πράγματα με διαφορετική "ματιά" . . .
Μείνετε, ακόμη, ενημερωμένοι με οτιδήποτε παράξενο συμβαίνει στον πλανήτη μας!
--> Κυκλοφορεί το βιβλίο μου 88 Μύθοι & Αλήθειες (περισσότερες πληροφορίες καθώς και online παραγγελίες εδώ) <--
-
-> ΝΕΟ ΒΙΒΛΙΟ: Σεπτέμβριος [αστυνομικό μυθιστόρημα] (εκδόσεις Πηγή). Περισσότερα δείτε εδώ <--
  #116  
Παλιά 04-07-06, 21:10
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Το ποστ του Απαν παρουσιασε με τον καλυτερο τροπο τη χιουμοριστικη πλευρα των εξελιξεων των τελευταιων ημερων.Το παρων τοπικ θα κλειδωθει για λιγες ημερες ετσι ωστε να ηρεμησουν καπως τα πνευματα μπας και ασχοληθουμε επιτελους με αυτο που "υποτιθεται" πως ολοι αγαπαμε και νοιαζομαστε, τα θεματα του χωρου της πνευματικης αναζητησης.

Υ.Γ Και κατι τελευταιο.Ορισμενοι δινουμε εδω και χρονια πολυτιμο χρονο και κοπο απο την καθημερινοτητα μας για να στησουμε αυτην την προσπαθεια.Εαν καποιοι μεσα σε ολο αυτο το μπαχαλο που εχει δημιουργηθει αυτες τις ημερες και τις προσπαθειες που καταβαλουμε μεσα στις διακοπες μας να αναζητησουμε λυσεις, βρισκουν την ορεξη να κανουν "χιουμορ" με χουντικους ορους(που προσωπικα και λογω ιδεολογιας την αντιλαμβανομαι ως την υψιστη προσβολη) σηκωνω τα χερια ψηλα...
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 04-07-06 στις 21:31
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:11.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.