Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προβλήματα Τεχνικής Φύσεως και Συντονισμού

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #41  
Παλιά 29-06-06, 10:23
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Δεν βλέπω να έχει διαγραφεί κάποιο μήνυμά σου. Επί της ουσίας των όσων σου γράφω εγώ, όμως, δεν απαντάς σε τίποτα. Και δεν θεωρείται αποχώρηση το να παραμένεις και να κάνεις δημοσιεύσεις μόνο όπως οι τελευταίες. Κάποτε (τον καλό εκείνο καιρό) έγραφες πολύ ενδιαφέροντα πράγματα, που ειλικρινά (και δεν το λέω για να σε καλοπιάσω), τα διάβαζα με ενδιαφέρον και ήθελα να συζητούσαμε πάνω σε αυτά. Εδώ και καιρό, όμως, αυτό δεν γίνεται.
  #42  
Παλιά 29-06-06, 10:31
Το avatar του χρήστη Antonia
Antonia Ο χρήστης Antonia δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 17-09-2004
Μηνύματα: 928
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LuX
ακου να δεις μικρή μου «βαλίτσα»
χθες αν θυμάσαι είχα κάνει ένα ποστ σχετικά με μία σπηλιά ...
μπορείς να μου πεις που πήγε ?

Όλα τα άλλα που λές με αφήνουν παγερά αδιάφορο .
Το μόνο που με στενοχωρεί είναι ότι το μικρό της ηλικίας σου δε σε αφήνει να δεις καθαρά και να διαπιστώσεις ότι είσαι το υποχείριο κάποιου .
Ο χαρακτηρισμός βαλίτσα δεν είναι δικός μου βέβαια αλλά αυτού του κάποιου !

μπαι δε γουει σε ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια αλλά μη ξεχνάς οτι ο φοίνικας αναγενάτε μέσα απο τις στάχτες της φωτιάς του !!!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LuX
χθες αν θυμάσαι είχα κάνει ένα ποστ σχετικά με μία σπηλιά ...
μπορείς να μου πεις που πήγε ?


ΉΔΗ ΕΧΩ αποχωρήσει φίλτατε
Κι αυτά για να μη χαθούν.

Μιχάλη, το μήνυμα που είχε δημοσιεύσει ήταν μια πρόταση που μου έκανε στο topic http://www.metafysiko.gr/forum/showt...5671#post15671 . Δεν ξέρω ποιος συντονιστής το διέγραψε, αλλά μπορώ εύκολα να καταλάβω το λόγο. Το μήνυμα αυτό ήταν άσχετο με το θέμα και θα μπορούσε να μου το είχε στείλει σε pm όπως και του απάντησα σε τέτοιο. Πρόκειται για την κλασσική περίπτωση "καθαρισμού" των συζητήσεων από άσχετα μηνύματα. Αυτά για να μη δημιουργούνται λανθασμένες εντυπώσεις...
__________________
Εις το επανιδείν...
  #43  
Παλιά 29-06-06, 10:31
Το avatar του χρήστη Drymonia
Drymonia Ο χρήστης Drymonia δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-12-2005
Μηνύματα: 817
Προεπιλογή

Παράθεση:
Δεν βλέπω να έχει διαγραφεί κάποιο μήνυμά σου.
Το θυμάμαι, ήταν αυτό μετά το δικό μου στο 1ο πανελλήνιο συμπόσιο [τώρα το τελευταίο είναι το δικό μου]
Πώς ξεφύγαμε πάλι έτσι;

Παράθεση:
Πρόκειται για την κλασσική περίπτωση "καθαρισμού" των συζητήσεων από άσχετα μηνύματα
Τότε ας σβηστεί και το τελευταίο δικό μου που είναι κι αυτό άσχετο.
__________________
Για τα λεφτά τα κάνεις όλα..[?]

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Drymonia : 29-06-06 στις 10:34
  #44  
Παλιά 29-06-06, 10:37
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Μέσω της διαχείρισης δεν βρήκα να έχει διαγραφεί κάποιο μήνυμα αλλά (εικάζω) πως αν όντως ήταν άσχετο όπως μου λέτε, τότε ίσως να διεγράφη για αυτό το λόγο, όπως έχει συμβεί και με άλλα άλλων χρηστών. Αν έγινε κάτι τέτοιο, δεν έγινε από εμπάθεια στο πρόσωπο του Λουξ αλλά για τη διευκόλυνση των συζητήσεων. Πολλά θέματα κατά καιρούς μετακινούνται, επεξεργάζονται κτλ.
Να σας υπενθυμίσω ότι υπάρχουν πολλά θέματα εδώ μέσα (πάνω από 1000) και πολλές απαντήσεις, που χρειάζονται τακτοποίηση για την ευκολία όλων. Και δικό μου θέμα στο παρελθόν έχει μετακινηθεί/υποστεί επεξεργασία.
  #45  
Παλιά 29-06-06, 10:37
Το avatar του χρήστη LuX
LuX Ο χρήστης LuX δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2006
Μηνύματα: 1.811
Προεπιλογή

Παράθεση απο Αντωνία:

Πρόκειται για την κλασσική περίπτωση "καθαρισμού" των συζητήσεων από άσχετα μηνύματα
Δεν ξέρω ποιος συντονιστής το διέγραψε, αλλά μπορώ εύκολα να καταλάβω το λόγο.
(μήπως θα μπορούσες να μας πεις μαι εμάς το λόγο για να μάθουμε) ?

παράθεση απο Δρυμονία
Τότε ας σβηστεί και το τελευταίο δικό μου που είναι κι αυτό άσχετο.

μάλλον περι γενικότερου καθαρισμού φαίνεται
τώρα φαίνεται ξεκάθαρα ποιός είναι η κατίνα και ποιός ο τρόπος ξεσκονίσματος δια τησ πατσαβούρας

και δεν είναι η πρώτη φορά που σβήνει μυνημά μου χωρίσ να αφήσει ίχνη
τι περίεργο . το έχετε μάθει καλά το ποιήμα σας

Έχω συνηθίσει να μου την πέφτουν ομαδικά και από πολλές πλευρές οπότε σιγά μη μασήσω τώρα.

Το αν φαινομενικά δεν έφυγα είναι επειδή σεβάσθηκα την επιθυμία ορισμένων αξιόλογων ατόμων του φόρουμ . Αυτοί που ίσως με έχουν καταλάβει κατά το ελάχιστο γνωρίζουν ότι έχω ήδη φύγει .
Σας αφήνω λοιπόν να τραμπαλίζεσται στην όμορφη παιδική χαρά σας .

Τέλος όποιος είναι από τη Κρήτη θα ξέρει τη σχετική μαντινάδα ....

Αν είστε 5 φύγετε
Αν ειστε 10 ελάτε.....
Κλπ κλπ .......

τέλος αφου υπάρχουν δύο τουλάχιστον μάρτυρες οτι το μύνημα διαγράφηκε πως δεν υπάρχουν ίχνη διαγραφής του ?


βεβαια μετά απο όλα αυτά δε φεύγω με τίποτα γιατί κατάλαβα οτι σας αρέσει να σας χαιδεύουν στα αυτιά και αυτό έιναι το αγαπημένο μου σημείο για να γαργαλάω !!!!


tsioy
__________________
προσωπικη σελιδα - http://ΩΚΥΑΛΟΣ & ΟΡΕΙΘΥΙΟΣ.com

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη LuX : 29-06-06 στις 10:50
  #46  
Παλιά 29-06-06, 10:49
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Πολύ φοβάμαι πως με το παρόν υφάκι θα ανήκεις στους 5...και το λέω με ειλικρίνεια πως θα με στενοχωρήσει.
Νομίζω πως δώσαμε πολύ μεγάλη σημασία, τελικά. Το φόρουμ είναι γεμάτο από θέματα μεγάλου ενδιαφέροντος (και ας τα σνομπάρει ο Λουξ), ας ασχοληθούμε με αυτά και ας μην παρασυρθούμε.
Λουξ, το θέμα σου μεταφέρεται στη συντονιστική επιτροπή. Τράβηξες τα βλέμματα όλων πάνω σου (όπως ήθελες) αλλά φτάνει. Οι δημοσιεύσεις σου δεν τιμούν τον εαυτό σου, ούτε κι εκείνους που τα διαβάζουν, παρά το δήθεν ιδεολογικό ύφος σου, αυτό το ύφος που έχει γίνει η αιτία να λάβουμε μηνύματα διαμαρτυρίας πολύ περισσότερα από αυτά που ισχυρίζεσαι πως έχεις λάβει εσύ. Αν υπάρχει σάιτ μεσημεριανών εκπομπών, σε παραπέμπω εκεί για να μεγαλουργήσεις, έχεις τα εφόδια. Το "μανιφέστο" σου, της προσβολής και του δηθενισμού (δικός μου όρος) δεν έχει θέση εδώ. Μείνε αν έχεις σκοπό να συζητάς όπως πριν λίγο καιρό, αν όχι να είσαι καλά αλλά δεν θα επιτραπεί σε σένα και σε κανέναν άλλο να διαταράσσεις το σκοπό αυτού του φόρουμ και του σάιτ, που δεν είναι τα κονέ, όπως με στόμφο είπες αλλά τόσο διαφορετικός, που ίσως απαιτηθεί η βρώση των μανιταριών για να τον αντιληφθείς.
  #47  
Παλιά 29-06-06, 10:54
vagkri Ο χρήστης vagkri δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-02-2006
Περιοχή: αθήνα
Μηνύματα: 284
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από LuX

βεβαια μετά απο όλα αυτά δε φεύγω με τίποτα γιατί κατάλαβα οτι σας αρέσει να σας χαιδεύουν στα αυτιά και αυτό έιναι το αγαπημένο μου σημείο για να γαργαλάω !!!!
Θα έπρεπε να ντρέπεσαι
Για μένα είσαι ήδη ban.Με λίγα λόγια δεν υπαρχεις ακόμα και αν παραμείνεις!
Συμφωνώ με τον Μιχάλη....πολύ ασχοληθήκαμε.
__________________
( Το παλαιό μου Nickname (Ελληνιστί Ψευδώνυμο) ήταν "VAGKRI"...)
  #48  
Παλιά 29-06-06, 10:55
Το avatar του χρήστη LuX
LuX Ο χρήστης LuX δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-05-2006
Μηνύματα: 1.811
Προεπιλογή

Παράθεση:
Σας αφήνω λοιπόν να τραμπαλίζεσται στην όμορφη παιδική χαρά σας .
ΡΙΞΕ ΑΛΛΟ ΕΝΑ ΜΥΝΗΜΑ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΤΑ 1000 ΚΑΙ ΑΠΟΧΟΡΩ APO MONOS MOY ΜΙΧΑΛΑΚΗ
__________________
προσωπικη σελιδα - http://ΩΚΥΑΛΟΣ & ΟΡΕΙΘΥΙΟΣ.com
  #49  
Παλιά 29-06-06, 11:02
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Θα αφιερώσω το χιλιοστό μου μήνυμα σε σένα, για τα ωραία θέματα που άνοιξες μπαίνοντας και για το πόσο τα χάλασες, αυτοβούλως. Σβηνοντας, όμως ένα,(καταλαβαίνεις τι εννοώ), φτάνω ξανά στα 999. Όλο δικό σου λοιπόν το χιλιοστό μου μήνυμα, σου εύχομαι ώρα καλή αν και αμφιβάλω για την αποχώρησή σου. Το είχες ξαναδηλώσει άλλωστε.
Λοιπόν, πριν μετατραπεί το θέμα αυτό σε τσατ, είχα διαβάσει μερικές ενδιαφέρουσες ιδέες για το φόρουμ και όπως υποσχέθηκα θα τις σκεφτούμε και πιθανόν κάποιες από αυτές να εφαρμοστούν. Η γνώμη σας έχει μεγάλη σημασία για την Ομάδα και η κριτική σας αποτελεί σημείο προβληματισμού για όλους.
Ήδη στην κατηγορία του ανεξήγητου στο χώρο των τεχνών, έχει δημιουργηθεί θέμα για τη μουσική...
  #50  
Παλιά 29-06-06, 13:21
Το avatar του χρήστη beetlejuice
beetlejuice Ο χρήστης beetlejuice δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 07-06-2005
Περιοχή: Athens
Μηνύματα: 4.903
Προεπιλογή

Χαλασε και αυτο το τοπικ απο το "παραληρημα" (λιαν επιεικως) των τελευταιων ημερων του χρηστη Λουξ. Ολα τα λεφτα ειναι η εκφραση του Vagkri πως "Η δημοκρατία έχει χάσει την αξια της όσο συμετέχουν άνθρωποι που εκμεταλέυονται την ανοχή και την καλοσύνη των υπολοίπων!!!!"

Για το σβησιμο του μηνυματος υπευθυνος ειμαι εγω λαθοτι εκρινα (οπως και με καμια δεκαρια μ.ο καθε εβδομαδα) οτι ειναι παντελλως ασχετα ή ειρωνικα ή μονολεκτικα ή χωρις νοημα με τα θεματα προς συζητησιν. Το μηνυμα της Δρυμονιας δεν κριθηκε ασχετο στη συγκεκρiμενη περιπτωση διοτι δινει απαντηση σε χρηστη που της εχει κανει ερωτηση επι του θεματος.Τοσο απλο!

Τα οσα εκανε και ειπε ο χρηστης Λουξ ολες αυτες τις ημερες δεν προσβαλλουν τοσο διαχειριστες και συντονιστες αυτου του τοπου.Προσβαλλουν ολοκληρη την κοινοτητα και τους ανθρωπους που αφιερωνουν χρονο εδω μεσα καθημερινα ή με μικροτερη περιοδικοτητα. Και αυτο για εμενα τουλαχιστον αποτελει τη μεγαλυτερη προσβολη για το metafysiko.gr. Να ξεκινησω να μιλαω για οσους (μικρους κυριως σε ηλικια) δεχθηκαν απιστευτες ειρωνιες; Ή για οσους μη μυημενους θα εμεναν εξω απο τη σουπερ μυστικη ομαδα και απλα θα συνεχιζαν να μιλανε για χαζες και ποταπες συζητησεις εδω στο μεταφυσικο;



Αποφασεις συντομα...
__________________
EN TO ΠΑΝ

Ιδρυτικό μέλος και υπεύθυνος επικοινωνίας Gateway Team
Ιδρυτικό μέλος Κέντρου Αναζήτησης Πανεπιστημίου Αιγαίου
----------------------------------------
meta Journalist

Αγαλματένια Κρίνα

Μυθικισμός

Το πρόβλημα της ιστορικότητας του Ιησού

Δούρειος Ίππος (Β' έκδοση!)

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 29-06-06 στις 13:27
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 16:49.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.