Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Εσωτερική Αναζήτηση – Φιλοσοφία – Επιστήμες

Κλειστό Θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #351  
Παλιά 24-10-18, 21:17
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Κωλόγερε πες αλεύρι!

Ελεύθερη έκφραση έχουμε και εφόσον δεν παίρνεις δρόμο απο το φόρουμ, με το οποίο η πατέντα σου δεν έχει καμία σχέση, θα σου σπαμαρω το δικό σου thread.
Παρε δρόμο να ησυχάσουμε! Εγω δεν θα σταματήσω μέχρι να φύγεις! Είσαι παράσιτο στο φόρουμ, δεν κάνεις διάλογο και δεν έχεις κάτι να μας πεις πέρα από την άχρηστη πατέντα σού.



































.












Γουστάρεις ετσι?
  #352  
Παλιά 24-10-18, 21:19
Το avatar του χρήστη Litsa
Litsa Ο χρήστης Litsa δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2006
Περιοχή: ολούθε
Μηνύματα: 2.315
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
Η διαφορετική άποψη σας πειράζει. Αυτό δεν είναι δημοκρατικό.
Δεν σπαμάρω απλά γιατί παρουσιάζω δική μου έρευνα. Η έρευνα δεν είναι spam είναι πρόοδος την οποία όλοι σε αυτό το κράτος προσπαθούν να σταματήσουν.
Δεν πιστεύω ότι είσαστε Έλληνες. Δεν μπορώ να πιστέψω ότι Έλληνες κάνουν τόσο μεγάλο κακό στην πατρίδα τους. Το να σταματάς την έρευνα είναι σαν να προδώσεις την πατρίδα σου γιατί την καταστρέφεις. Ντροπή σας.
Εγώ δεν είμαι ελληνίδα, το έχω ξαναδηλώσει άλλωστε,ο άντρας μου ναι,εγώ όχι, αλλά είμαι ορκισμένη Δημοκράτισσα. Και μιλάω γράφω διαβάζω πολύ καλά. Έτσι για να μην λέτε "δεν πιστεύω" .
  #353  
Παλιά 24-10-18, 21:24
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Litsa Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ δεν είμαι ελληνίδα, το έχω ξαναδηλώσει άλλωστε,ο άντρας μου ναι,εγώ όχι, αλλά είμαι ορκισμένη Δημοκράτισσα. Και μιλάω γράφω διαβάζω πολύ καλά. Έτσι για να μην λέτε "δεν πιστεύω" .
Δεν έχω τίποτα μαζί σου. Αντίθετα σε εκτιμώ και σέβομαι που τα λέμε.
  #354  
Παλιά 24-10-18, 21:25
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από R-b-t3r Εμφάνιση μηνυμάτων
Κωλόγερε πες αλεύρι!

Ελεύθερη έκφραση έχουμε και εφόσον δεν παίρνεις δρόμο απο το φόρουμ, με το οποίο η πατέντα σου δεν έχει καμία σχέση, θα σου σπαμαρω το δικό σου thread.
Παρε δρόμο να ησυχάσουμε! Εγω δεν θα σταματήσω μέχρι να φύγεις! Είσαι παράσιτο στο φόρουμ, δεν κάνεις διάλογο και δεν έχεις κάτι να μας πεις πέρα από την άχρηστη πατέντα σού.



































.












Γουστάρεις ετσι?
Το avatar σου είναι σαν και εσένα mouni
  #355  
Παλιά 24-10-18, 21:31
Το avatar του χρήστη Litsa
Litsa Ο χρήστης Litsa δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2006
Περιοχή: ολούθε
Μηνύματα: 2.315
Προεπιλογή

Συνήθως όταν έχει κακές λέξεις, δεν γράφω αποχωρώ, εδώ έγραψα και μετά είδα τις κακές λέξεις, σόρρυ
  #356  
Παλιά 24-10-18, 21:46
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Αν τραβάς ζόρι αγόρι μου πάρε δρόμο! Όσο είσαι εδώ μέσα δεν θα σε αφήσω σε χλωρό κλαρί!

Ελεύθερη έκφραση έχουμε και εφόσον δεν παίρνεις δρόμο απο το φόρουμ, με το οποίο η πατέντα σου δεν έχει καμία σχέση, θα σου σπαμαρω το δικό σου thread.
Παρε δρόμο να ησυχάσουμε! Εγω δεν θα σταματήσω μέχρι να φύγεις! Είσαι παράσιτο στο φόρουμ, δεν κάνεις διάλογο και δεν έχεις κάτι να μας πεις πέρα από την άχρηστη πατέντα σού.



































.












Γουστάρεις ετσι?
  #357  
Παλιά 24-10-18, 22:43
valhalla Ο χρήστης valhalla δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 05-01-2008
Μηνύματα: 768
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Litsa Εμφάνιση μηνυμάτων
Αγαπητέ seismic, η δική μου συμβουλή είναι να αφοσιωθείς στην εφεύρεσή/πατέντα σου και να αποφεύγεις τα πολλά πάρε δώσε σε φόρα.
Εδώ χάνεις χρόνο και συγχίζεσαι και δεν σε βοηθάει στην περαιτέρω τελειοποίηση της πατέντας.
Η πατέντα σου είναι για να σώσει ζωές και περιουσίες, όχι για να μας εξηγήσεις πως γίνεται με την πακτωμένη βίδα και το δοκάρι που δεν στριφογυρίζει.

Εγώ σαν καταναλωτής θα σου έλεγα πως
1. δεν θέλουμε να πέσουν τα ταβάνια πάνω μας
2. δεν θέλουμε να εκσφενδονιστούμε απ το ασανσερ προς τα πάνω(το είπε ο R-b-t3r αλλά δεν το κατάλαβα ακριβώς)
3. Να έχει ένα φυσιολογικό κόστος, αν ας πούμε αγοράσω ένα διαμέρισμα 100χιλ ευρώ, αν είναι εφοδιασμένο με αντισεισμική θωράκιση, να δώσω ακόμη 20%, 120.
Άντε 130. Από κει και πάνω αρχίζουν τα δύσκολα, αν μου που 500χιλ, δεν τα έχω. Επομένως θέλουμε να σώσουμε ζωούλες του φτωχού και μικρομεσαίου λαού και όχι
τα πολύ ακριβά σπίτια.
Δηλαδή ως καταναλωτής αυτά θέλω.

Φιλικά
+1

Του τα έχω πει από την 1η μέρα, αλλά δεν νιώθει... αγύριστο μυαλό 70+ χρονών. Δεν θα τον πείσεις.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Litsa Εμφάνιση μηνυμάτων
@ seismic

Και επίσης του χρόνου το καλοκαίρι, να μας καλέσεις στην Ιο να μας δείξεις την πατέντα και να σου πούμε την γνώμη μας, εγώ κοιμάμαι και σε σλιπινγκ μπαγκ, δεν με πολυνοιάζουν δωμάτια και κρεβάτια και τέτοια, απλά θέλω μια εξωτερική τουαλέτα και λίγο ντούζ, τρώω λίγο πίνω ελάχιστα δε καπνίζω δε κάνω φασαρία.

Αυτά
^ Κρυφή θαυμάστρια!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
Τα παντελόνια τα έχω λειώσει Σήμερα μόνο έκτισα ένα ενοικιαζόμενο δωμάτιο 40 τετραγωνικά μέτρα κτισίματα την ημέρα κάνω. Δεν είμαι μόνο στα φόρουμ.
Η γυναίκα μου δεν ζηλεύει. Απλά νοικιάζουμε δωμάτια κάθε χρόνο. Αν θες ευχαρίστως να σου κάνω κράτηση.
Σοβαρά βρίσκεις χρόνο και για χτίσιμο;

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ilias1990 Εμφάνιση μηνυμάτων
Ο seismic δεν φταίει σε τίποτα. Είδε φως και μπήκε να κάνει ότι έκανε σε όλα τα φόρα που πέρασε : Ανελέητο σπαμμάρισμα. Η ευθύνη βαραίνει τη διαχείρηση του φόρουμ, η οποία όχι απλά ανέχεται αλλά θέλει τέτοιους χρήστες. Όσο και να αντιδράνε οι εναπομείναντες χρήστες, δυστυχώς, δεν τον κουνάει τίποτα απο'δω...
Η Διαχείριση πετάει χαρταετό χρόνια τώρα, όχι ειδικά για τον seismic (αμφιβάλλω αν μπαίνουν να διαβάσουν).

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από seismic Εμφάνιση μηνυμάτων
Το avatar σου είναι σαν και εσένα mouni
http://lotr.wikia.com/wiki/Eye_of_Sauron
  #358  
Παλιά 25-10-18, 00:29
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Ερώτηση. Πως μπορεί ένα αντισεισμικό σύστημα να ρίξει την τιμή του ρεύματος?
Παράθεση:
Litsa Επομένως θέλουμε να σώσουμε ζωούλες του φτωχού και μικρομεσαίου λαού και όχι
τα πολύ ακριβά σπίτια.
Η τιμή της κατοικίας με την πατέντα μου θα μειωθεί κατά 50% της σημερινής της αξίας.
Ο σεισμός δεν θα επιφέρει την παραμικρή αστοχία στην κατασκευή.
Η ευρεσιτεχνία προχωρά και να είσαι σίγουρη ότι θα γίνει προϊόν.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη seismic : 25-10-18 στις 00:54
  #359  
Παλιά 25-10-18, 07:49
Το avatar του χρήστη R-b-t3r
R-b-t3r Ο χρήστης R-b-t3r δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-01-2006
Περιοχή: Κουμπαριστάν
Μηνύματα: 1.882
Προεπιλογή

Αν τραβάς ζόρι αγόρι μου πάρε δρόμο! Όσο είσαι εδώ μέσα δεν θα σε αφήσω σε χλωρό κλαρί!

Ελεύθερη έκφραση έχουμε και εφόσον δεν παίρνεις δρόμο απο το φόρουμ, με το οποίο η πατέντα σου δεν έχει καμία σχέση, θα σου σπαμαρω το δικό σου thread.
Παρε δρόμο να ησυχάσουμε! Εγω δεν θα σταματήσω μέχρι να φύγεις! Είσαι παράσιτο στο φόρουμ, δεν κάνεις διάλογο και δεν έχεις κάτι να μας πεις πέρα από την άχρηστη πατέντα σού.



































.












Γουστάρεις ετσι?
  #360  
Παλιά 25-10-18, 21:00
seismic Ο χρήστης seismic δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-05-2010
Μηνύματα: 625
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από R-b-t3r Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν τραβάς ζόρι αγόρι μου πάρε δρόμο! Όσο είσαι εδώ μέσα δεν θα σε αφήσω σε χλωρό κλαρί!

Ελεύθερη έκφραση έχουμε και εφόσον δεν παίρνεις δρόμο απο το φόρουμ, με το οποίο η πατέντα σου δεν έχει καμία σχέση, θα σου σπαμαρω το δικό σου thread.
Παρε δρόμο να ησυχάσουμε! Εγω δεν θα σταματήσω μέχρι να φύγεις! Είσαι παράσιτο στο φόρουμ, δεν κάνεις διάλογο και δεν έχεις κάτι να μας πεις πέρα από την άχρηστη πατέντα σού.



































.












Γουστάρεις ετσι?
https://www.youtube.com/watch?v=EKoGrwIASmk
Κλειστό Θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 13:09.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.