Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ψυχικά Φαινόμενα – Μεταφυσική –Αποκρυφισμός

 
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 17-01-12, 13:02
Cherry Ο χρήστης Cherry δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 13-01-2012
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 19
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fantasy Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν μπορώ ακριβώς να σου πω στο στομάχι ή στο στήθος ήταν ένας απροσδιόριστος πόνος σαν να σε κόβουν στα δύο χωρίς να ισχύει αυτό. Μετά όταν ξύπνησα, ένιωθα όλα γύρω μου να λάμπουν. Ένα πράγμα πρωτόγνωρο. Επιμένω ότι με έχεις κολλήσει. Αστειεύομαι! Με φόβισε εμένα αυτή η βίαιη είσοδος στο σώμα. Δεν έγινε με τη θέλησή της γιατί με τρόμαξε το εξωτερικό ερέθισμα
Χμμμ, και δεν ξέρω και το αντίδοτο!
Εγώ πάντως πονούσα στο στήθος και κάπου διάβασα ψάχνοντάς το, ότι οφείλεται στο ότι δεν ήμουν σε ανάσκελη στάση αλλά στα πλάγια, αλλού διάβασα ότι μπήκα με δύναμη επειδή προφανώς τρόμαξα, κάτι που συνέβη σε σένα!

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fantasy Εμφάνιση μηνυμάτων
Αυτή η απέραντη, αναίτια ευτυχία είναι το λευκό φως. Και έγινε κατά τη διάρκεια του ύπνου μου, όχι όσο ήμουν ξύπνια, όπως έκανες εσύ. Ποτέ δεν το πέτυχα έτσι. Ακόμα και να το πετύχαινα θα το απέδιδα σε όνειρο.
Εγώ νιώθω ευτυχισμένη από τότε επειδή μου συνέβη κι επειδή κάποιος γνωστός μου, αυτός που θα συναντήσω ΤΕΛΙΚΑ την Πέμπτη, μου είπε ότι πρέπει να το δεχθείς με αγάπη και ευγνωμοσύνη αυτό που μας συμβαίνει. Είναι ευλογία κατά την άποψή του πάντα. Οπότε το πιστεύω. Καταρχήν αρχίζω και απαντώ σε διάφορά ερωτήματα που είχα μέσα μου και αυτό με ισορροπεί ακόμη περισσότερο.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από fantasy Εμφάνιση μηνυμάτων
Δεν θα ήθελα να το ξανακάνω φίλη μου, φοβήθηκα όχι για όση ώρα γινόταν αυτό, αλλά μόνο επειδή μπήκα βίαια. Χωρίς τη θέλησή μου. Όσο ήμουν έξω ήταν ωραία. Έκανα μετεωρισμό και θα ήταν ωραία οι άνθρωποι να μπορούσαν να πετούν....... Αν δεν έμπαινα βίαια θα ήθελα να το ξανακάνω ή θα μου άφηνε άλλη εντύπωση. Cherry εσύ τι λές;
Λέω ότι φοβάμαι κι εγώ επειδή α) πόνεσα και β) αν έχεις φοβίες για το τι θα συναντήσεις εκεί... έξω, τελικά τις συναντάς, κι ενώ τελικά δεν είχα ποτέ, σκεφτόμενη σιγά σιγά και διαβάζοντας εμπειρίες άλλων, έχω αποκτήσει φοβίες, χμμμ δεν ξέρω αν με καταλαβαίνεις!
Επίσης διάβασα αλλά και κάποιος από εδώ μέσα μου το είπε, ότι η επόμενη φορά θα είναι πιο ανώδυνη, θα συνηθίσω και όσον αφορά τις φοβίες μου αυτός που θα συναντήσω θα με βοηθήσει να τα αποφεύγω ή να τα αγνοώ. Μου εκμυστηρεύτηκε ότι είναι καθοδηγητής αν θυμάμαι καλά και πάει και για... θεραπευτής.
Δεν ξέρω πόσο κουλά είναι όλα αυτά αλλά... ΓΟΥΣΤΑΡΩΩΩΩ!
Απάντηση με παράθεση
 


Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:33.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.