Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > UFO – Εξωγήινοι – Διαστημική

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 11-01-18, 15:47
Johnkokk Ο χρήστης Johnkokk δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-04-2016
Μηνύματα: 930
Προεπιλογή

Λίγο τραβηγμένο το βιντεάκι. Οι τύποι μόνο τι καφέ πίνουν οι χειριστές δεν μας είπαν

Βέβαια το βίντεο αυτό ήταν δικαίωση για τον Λιακό. Πατήστε στοπ στο 6:51, δεν είναι Χ όπως πιστεύουν τα γατάκια αλλά διπλό Λ!!!Ο καιρός γάρ εγγύς
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 11-01-18, 16:37
alkinoos Ο χρήστης alkinoos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-03-2016
Περιοχή: Κέρκυρα
Μηνύματα: 107
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Robespierre Εμφάνιση μηνυμάτων
Αλκινοος, αυτο το βιντεο είναι μια ... και μιση. Ειλικρινα βαριεμαι να εξηγησω πως δεν υπάρχει περιπτωση να φωτογραφιζαν "σκαφη" γύρω από τον Ηλιο σε τέτοια αποσταση και να απεικονίζονταν με αυτόν το τρόπο. Και μετα η οποια NASA να τα αμολουσε ετσι στο νετ και να τα τσιμπαγαν τα τζιμανια, οι "αναλυτές" του διαδικτυου. Απο παιχνίδια του συστηματος εγγραφης μεχρι γραφικά υπολογιστη που προσθεσαν εκείνοι μετα μου φαινονται.
Τετοια αντιδραση ειχα και γω πριν μια 4 ετια περιπου οταν αρχισα να βλέπω βιντεο για την ηλιακη δραστηριότητα και για τις "ανωμαλίες" γύρω από τον ηλιο στο αλλο φορουμ που ειμαι μελος.Για κάποιον που εχει δει ελάχιστα βίντεο, ναι, δειχνει να είναι πάρα τραβηγμένο και υπερβολικό.Στο αρχικό ποστ μου έχω φέρει πολλά βίντεο από το youtube που δεν είναι ολα από τους δορυφορουςA & B.Προσωπικά εχω πειστεί για τις "ανωμαλιες" αυτες ...το αν πειστείτε ή όχι, ειλικρινά δεν είναι ο σκοπός μου.
__________________
Ο ύπνος του σώματος έγινε ξύπνημα της ψυχής και το κλείσιμο των ματιών αληθινή όραση, και η σιωπή μου εγκυμονούσε το καλό, και η διατύπωση του λόγου μου έγινε δημιούργημα αγαθό" - Ερμής O Τρισμέγιστος

Εγώ έζησα και πέθανα και άλλες φορές πριν από αυτή τη ζωή και όταν ήμουν πεθαμένος η ψυχή μου λειτουργούσε σαν να ήμουν ζωντανός,ενώ όταν ήμουν ζωντανός η ψυχή μου λειτουργούσε σα να ήμουν πεθαμένος - Πυθαγόρας
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 12-01-18, 09:38
Το avatar του χρήστη Robespierre
Robespierre Ο χρήστης Robespierre δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-11-2014
Μηνύματα: 1.138
Προεπιλογή

Μα αυτό σου λέω, τα βιντεο αυτά είναι η αποθέωση της φτηνής χαζομάρας. Δεν είναι δυνατον να κάθεσαι να ασχολησαι με αυτά, σε δουλεύουν αυτοί οι τύποι. Μούφα είναι όλα...
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 12-01-18, 11:50
alkinoos Ο χρήστης alkinoos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-03-2016
Περιοχή: Κέρκυρα
Μηνύματα: 107
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Robespierre Εμφάνιση μηνυμάτων
Μα αυτό σου λέω, τα βιντεο αυτά είναι η αποθέωση της φτηνής χαζομάρας. Δεν είναι δυνατον να κάθεσαι να ασχολησαι με αυτά, σε δουλεύουν αυτοί οι τύποι. Μούφα είναι όλα...
Δεν μπορώ να πω με βεβαιότητα το τι είναι και το τι δεν είναι μουφα,γι αυτό αρχικά μίλησαν για "ανωμαλιες" ,για να δουν τη περιοδικοτήτα αυτών, διότι υπάρχει η πιθανότητα να είναι αστεροειδή η βράχοι που βουτανε στο ήλιο.Υπάρχει επίσης τεχνολογία για αφαίρεση, πρόσθεση και αλλοίωση,οπότε εγώ και όσοι άλλοι εστιάζουν σε τετοια φαινόμενα οφείλουμε να είμαστε προσεκτικοί.Όπως ειπα,έχω πειστεί..Αυτό δεν σήμαίνει πως ότι κυκλοφορεί στο διαδίκτυο το δέχομαι,γι αυτό και ενημερώνομαι από συγκεκριμένα κανάλια. ..το αν και αυτά είναι καλά καμουφλαρισμενα,με σκοπό τη πλάνη και την παραπληροφορηση,θα δείξει,δεν έχω πρόβλημα να γκρεμισω κάθε μου πεποίθηση ..
__________________
Ο ύπνος του σώματος έγινε ξύπνημα της ψυχής και το κλείσιμο των ματιών αληθινή όραση, και η σιωπή μου εγκυμονούσε το καλό, και η διατύπωση του λόγου μου έγινε δημιούργημα αγαθό" - Ερμής O Τρισμέγιστος

Εγώ έζησα και πέθανα και άλλες φορές πριν από αυτή τη ζωή και όταν ήμουν πεθαμένος η ψυχή μου λειτουργούσε σαν να ήμουν ζωντανός,ενώ όταν ήμουν ζωντανός η ψυχή μου λειτουργούσε σα να ήμουν πεθαμένος - Πυθαγόρας
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 22-01-18, 18:16
alkinoos Ο χρήστης alkinoos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-03-2016
Περιοχή: Κέρκυρα
Μηνύματα: 107
Προεπιλογή

Crrow777 - The logical deduction in that the wave is very near what we call the moon.


https://m.youtube.com/watch?v=cCkZLm...ature=youtu.be
__________________
Ο ύπνος του σώματος έγινε ξύπνημα της ψυχής και το κλείσιμο των ματιών αληθινή όραση, και η σιωπή μου εγκυμονούσε το καλό, και η διατύπωση του λόγου μου έγινε δημιούργημα αγαθό" - Ερμής O Τρισμέγιστος

Εγώ έζησα και πέθανα και άλλες φορές πριν από αυτή τη ζωή και όταν ήμουν πεθαμένος η ψυχή μου λειτουργούσε σαν να ήμουν ζωντανός,ενώ όταν ήμουν ζωντανός η ψυχή μου λειτουργούσε σα να ήμουν πεθαμένος - Πυθαγόρας
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 01:03.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.