Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #1  
Παλιά 04-03-11, 22:12
GodFav0r Ο χρήστης GodFav0r δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 01-03-2011
Περιοχή: Αρτα
Μηνύματα: 1
Προεπιλογή Πολυ παραξενες σκεψεις

Ξερω οτι σε καποιους θα φανει παραξενο αλλα θελω να ξερω τι ειναι αυτο που εχω κανει πολλες φορες οταν ειμαι αρρωστος!Σημερα ειμαι 14 και πριν απο 4 περιπου χρονια ειχα μια απλη γριπη με πυρετο.Ενω ημουν στο κρεωατι και κοιταγα το ταβανι,εκλεισα τα ματια μου και αρχισα να ονειροπολω...τοτε ακουσα τη φωνη του πατερα μου σαν να ερχοταν απο πολυ μακρια και μου ελεγε διαφορες λεξεις με χαμηλη φωνη αλλα που ερχονταν δυνατα στο μυαλο μου...οταν σταματησαν οι φωνες αρχισα να ακουω αμμο στα αυτια μου.Μολις σταματησε η αμμος οποιος μου μιλαγε ακουγονταν η φωνη του οπως του πατερα μου και μετα απο λιγο ξανα η αμμος!!!!!!Δεν ξερω αν ειναι ψυχολογικο η παιχνιδια του μυαλου μου.Απο τοτε οταν τολμαω να το κανω αυτο ξαναρχιζει η ιδια διαδικασια.....
Απάντηση με παράθεση
  #2  
Παλιά 22-12-11, 09:31
Το avatar του χρήστη fantasy
fantasy Ο χρήστης fantasy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-12-2011
Μηνύματα: 797
Προεπιλογή

Παράθεση:
Ξερω οτι σε καποιους θα φανει παραξενο αλλα θελω να ξερω τι ειναι αυτο που εχω κανει πολλες φορες οταν ειμαι αρρωστος!Σημερα ειμαι 14 και πριν απο 4 περιπου χρονια ειχα μια απλη γριπη με πυρετο.Ενω ημουν στο κρεωατι και κοιταγα το ταβανι,εκλεισα τα ματια μου και αρχισα να ονειροπολω...τοτε ακουσα τη φωνη του πατερα μου σαν να ερχοταν απο πολυ μακρια και μου ελεγε διαφορες λεξεις με χαμηλη φωνη αλλα που ερχονταν δυνατα στο μυαλο μου...οταν σταματησαν οι φωνες αρχισα να ακουω αμμο στα αυτια μου.Μολις σταματησε η αμμος οποιος μου μιλαγε ακουγονταν η φωνη του οπως του πατερα μου και μετα απο λιγο ξανα η αμμος!!!!!!Δεν ξερω αν ειναι ψυχολογικο η παιχνιδια του μυαλου μου.Απο τοτε οταν τολμαω να το κανω αυτο ξαναρχιζει η ιδια διαδικασια.....

Καλημέρα GodFav0r και καλές γιορτές.

Δεν ήταν καθόλου παιχνίδια του μυαλού.
Δεν έγραψες πόσο πυρετό είχες. Σίγουρα θα ήταν πάνω από 39. Εκεί θα αποδώσουμε τα όσα είδες και άκουσες. Τα αυτιά μας σε πολύ υψηλή εμπύρετη κατάσταση βουλώνουν όπως όταν βρίσκεσαι σε ύψωμα με αποτέλεσμα να ακούς τον διπλανό σου μακρυνά σαν να μιλάει μέσα από πηγάδι. Οι αντιδράσεις των οργάνων είναι που σε έκαναν να ακούς την άμμο και περισσότερο η υπολειτουργικότητα των αυτιών σου. Πιστεύω μόλις καταλάγιασε ο πυρετός να έπαψαν όλα. Ήταν απλά μια κατάσταση που οφειλόταν στον πυρετό που είχες, που δεν πρέπει να σ' ανησυχεί πια.
__________________

* Ερχόμαστε από μια σκοτεινή άβυσσο· καταλήγουμε σε μια σκοτεινή άβυσσο· το μεταξύ φωτεινό διάστημα το λέμε Ζωή. Καζαντζάκης.

Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 11:15.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.