Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Προσωπικές Εμπειρίες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #181  
Παλιά 26-11-08, 19:41
Το avatar του χρήστη Radzoor
Radzoor Ο χρήστης Radzoor δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 19-08-2008
Μηνύματα: 174
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από BladeRunner82
Kαταρχην απο τον τελευταιο που θα παρω μαθηματα συμπεριφορας ειναι απο εσενα που οπως ο ιδιος ομολογησες εχεις πει ενα καρο ψεμματα σε αυτο το νημα.
Με ψευτες δεν τα παω και πολυ καλα βλεπεις,ειδικα οταν το παραδεχονται.Επομενως το κυρηγμα αλλου.
Οσο αφορα το μεταφυσικο,εχεις παρεξηγησει.Πιστευω απολυτα.Δες την ημερομηνια εγγραφης μου και θα καταλαβεις αν με ενδιαφερει η οχι η αν ειμαι οψιμος παρακολουθητης.
Εχω ζησει και εγω ορισμενα περιεργα πραγματα που δεν ειμαι ακομα ετοιμος να τα μοιραστω.
Και οσον αφορα την αποδειξη....αγαπητε μου....οπως λενε και στον κλαδο μου,το βαρος αποδειξης το εχεις εσυ,εσυ που αρχισες τις κατα τα αλλα πολυ ενδιαφερουσες ιστοριες.Αναμενω με αγωνια χωρις να απαιτω φυσικα,αποδειξεις.Αλλα και να μην μου δωσεις,παλι θα συνεχισω να πιστευω στο μεταφυσικο αλλα κυριως στις γεωπολιτικες συνομωσιες.Για το τελευταιο εξαλλου ειμαι κυριως εδω μεσα και οχι για την εμφανιση της παναγιας της αχλαδιοτισας.
Καταρχάς δεν μου είπες κάτι βασικό, θες να σου αποδείξω κάτι από αυτά? θες να δεις με τα ματια σου ζωντανά αποδείξεις? Αν θες στείλε μου πμ. Επίσης θέλω να σου πω ότι ΠΟΤΕ δεν έχω προσβάλει κάποιον στο forum αντίθετα με εσένα οποτε αυτό που λες περί κηρύγματος είναι εντελώς άκυρο.
Απάντηση με παράθεση
  #182  
Παλιά 02-03-10, 13:30
dimtal Ο χρήστης dimtal δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 01-03-2010
Μηνύματα: 2
Προεπιλογή

Τελικά τι έγινε με αυτό το θέμα. Πέρασαν 2 χρόνια, εγώ βέβαια σήμερα το διάβασα το όλο story... Απλά ειμαι περίεργος να μαθω τι συνέβει σε αυτά τα δυο χρόνια.
Απάντηση με παράθεση
  #183  
Παλιά 01-04-10, 23:44
Το avatar του χρήστη ΠΕΙΡΑΤΗΣ
ΠΕΙΡΑΤΗΣ Ο χρήστης ΠΕΙΡΑΤΗΣ δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 14-08-2006
Μηνύματα: 39
Thumbs up

Ναι θα ήθελα να μάθω κι εγώ τι έγινε με την ιδιαιτέρος συμπαθή Elfelia...
__________________
ΝΑ ΤΟΥΣ ΔΩ ΝΑ ΤΡΕΧΟΥΝ....
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 19:14.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.