Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Ανεξήγητα Φαινόμενα - Παγκόσμια μυστήρια

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #11  
Παλιά 29-01-08, 19:51
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TheDigger
Ήμουν ξύπνιος μέχρι το πρωί στις 5.00 βλέποντας ΝΒΑ! Σε εμένα δεν έτυχε τίποτα το περίεργο! Μένω Πλατεία Μαβίλη, Αθήνα!
Πολύ ωραία, σε ευχαριστώ κι εσένα! Τώρα, ας προσπαθήσετε να σκεφτείτε μόνοι σας τι κοινό έχουν έως τώρα όλοι εκείνοι στους οποίους δεν έτυχε τίποτα το περίεργο και θα βγάλετε ένα μέρος από ένα πολύ σημαντικό συμπέρασμα!
Απάντηση με παράθεση
  #12  
Παλιά 29-01-08, 20:28
Το avatar του χρήστη galadriel
galadriel Ο χρήστης galadriel δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-10-2004
Μηνύματα: 213
Προεπιλογή

Καλησπέρα,

επειδή ακριβώς δεν είναι του παρόντος οι ερμηνείες του φαινομένου, αλλά μόνο η κατάθεση και συλλογή σχετικών εμπειριών καταθέτω και την δική μου.

1ον Από την Κυριακή το πρωι ήταν αδύνατον να ανοίξω τα παράθυρα του σπιτιού χωρίς να εισβάλει μια απαίσια μυρωδιά σκουπιδιών, τα οποία και δεν είχαν λόγο να υπάρχουν καθώς τα σκουπίδια μας είχαν μαζευτεί πρόσφατα, αλλά και γιατί ποτέ δεν είχαμε αντίστοιχο φαινόμενο. Η μυρωδιά αυτή εξαφανίστηκε την Δευτέρα το πρωι

2ον Ο σκύλος μου, που είναι η κλασσική περίπτωση τεμπέλη και μουργόσκυλου που δεν "αγγελοσκιάζεται", γύρω στις 11 το βράδυ κι ενώ είχε ξαπλώσει ως συνήθως στα πόδια του κρεβατιού μου τινάχτηκε επάνω, με τα αφτιά τραβηγμένα πίσω και τα μάτια γουρλωμένα και παρακολουθούσε τριγύρω στο δωμάτιο σαν κάτι να πετουσε τριγύρω. Σημειώστε ότι δεν δίνει ποτέ καμμία σημασία σε μύγες κουνούπια και άλλα έντομα.

3ον Εγώ όσα και ό,τι και αν έχω περάσει στη ζωή μου, δεν είχα ποτέ διαταραχές ύπνου. Αντιθέτως φημίζομαι ότι πάω για ύπνο νωρίς και κοιμάμαι μέχρι το πρωι. Πολλές φορές μάλιστα φίλοι με έχουν κοροϊδέψει ότι πρώτη φορά έχουν δει "ξωτικό" να κοιμάται όλο το βράδυ. Εκείνο το βράδυ λοιπόν, όχι μόνο ήταν αδύνατο να κοιμηθώ, αλλά μου ήταν επίσης αδύνατον να χρησιμοποιήσω τις ασπίδες που βάζω κάθε βράδυ πριν αποκοιμηθώ. Αυτό είναι κάτι που κάνω με ευκολία (τουλάχιστον σαν οραματισμός τώρα αν λειτουργεί κιόλας κανείς δεν μπορεί να ξέρει) και μου έκανε ιδιαίτερη εντύπωση το πως αδυνατούσα να συγκεντρωθώ.

4ον Με πήρε ο ύπνος γύρω στις 5 και ξαναξύπνησα στις 7 λες και με τράβαγε κάποιος απ' το μανίκι. Και μάλιστα όπως η τηλεόραση είχε μείνει ανοιχτή και έπεσαν τα μάτια μου πάνω της μόλις ξύπνησα, είδα το περίφημο "εκοιμήθη" και θυμάμαι πως έκανα τη σκέψη "τουλάχιστον αυτός κατάφερε να κοιμηθεί"

5ον Στην περιοχή που μένω οι δυνατοί άνεμοι είναι πολύ συχνό φαινόμενο, γι' αυτό και πολλά μαγαζιά έχουν σχετική ονομασία (Αέρηδες κλπ). Ομως πρέπει να ομολογήσω ότι εκείνο το βράδυ είχαν μια βοή σαν να σέρνονται σιδερα πάνω στους τοίχους.

Μπορώ επίσης να βεβαιώσω, πως είχα παρόμοιες μαρτυρίες από κοντινούς μου ανθρώπους, οι οποίοι φυσικά δεν έχουν κάνει τον συσχετισμό.
__________________
Πολλές φορές το Φως
είναι πιο απειλητικό
από το σκοτάδι...
Απάντηση με παράθεση
  #13  
Παλιά 29-01-08, 21:16
Το avatar του χρήστη violinist
violinist Ο χρήστης violinist δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-12-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 175
Προεπιλογή

Όσο μεταξύ " " είναι από το blog...

"διαταραγμένο ύπνο με όνειρα και συχνές εγέρσεις, οι οποίες κορυφώνονταν στο διάστημα μεταξύ 3 και 3.30 τα ξημερώματα"
Όχι, εκείνη τη νύχτα κοιμόμουν σαν τούβλο...

"τα ζώα ήταν σε διέγερση, τα σκυλιά φώναζαν τη νύχτα και είχαν αντιδράσεις φόβου"
Ασφαλώς, όπως κάθε νύχτα άλλωστε.

"παρουσιάστηκαν δυσλειτουργίες σε ηλεκτρικές συσκευές όλων των ειδών"
Όπως είπα κοιμόμουν...

"ο ουρανός, ακόμα και κατά τη διάρκεια της νύχτας, είχε ένα κόκκινομωβ χρώμα και το φεγγάρι έδινε την αίσθηση του δυσοίωνου στους περισσότερους μάρτυρες, πριν συμβεί το γεγονός του θανάτου"
Όχι, μόνο κάτι λίγα σύννεφα είχε, γκρι σκούρο χρώμα. Φεγγάρι δεν είδα.

"φυσούσε δυνατός άνεμος με βουητό"
Ναι, από τις 11 περίπου με κορύφωση κάπου στις 6:30 που με ξύπνησε η φασαρία που έκανε. Θεωρώ λίγο άκυρο να συνδυάζουμε το δυνατό άνεμο με τον θάνατο του Χριστόδουλου, οτι θα έχει δυνατό άνεμο εκείνη την ημέρα το ξέραμε από πριν 3 μέρες, τι δλδ? Ξέραμε από τότε ότι θα πέθαινε ο Χριστόδουλος?

"ορισμένοι είδαν σε όνειρο ή είχαν άλλου είδους προειδοποίηση ότι κάτι σημαντικό και δυσάρεστο είχε συμβεί, το οποίο δεν το συνδύασαν όλοι με το θάνατο"
Δείτε τι έχω να πώ παρακάτω στον επίλογο.

"όσοι ήταν περισσότερο ευαίσθητοι δέκτες, είχαν σημαντικές άλλες εμπειρίες"
Δεν ξέρω αν είμαι ευαίσθητος δέκτης αλλά από την Δευτέρα η ψυχολογία μου κάνει κρύο ντουσ, πολύ χάλια τα πράγματα. Δεν με επηρέασε ο θάνατος του Χριστόδουλου, λυπάμαι που πέθανε αλλά δεν τον συμπαθούσα.




Μόνο μια απορία έχω, γιατί όλοι αυτοί οι οιωνοί πάντα βρίσκουν ερμηνείες μετά από κάποιο σημαντικό γεγονός?
Επίσης, σόρρυ κιόλας αλλά έχω βαρεθεί πάντα μετά να ακούω χίλια μύρια από τον καθένα, δεν αμφιβάλλω ότι κάτι μπορεί να έγινε εκείνη τη νύχτα κάτι, και γω του παραφυσικού είμαι λίγο, γι αυτό άλλωστε είμαι εδώ, αλλα να το συνδυάζουμε πάντα αυτό που θεωρούμε "σημάδι" με κάτι που βλέπουμε είναι πολύ επικίνδυνο, μπορεί να κοιτάζουμε το δέντρο και να χάνουμε το δάσος...
Επίσης, αν η ψυχολογία μας επηρέαζε τον καιρό όσο λέμε τουλάχιστον, το καλοκαίι φέτος με τις φωτιές τροπικές βροχές για ένα μήνα θε έπρεπε να έχουμε...

Μένω Συκιές Θεσσαλονίκης, φιλικά.
__________________
Σα βγεις στον πηγαιμό για την Ιθάκη,
να εύχεσαι να΄ναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις.
Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,
τον θυμωμένο Ποσειδώνα μη φοβάσαι,
τέτοια στον δρόμο σου ποτέ σου δεν θα βρεις,
αν μέν΄ η σκέψις σου υψηλή, αν εκλεκτή
συγκίνησις το πνεύμα και το σώμα σου αγγίζει.
Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,
τον άγριο Ποσειδώνα δεν θα συναντήσεις,
αν δεν τους κουβανείς μες στην ψυχή σου
αν η ψυχή σου δεν τους στήνει εμπρός σου.
Απάντηση με παράθεση
  #14  
Παλιά 29-01-08, 21:16
aspirin Ο χρήστης aspirin δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-10-2007
Μηνύματα: 113
Προεπιλογή

Να καταθέσω κ εγώ την μαρτυρία μου. Διάβαζα μέχρι τις 2 τα ξημερώματα και έπεσα να κοιμηθώ. Κανονικά έπρεπε να ταβλιαστώ, αλλά πραγματικά είχα δύσκολο ύπνο. Ίσως να ήταν ο καφές ποιός ξέρει, αλλά θυμάμαι ότι στριφογυριζα κάθε τόσο. Πρέπει να έιδα κάποιο ονειρο αλλά δεν θυμάμαι το περιεχόμενο γιατί δεν τους δίνω σημασία. Να σημειώσω πως το βράδυ του σαββάτου είχα επίσης δύσκολο ύπνο. Δεν ήταν μόνο το βράδυ της κυριακής.

Όπως είπατε κ εσείς ο καιρός ήταν πάρα πολύ χάλια. Να φανταστείτε ότι στράβωσε η κεραία του σπιτιού μας. Αν θυμάμαι καλά πρέπει να έγινε και μια ξαφνική διακοπή ρεύματος γιατί άκουσα το ups να σφυρίζει.

Κατά τις 4 το πρωί και μετά κοιμήθηκα σαν πουλάκι και ξύπνησα στις 9 με πολύ καλή διάθεση. Αλλά μόλις άνοιξα την τηλεόραση, έμαθα τα κακά νέα. Από χθές νομίζω ότι διανύουμε Μεγάλη Εβδομάδα.

Πολύ ωραίο θρέντ. Μπράβο Μιχάλη.
Απάντηση με παράθεση
  #15  
Παλιά 29-01-08, 21:20
Το avatar του χρήστη violinist
violinist Ο χρήστης violinist δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-12-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 175
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aspirin
Από χθές νομίζω ότι διανύουμε Μεγάλη Εβδομάδα.
Μήπως το (υπερ)παρακάνουμε?
__________________
Σα βγεις στον πηγαιμό για την Ιθάκη,
να εύχεσαι να΄ναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις.
Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,
τον θυμωμένο Ποσειδώνα μη φοβάσαι,
τέτοια στον δρόμο σου ποτέ σου δεν θα βρεις,
αν μέν΄ η σκέψις σου υψηλή, αν εκλεκτή
συγκίνησις το πνεύμα και το σώμα σου αγγίζει.
Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,
τον άγριο Ποσειδώνα δεν θα συναντήσεις,
αν δεν τους κουβανείς μες στην ψυχή σου
αν η ψυχή σου δεν τους στήνει εμπρός σου.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη violinist : 29-01-08 στις 21:27
Απάντηση με παράθεση
  #16  
Παλιά 29-01-08, 21:41
aspirin Ο χρήστης aspirin δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 09-10-2007
Μηνύματα: 113
Προεπιλογή

Έτσι νιώθω. Κ να φανταστείς ότι δεν είμαι τρελός Χριστοδουλικός, αλλά αυτή την εντύπωση έχω. Ίσως φταινε τα κανάλια που προβάλλουν συνέχεια μια πένθιμη εικόνα. Πάντως δεν είναι υπερβολή. Αυτό νιώθω τώρα.
Απάντηση με παράθεση
  #17  
Παλιά 29-01-08, 21:49
Το avatar του χρήστη violinist
violinist Ο χρήστης violinist δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-12-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 175
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από aspirin
Έτσι νιώθω. Κ να φανταστείς ότι δεν είμαι τρελός Χριστοδουλικός, αλλά αυτή την εντύπωση έχω. Ίσως φταινε τα κανάλια που προβάλλουν συνέχεια μια πένθιμη εικόνα. Πάντως δεν είναι υπερβολή. Αυτό νιώθω τώρα.
Δίκιο έχεις φίλε μου, ήταν λάθος να κάνω σχόλιο γιατί πάνω κάτω και εγώ κάπως έτσι νιώθω... αλλά λόγω του θανάτου? Ρητορικό ερώτημα.
__________________
Σα βγεις στον πηγαιμό για την Ιθάκη,
να εύχεσαι να΄ναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις.
Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,
τον θυμωμένο Ποσειδώνα μη φοβάσαι,
τέτοια στον δρόμο σου ποτέ σου δεν θα βρεις,
αν μέν΄ η σκέψις σου υψηλή, αν εκλεκτή
συγκίνησις το πνεύμα και το σώμα σου αγγίζει.
Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,
τον άγριο Ποσειδώνα δεν θα συναντήσεις,
αν δεν τους κουβανείς μες στην ψυχή σου
αν η ψυχή σου δεν τους στήνει εμπρός σου.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη violinist : 29-01-08 στις 21:50
Απάντηση με παράθεση
  #18  
Παλιά 29-01-08, 22:14
Το avatar του χρήστη Μιχάλης
Μιχάλης Ο χρήστης Μιχάλης δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 22-06-2004
Περιοχή: Αργολίδα
Μηνύματα: 1.893
Προεπιλογή

Βιολιστή, οι απόψεις και οι σκέψεις σου είναι σεβαστές, όπως και κάθε άλλου συνομιλητή που καταθέτει εδώ μέσα, πόσο μάλλον σε ένα θέμα το οποίο εισηγούμαι και πιλοτάρω εγώ. Τους "οιωνούς" τους είχαν αντιληφθεί πολλά και διαφορετικά άτομα πριν συμβούν. Είναι μια αίσθηση που μόνο όσοι έχουν εμπειρία τους μπορούν να συλλάβουν και για αυτό δεν κατηγορώ κανέναν εάν την αγονεί ή δεν την καταλαβαίνει. Το κακό αν θέλεις είναι ότι η εικόνα που σου δίνουν οι "οιωνοί" είναι σχεδόν πάντα συγκεχυμένη, αφηρημένη, εκτός και είναι κανείς εξαιρετικά προχωρημένος σε μερικά θέματα, ώστε να μπορέσει να έχει σαφέστερη εικόνα.
Εγώ δεν είμαι, λαμβάνω κάποια πράγματα τα οποία με προδιαθέτουν, χωρίς να είμαι σε θέση να προφητεύσω με ακρίβεια το τι θα συμβεί. Δεν ισχυρίστηκα ποτέ ότι έχω κάποια δύναμη, τουλάχιστον όχι κάποια διαφορετική από των υπολοίπων. Ωστόσο εκείνο το βράδυ, εκμυστηρεύτηκα σε κοντινά μου πρόσωπα ότι κάποιος σημαντικός θα χαθεί. Το μυαλό μου δεν πήγε καθόλου στο Χριστόδουλο και ειλικρινά εκ των υστέρων απορώ, δεδομένου ότι το θέμα του είχε μεγάλη δημοσιότητα και θα έπρεπε λογικά να κάνω τη σύνδεση. Δεν την έκανα. Για την ιστορία του πράγματος, να αναφέρω ότι η παρέα εκείνη στην οποία έκανα την "πρόβλεψη" αποτελούνταν από γιατρούς και λοιπούς επιστήμονες, οι οποίοι δεν συμμερίζονται καθόλου τα ενδιαφέροντά μου.
Έχω επιμελώς κρατήσει μακριά από το φόρουμ τις όποιες παρόμοιες ή διαφορετικές εμπειρίες είχα στο παρελθόν. Προφήτης δεν ένιωσα ούτε και πρόκειται να νιώσω ποτέ, οπότε αντίστοιχες ματαιοδοξίες δεν με αφορούν. Το όνομά μου στην Κοινότητα του Μεταφυσικού έχει προκαλέσει αρκετό "θόρυβο" εδώ και χρόνια, οπότε δεν χρειάζομαι να δημιουργώ θέματα για εντυπωσιασμό. Οι πολύ παλιότεροι από εσένα με γνωρίζουν και μπορούν ελπίζω να διαβεβαιώσουν για τα παραπάνω χαρακτηριστικά μου, όπως επίσης και για το ότι εάν ήθελα οποιαδήποτε δημοσιότητα, θα την είχα χωρίς να κάνω αυτό το συγκεκριμένο θέμα.
Τα σκυλιά εκείνη τη νύχτα δεν αντιδρούσαν και δεν γάβγιζαν όπως συνήθως κάνουν τη νύχτα. Και φυσικά δεν αναφέρομαι σε αυτά που ακούμε από το κρεβάτι μας. Μιλάω για μαρτυρίες ανθρώπων όπως στις περιγράφει για παράδειγμα η Galadriel. Από τέτοιες διαθέτω αρκετές στο αρχείο που κρατώ για το συγκεκριμένο θέμα.
Και φυσικά δεν είπα ότι περιμένω όλοι οι άνθρωποι να έχουν κάτι να διηγηθούν. Κρατώ επίσης τις μαρτυρίες εκείνων που είναι σίγουροι (και το τονίζω αυτό, που είναι σίγουροι) ότι δεν βίωσαν τίποτα το παράξενο. Αυτό έχει εξήγηση. Είπαμε όμως ότι εξηγήσεις δεν θα δοθούν για το ζήτημα, θα καταγραφούν μόνο εμπειρίες είτε υπάρχουν είτε δεν υπάρχουν. Τις όποιες διευκρινήσεις κάνω, τις κάνω όπου και όταν το θεωρήσω σκόπιμο. Θα έχουμε ίσως την ευκαιρία να συζητήσουμε επ΄αυτού σε μέλλοντα χρόνο.
Απάντηση με παράθεση
  #19  
Παλιά 29-01-08, 22:42
Το avatar του χρήστη violinist
violinist Ο χρήστης violinist δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 11-12-2007
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 175
Προεπιλογή

Φίλε Μιχάλη,
η αλήθεια είναι ότι ποτέ δεν είχα κάποιο όνειρο ή οιωνό που να ερμηνεύετε σαν θάνατος κάποιου, έχουν πολλοί συγγενείς μου όμως έχουν δει και ξέρω ότι άμα δεις, τα καταλαβαίνεις και μόνο αυτό, άρα δεν μπορώ να πω ότι δεν υπήρχε τίποτα παράξενο εκείνη τη νύχτα, απλά εμένα μου φάνηκε σαν όλες τις άλλες, και είμαι άνθρωπος που προσέχει μέχρι αηδίας την λεπτομέρεια, όσο περισσότερο μπορώ τουλάχιστον.
Εννοείτε ότι δεν χρειάζεται να ρωτήσω κάποιον να μου πει ποιός είναι ο χαρακτήρας σου. Το χειρότερο, είναι προσβλητικό για εσένα. Ούτε ποτέ θεώρησα ότι θέλεις να το πέξεις, εσύ και τα υπόλοιπα μέλη εδώ που εχουν ίδια με τη δική σου άποψη, προφήτες ή δεν ξέρω και γω τι άλλο. Ζητώ συγγνώμη αν πέρασα κάποιο τέτοιο μήνυμα γιατί το θεωρώ μια από τις μεγάλες προσβολές. Το μπουρδούκλωμα στον επίλογο που έκανα, δεν αφορούσε εσάς προσωπικά, απλά μετά από τόσα χρόνια που τα βλέπω στην τηλεόραση (πχ Νοστράδαμος) έχω διαμορφώσει μια άλφα γνώμη και μόνο εδώ μπορώ να τα πω και να πάρω απάντηση στα ερωτήματά μου.
Ευχαριστώ για την απάντηση, μου έλυσε αρκετές απορείες.
__________________
Σα βγεις στον πηγαιμό για την Ιθάκη,
να εύχεσαι να΄ναι μακρύς ο δρόμος,
γεμάτος περιπέτειες, γεμάτος γνώσεις.
Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,
τον θυμωμένο Ποσειδώνα μη φοβάσαι,
τέτοια στον δρόμο σου ποτέ σου δεν θα βρεις,
αν μέν΄ η σκέψις σου υψηλή, αν εκλεκτή
συγκίνησις το πνεύμα και το σώμα σου αγγίζει.
Τους Λαιστρυγόνας και τους Κύκλωπας,
τον άγριο Ποσειδώνα δεν θα συναντήσεις,
αν δεν τους κουβανείς μες στην ψυχή σου
αν η ψυχή σου δεν τους στήνει εμπρός σου.
Απάντηση με παράθεση
  #20  
Παλιά 30-01-08, 00:42
Το avatar του χρήστη rafael2020
rafael2020 Ο χρήστης rafael2020 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 20-01-2008
Περιοχή: Διδυμότειχο, στη Θράκη
Μηνύματα: 28
Προεπιλογή

Θα σας πώ την δική μου εμπειρία. δεν ξερω εαν είναι σημαντική. Την Κυριακή το απόγευμα είχα πάει σε ένα πάρτυ του σχολείου μου. Ήμασταν οικογενιακώς 7 άτομα (κρατήστε τον αριθμό). στους λαχνούς εκείνης της μέρας που πήραμε για μία λαχειοφόρο αγορά, κερδίσαμε 7 δώρα, κάτι πραγματικα παράξενο. Όσον αφορά το βράδυ δεν είχα παρατηρήσει κάτι ιδιαίτερα παράξενο, αλλα υπήρχε ιδιαίτερη κινητικότητα αργά το βράδυ στα σκυλιά της γειτονιάς μου. Ο καιρός ήταν με σύννεφα και πολύ αέρα. και Κρύο. Αυτό με τους λαχνούς το ανέφερα όχι για να δείξω την τύχη μου (ήμαρτον) αλλά για να τονίσω τον αριθμό 7, που είναι μαγικός και ιερός αριθμός. Το τελευταίο που θα ήθελα να σας παραθέσω ήταν ότι ένιωθα κάτι μουντό και μέσα μου και γύρω μου, σαν την ηρεμία πρίν την καταιγίδα, γενικώς κάτι παράξενο πλανιόταν εκείνη την μέρα. Το πρωί όταν ξύπνησα να πάω σχολείο και είδα τα νέα δεν εξεπλάγην ιδιαίτερα, λες και και επιβεβαιώθηκε κάτι που είχα νιώσει. Ελπίζω να σε βοήθησα Μιχάλη. Θα ήθελα να μου πείς την γνώμη σου.
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:37.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.