Το forum του μεταφυσικού  

Επιστροφή   Το forum του μεταφυσικού > Συζητήσεις > Εσωτερική Αναζήτηση – Φιλοσοφία – Επιστήμες

Απάντηση στο θέμα
 
Εργαλεία Θεμάτων Τρόποι εμφάνισης
  #251  
Παλιά 20-08-11, 22:31
ERI83 Ο χρήστης ERI83 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 14-07-2011
Μηνύματα: 20
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ntinaki93:p Εμφάνιση μηνυμάτων
λοιπον διαβασα την συζητηση σας και 8ελω να μου πειτε αν ξετετε τιποτα ή εχετε ακουσει τελευταια κατι για το σημα που εδωσε το ΒΑΝ του πυργου ηλειας για επικειμενο σεισμο στην δυτικη ελλαδα απο την πατρα περιπου μεχρι και την κρητη με μεγε8ος ανω των 6,5 ριχτερ!!!!!!!!! το επομενο χρονικο διαστημα! και λενε οτι εχουν μοιραστει και σακουλες για τους νεκρους!!!!!!!!

μπειτε και εδω να δειτε:http://iliaoikonomia.gr/news_details.php?id=2478

υπαρχουν πολλα αρθρα για το συγκεκριμενο 8εμα αλλαα..θελω αποψεις σας!

δεν θα αντεξω αλλο σεισμο οπως της Ανδραβιδας!!!!!!!

ευχαριστω!
F.CHRISTINA Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΙΣΧΥΡΩΝ ΣΕΙΣΜΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΡΕΥΝΗΤΩΝΔημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 20, 2011 9:59 pm



Εγγραφή: Δευτ Ιαν 24, 2011 11:23 pm
Δημοσιεύσεις: 16 ΑΛΕΚΟΣ έγραψε:
Καταπέλτης ο Τσελέντης απόψε στις ειδήσεις των 9 στη ΝΕΤ.
Ανυσηχεί πολύ σοβαρά και δήλωσε ότι δεν θα το παίξει επαγγελματίας εφησυχαστής όπως οι συνάδελφοί του.
Μάλλον θα έχει κάποια σημαντική καταγραφή από τα ΒΑΝ!
Εσείς τι λέτε;


ΩΡΙΩΝ Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΙΣΧΥΡΩΝ ΣΕΙΣΜΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΡΕΥΝΗΤΩΝ Δημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 05, 2011 10:18 pm
Νέα ανάρτηση από την ομάδα ΒΑΝ
http://arxiv.org/PS_cache/arxiv/pdf/100 ... 1383v9.pdf--------------------------------------------------------------------------------------------
F.CHRISTINA Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΓΙΑ ΣΕΙΣΜΟΥΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 5RΔημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 20, 2011 10:11 am
Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΓΙΑ ΣΕΙΣΜΟΥΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 5RΔημοσιεύτηκε: Κυρ Αύγ 14, 2011 2:57 pm

Etna and Stromboli update, 12 August 2011
On the morning of 12 August 2011, the New Southeast Crater of Etna produced the 10th paroxysmal eruptive episode of this year.
At Stromboli, during the night of 11-12 August 2011, a new episode of spattering produced a small rheomorphic lava flow.

Από την παραπάνω δραστηριότητα νομίζω ότι τα συστατικά μετακινούνται σε μεγάλο πλάτος (από Αίτνα μέχρι Στρόμπολι) και όσα δεν
βγήκαν από τους κρατήρες, γύρω στις 18 Αυγούστου, θα προκαλέσουν έναν ή δύο σεισμούς στην Ελλάδα μεγέθους 5R και στην περίπτωση
του ενός θα είναι λίγο μεγαλύτερος.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
dimsant Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΕΙΣΜΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΕΝΤΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ Δημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 20, 2011 7:41 am
Local Time: 05:00
31 km Notia ths Patras

mb: 5.1 RDepth: 10 km
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ηλίας Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟΙ ΣΕΙΣΜΟΙ
Δημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 26, 2011 9:45 am

Αναμενόμενη σεισμική δραστηριότητα: 25 Αυγούστου 2011
Με αφετηρία σεισμό που εκδηλώθηκε:

2011-07-03 06:34:40.0 12.47 N 87.55 W 60 Mw 5.8 NEAR COAST OF NICARAGUA
http://www.emsc-csem.org/Images/EVID/22 ... gional.jpg

αναμένεται ανάλογου μεγέθους σεισμός στην Ελλάδα γύρω στις 25 Αυγούστου 2011.
Η πρόβλεψη ακυρώνεται ως προς το μέγεθος τουλάχιστον,Αυγούστου 2011 εκδηλωθεί ισχυρή σεισμική ή ηφαιστειακή δραστηριότ αν γύρω στις 21 ητα στην Ιταλία.
Etna update, 20 August 2011 On the morning of 20 August 2011, the eleventh paroxysmal eruptive episode of this year took place at the New Southeast Crater. This event was brief but very violent, generating a tall eruption column and leading to heavy fallout of large pyroclastics around the cone that is growing around the crater. Furthermore, a portion of the eastern flank of the cone collapsed, probably when being pushed by lava from above. Ash and lapilli falls occurred in the southeastern sector of the volcano. - A more detailed report will be posted here on the evening of today.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Από τις 5 Ιουλίου υπήρξε ανάρτηση του ΒΑΝ.Από τότε μεσολάβησαν εκρήξεις ηφαιστείων στην Ιταλία και σεισμοί στην Ελλάδα όπως από την θεωρία μας αναμένονταν και είχαμε αναρτήσει τις προγνώσεις έγκαιρα. Όπως για τον σημερινό στη Πάτρα όπου είχα δημοσιεύσει εγώ την πρόγνωση, ενώ ΒΑΝ και Τσελέντης δεν λένε κάτι συγκεκριμένο.
Τώρα περιμένουμε για τις 25 Αυγούστου 5.8R. Η σημερινή δραστηριότητα στην Αίτνα δείχνει σαφώς διέλευση αλλά θα περιμένουμε και μέχρι αύριο να δουμε τι επίδραση θα έχει στο μέγεθος.
Απάντηση με παράθεση
  #252  
Παλιά 21-08-11, 19:59
Το avatar του χρήστη Ntinaki93:p
Ntinaki93:p Ο χρήστης Ntinaki93:p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-08-2011
Περιοχή: Patra
Μηνύματα: 115
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ERI83 Εμφάνιση μηνυμάτων
F.CHRISTINA Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΙΣΧΥΡΩΝ ΣΕΙΣΜΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΡΕΥΝΗΤΩΝΔημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 20, 2011 9:59 pm



Εγγραφή: Δευτ Ιαν 24, 2011 11:23 pm
Δημοσιεύσεις: 16 ΑΛΕΚΟΣ έγραψε:
Καταπέλτης ο Τσελέντης απόψε στις ειδήσεις των 9 στη ΝΕΤ.
Ανυσηχεί πολύ σοβαρά και δήλωσε ότι δεν θα το παίξει επαγγελματίας εφησυχαστής όπως οι συνάδελφοί του.
Μάλλον θα έχει κάποια σημαντική καταγραφή από τα ΒΑΝ!
Εσείς τι λέτε;


ΩΡΙΩΝ Θέμα δημοσίευσης: Re: ΠΡΟΒΛΕΨΕΙΣ ΙΣΧΥΡΩΝ ΣΕΙΣΜΩΝ ΑΛΛΩΝ ΕΡΕΥΝΗΤΩΝ Δημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 05, 2011 10:18 pm
Νέα ανάρτηση από την ομάδα ΒΑΝ
http://arxiv.org/PS_cache/arxiv/pdf/100 ... 1383v9.pdf--------------------------------------------------------------------------------------------
F.CHRISTINA Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΓΙΑ ΣΕΙΣΜΟΥΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 5RΔημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 20, 2011 10:11 am
Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΚΤΙΜΗΣΕΙΣ ΜΕΛΩΝ ΓΙΑ ΣΕΙΣΜΟΥΣ ΑΝΩ ΤΩΝ 5RΔημοσιεύτηκε: Κυρ Αύγ 14, 2011 2:57 pm

Etna and Stromboli update, 12 August 2011
On the morning of 12 August 2011, the New Southeast Crater of Etna produced the 10th paroxysmal eruptive episode of this year.
At Stromboli, during the night of 11-12 August 2011, a new episode of spattering produced a small rheomorphic lava flow.

Από την παραπάνω δραστηριότητα νομίζω ότι τα συστατικά μετακινούνται σε μεγάλο πλάτος (από Αίτνα μέχρι Στρόμπολι) και όσα δεν
βγήκαν από τους κρατήρες, γύρω στις 18 Αυγούστου, θα προκαλέσουν έναν ή δύο σεισμούς στην Ελλάδα μεγέθους 5R και στην περίπτωση
του ενός θα είναι λίγο μεγαλύτερος.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
dimsant Θέμα δημοσίευσης: Re: ΣΕΙΣΜΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ ΕΝΤΟΣ ΕΛΛΑΔΟΣ Δημοσιεύτηκε: Σάβ Αύγ 20, 2011 7:41 am
Local Time: 05:00
31 km Notia ths Patras

mb: 5.1 RDepth: 10 km
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Ηλίας Θέμα δημοσίευσης: Re: ΑΝΑΜΕΝΟΜΕΝΟΙ ΣΕΙΣΜΟΙ
Δημοσιεύτηκε: Τρί Ιούλ 26, 2011 9:45 am

Αναμενόμενη σεισμική δραστηριότητα: 25 Αυγούστου 2011
Με αφετηρία σεισμό που εκδηλώθηκε:

2011-07-03 06:34:40.0 12.47 N 87.55 W 60 Mw 5.8 NEAR COAST OF NICARAGUA
http://www.emsc-csem.org/Images/EVID/22 ... gional.jpg

αναμένεται ανάλογου μεγέθους σεισμός στην Ελλάδα γύρω στις 25 Αυγούστου 2011.
Η πρόβλεψη ακυρώνεται ως προς το μέγεθος τουλάχιστον,Αυγούστου 2011 εκδηλωθεί ισχυρή σεισμική ή ηφαιστειακή δραστηριότ αν γύρω στις 21 ητα στην Ιταλία.
Etna update, 20 August 2011 On the morning of 20 August 2011, the eleventh paroxysmal eruptive episode of this year took place at the New Southeast Crater. This event was brief but very violent, generating a tall eruption column and leading to heavy fallout of large pyroclastics around the cone that is growing around the crater. Furthermore, a portion of the eastern flank of the cone collapsed, probably when being pushed by lava from above. Ash and lapilli falls occurred in the southeastern sector of the volcano. - A more detailed report will be posted here on the evening of today.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Από τις 5 Ιουλίου υπήρξε ανάρτηση του ΒΑΝ.Από τότε μεσολάβησαν εκρήξεις ηφαιστείων στην Ιταλία και σεισμοί στην Ελλάδα όπως από την θεωρία μας αναμένονταν και είχαμε αναρτήσει τις προγνώσεις έγκαιρα. Όπως για τον σημερινό στη Πάτρα όπου είχα δημοσιεύσει εγώ την πρόγνωση, ενώ ΒΑΝ και Τσελέντης δεν λένε κάτι συγκεκριμένο.
Τώρα περιμένουμε για τις 25 Αυγούστου 5.8R. Η σημερινή δραστηριότητα στην Αίτνα δείχνει σαφώς διέλευση αλλά θα περιμένουμε και μέχρι αύριο να δουμε τι επίδραση θα έχει στο μέγεθος.
μαλιστα....τωρα με ηρεμησες τελειως!

παντως οποτε εχει κανει μεγαλο σεισμο εδω στην ηλεια εχω παρατηρησει οτι πριν υπαρχει μια σεισμικη διεργεση ή στην γυρω περιοχη ,ή αν κανει μεγαλο σεισμο κανει μικροσεισμους σε ολη την πελοποννησο και μετα σκαει σαν βομβα και ο μεγαλος και μας πιανει η καρδια μας!
ο τσελεντης ποτε βγηκε στις ειδησεις????

σε ευχαριστω για την ενημερωση!
__________________
alloi koitoun ton ourano kai xanontai..egw koitaw mprosta gia na mhn xa8w!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #253  
Παλιά 22-08-11, 21:55
ERI83 Ο χρήστης ERI83 δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 14-07-2011
Μηνύματα: 20
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ntinaki93:p Εμφάνιση μηνυμάτων
μαλιστα....τωρα με ηρεμησες τελειως!

παντως οποτε εχει κανει μεγαλο σεισμο εδω στην ηλεια εχω παρατηρησει οτι πριν υπαρχει μια σεισμικη διεργεση ή στην γυρω περιοχη ,ή αν κανει μεγαλο σεισμο κανει μικροσεισμους σε ολη την πελοποννησο και μετα σκαει σαν βομβα και ο μεγαλος και μας πιανει η καρδια μας!
ο τσελεντης ποτε βγηκε στις ειδησεις????

σε ευχαριστω για την ενημερωση!
Σήμερα ο Τσελέντης ήρθε ακριβώς πάνω στη πρόγνωσή μας στο www.tsiapas.gr και δήλωσε το πρωί στην εκπομπή της Πόπης Τσαπανίδου στο ΣΚΑΙ ότι περιμένει 5.8R στην Πάτρα.
Εγώ ελπίζω, παρότι η έκρηξη της Αίτνας, στις 20Αυγούστου, όπως αναμέναμε, ήταν μικρής διάρκειας θα επιδράσει θετικά στη μείωση του μεγέθους του αναμενόμενου σεισμού.

Απάντηση με παράθεση
  #254  
Παλιά 23-08-11, 13:25
Το avatar του χρήστη Ntinaki93:p
Ntinaki93:p Ο χρήστης Ntinaki93:p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-08-2011
Περιοχή: Patra
Μηνύματα: 115
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από ERI83 Εμφάνιση μηνυμάτων
Σήμερα ο Τσελέντης ήρθε ακριβώς πάνω στη πρόγνωσή μας στο www.tsiapas.gr και δήλωσε το πρωί στην εκπομπή της Πόπης Τσαπανίδου στο ΣΚΑΙ ότι περιμένει 5.8R στην Πάτρα.
Εγώ ελπίζω, παρότι η έκρηξη της Αίτνας, στις 20Αυγούστου, όπως αναμέναμε, ήταν μικρής διάρκειας θα επιδράσει θετικά στη μείωση του μεγέθους του αναμενόμενου σεισμού.

τι να κανουμε??θα περιμενουμε και οτι γινει !παλι καλα μας σωζει η Αιτνα! παντως δεν το περιμενα να μας επιρεαζει τοσο πολυ ενα ηφαιστειο σε γειτονικη χωρα..αλλα θα μου πεις μακρια ειμαστε απο την ιταλια??
__________________
alloi koitoun ton ourano kai xanontai..egw koitaw mprosta gia na mhn xa8w!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #255  
Παλιά 25-08-11, 20:13
AVATARGR
Guest
 
Μηνύματα: n/a
Προεπιλογή

Φίλοι μου καλησπέρα σας.

Φίλη Ntinaki93 δυστυχώς αυτά που γράφεις......
<<και λενε οτι εχουν μοιραστει και σακουλες για τους νεκρους!!!!!!!!>>
Καλά έχεις συνειδητοποιήσει τι γράφεις ?????????
Αναπαράγεις δυστυχώς ανυπόστατες και επικίνδυνες φήμες.......

Φίλε-η ERI83 συνεχώς αναφέρετε για σεισμούς στην Πελοπόννησο και
ιδιαίτερα στην δυτική.....
Καλά είναι πρόβλεψη αυτό ??????????????????
Νομίζω πώς όλοι γνωρίζουμε το πλήθος των σεισμών που γίνονται στην
στην περιοχή...............

Νομίζω πως μια ματιά στην ιστοσελίδα που παραθέτω γίνεται κατανοητό
πλήρως....

http://www.meteoclub.gr/modelstools/...hquakes-greece

Κανένας ακόμα και ο ποιό άσχετος εάν έλεγε ακόμα και σήμερα πως μέχρι
το τέλος του χρόνου θα γίνουν σεισμοί πάνω απο 4 ισως και 6 Ρίχτερ μέσα
θα πέσει μέσα στην πρόβλεψη....

Ευχαριστώ.
Απάντηση με παράθεση
  #256  
Παλιά 25-08-11, 22:54
Το avatar του χρήστη Ntinaki93:p
Ntinaki93:p Ο χρήστης Ntinaki93:p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-08-2011
Περιοχή: Patra
Μηνύματα: 115
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AVATARGR Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλοι μου καλησπέρα σας.

Φίλη Ntinaki93 δυστυχώς αυτά που γράφεις......
<<και λενε οτι εχουν μοιραστει και σακουλες για τους νεκρους!!!!!!!!>>
Καλά έχεις συνειδητοποιήσει τι γράφεις ?????????
Αναπαράγεις δυστυχώς ανυπόστατες και επικίνδυνες φήμες.......

Φίλε-η ERI83 συνεχώς αναφέρετε για σεισμούς στην Πελοπόννησο και
ιδιαίτερα στην δυτική.....
Καλά είναι πρόβλεψη αυτό ??????????????????
Νομίζω πώς όλοι γνωρίζουμε το πλήθος των σεισμών που γίνονται στην
στην περιοχή...............

Νομίζω πως μια ματιά στην ιστοσελίδα που παραθέτω γίνεται κατανοητό
πλήρως....

http://www.meteoclub.gr/modelstools/...hquakes-greece

Κανένας ακόμα και ο ποιό άσχετος εάν έλεγε ακόμα και σήμερα πως μέχρι
το τέλος του χρόνου θα γίνουν σεισμοί πάνω απο 4 ισως και 6 Ρίχτερ μέσα
θα πέσει μέσα στην πρόβλεψη....

Ευχαριστώ.
Λοιπον για να βαλουμε τα πραγματα σε μια ταξη!δεν το εγραψα το συγκεκριμενο θεμα για να προκαλεσω πανικο εδω μεσα !ΔΕΝ το εβγαλα μονη μου αυτο το πραγμα αλλα το ακουω εδω και κατι χρονια!για την συγκεκριμενη προβλεψη μου το ειπε ξεκαθαρα φιλος μου του οποιου ο πατερας δουλευει μεσα στην αεροπορια!οταν τον ρωτησα αν αληθευει μου ειπε οτι ηδη το εχουν κανει!παντα ειδοποιουν αεροποριες ,νοσοκομεια πρωτα για να ειναι σε ετοιμοτητα!το παιδι το ξερω προσωπικα και δεν θα ελεγε ποτε κατι τετοιο για πλακα..σορρυ για την αναστατωση το εβγαλα στην φορα μονο και μονο να δω αν ξερει και καποιος αλλος για αυτο το θεμα..με τις ζωες ποτε δεν παιζει κανενας ..μπορει να ειναι οντως σκληρη αληθεια......

ευχαριστω..
__________________
alloi koitoun ton ourano kai xanontai..egw koitaw mprosta gia na mhn xa8w!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #257  
Παλιά 26-08-11, 11:00
AVATARGR
Guest
 
Μηνύματα: n/a
Προεπιλογή

Φίλοι μου καλημέρα σας.

Φίλη Ntinaki93 κάποιος που είναι στρατιωτικός ή εργάζεται σε στρατιωτική
υπηρεσία αυτές τις πληροφορίες δεν τις δίνει....

Απλά τις θεωρώ κουταμάρες (με επιείκεια) ......

Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω.....

Ευχαριστώ.
Απάντηση με παράθεση
  #258  
Παλιά 26-08-11, 13:44
Το avatar του χρήστη Ntinaki93:p
Ntinaki93:p Ο χρήστης Ntinaki93:p δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 12-08-2011
Περιοχή: Patra
Μηνύματα: 115
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AVATARGR Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλοι μου καλημέρα σας.

Φίλη Ntinaki93 κάποιος που είναι στρατιωτικός ή εργάζεται σε στρατιωτική
υπηρεσία αυτές τις πληροφορίες δεν τις δίνει....

Απλά τις θεωρώ κουταμάρες (με επιείκεια) ......

Δεν έχω κάτι άλλο να προσθέσω.....

Ευχαριστώ.
Φιλε AVATARGR
γιατι εισαι τοσο σιγουρος οτι αυτα μενουν παντα απορρητα???κακο ειναι να μαθει ο κοσμος την αληθεια? ασχετα αν συμβει κατι η οχι!εχω ρωτησει πολλους για αυτο το θεμα και το ξερουν οτι υπαρχει εδω και χρονια !και δεν κανω την εξυπνη αλλα ουτε και εσυ να λες οτι ειναι κουταμαρες ..αν θες αποδειξε το!
__________________
alloi koitoun ton ourano kai xanontai..egw koitaw mprosta gia na mhn xa8w!!!!
Απάντηση με παράθεση
  #259  
Παλιά 26-08-11, 15:19
AVATARGR
Guest
 
Μηνύματα: n/a
Προεπιλογή

Φίλοι μου καλησπέρα σας...

Φίλη Ntinaki93 η συνεργασία μου επί 21 χρόνια με σχετικές υπηρεσίες
με έχουν κάνει να έχω καποιες γνώσεις σε σχετικά θέματα....

Δεν θέλω να επεκταθώ....

Ευχαριστώ,
Απάντηση με παράθεση
  #260  
Παλιά 26-08-11, 16:40
Το avatar του χρήστη THE KEEPER OF SECRET
THE KEEPER OF SECRET Ο χρήστης THE KEEPER OF SECRET δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-08-2004
Περιοχή: ATHENS
Μηνύματα: 266
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από AVATARGR Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλοι μου καλησπέρα σας...

Φίλη Ntinaki93 η συνεργασία μου επί 21 χρόνια με σχετικές υπηρεσίες
με έχουν κάνει να έχω καποιες γνώσεις σε σχετικά θέματα....

Δεν θέλω να επεκταθώ....

Ευχαριστώ,
Εχω και εγω σχετικη 25ετη εμπειρία(επισης δεν θέλω να επεκταθώ....) και έχεις απόλυτο δικιο.
Επισης την αποψή μου για τη ΘΕΩΡΙΑ Τσιαπα την έχω εκφράσει σε προηγουμενα ποστ θέτωντας μάλιστα και κάποιες ερωτήσεις για τις οποίες(οπως αλλωστε περιμενα) ουδέποτε έλαβα απάντηση.
__________________
ΣΤΡΑΒΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΛΟΣ
Ή ΣΤΡΑΒΑ ΑΡΜΕΝΙΖΟΥΜΕ...?

ΜΕΛΕΤΕΙ ΤΟ ΠΑΝ.!!!
Απάντηση με παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Εργαλεία Θεμάτων
Τρόποι εμφάνισης

Δικαιώματα - Επιλογές
Δεν μπορείτε να προσθέσετε νέα threads
Δε μπορείτε να απαντήσετε
Δεν μπορείτε να προσθέσετε συνημμένα
Δεν μπορείτε
BB code είναι σε λειτουργία
Τα Smilies είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας [IMG] είναι σε λειτουργία
Ο κώδικας HTML είναι εκτός λειτουργίας



Όλες οι ώρες είναι GMT +2. Η ώρα τώρα είναι 06:21.


Forum engine powered by : vBulletin Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.