Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1439  
Παλιά 27-07-16, 16:50
Το avatar του χρήστη Litsa
Litsa Ο χρήστης Litsa δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-01-2006
Περιοχή: ολούθε
Μηνύματα: 2.315
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Bernie Rico Jr Εμφάνιση μηνυμάτων
Το όλο σκεπτικό της Litsa στηρίζεται στο ότι υπήρξε ο Ιησούς (απατεώνας ή μη), οι δήμιοι, οι εκατόνταρχοι και κάποιος από τους μαθητές ήταν ένα πρόσωπο που έτρεχε σαν τον Βέγγο για να αλλάζει κοστούμια, οι Ρωμαίοι ήταν κορόιδα και έχαφταν τις μεταμφιέσεις του Παύλου γιατί ήταν γίδια ή τους είχε λαδώσει λες και ήταν η πολεοδομία, ο Ιησούς δεν πέθανε από τις βουρδουλιές από τις λεπίδες, ούτε από τα καρφιά στον καρπό, ούτε από ασφυξία στον σταυρό μετά από 6 ώρες γιατί αυτά τα αντέχουν οι τσαρλατάνοι και ότι λένε οι ιατροδικαστές είναι άχρηστα, επιπέδου ροβεσπιερ και τελικά καταλήγει ότι ο Ιησούς δεν υπήρξε

ΥΓ. όσα συγγνώμη και να ζητήσεις, γκόμενα εδώ μέσα δεν βγάζεις, άσε που η κοπέλα δεν μένει Ελλάδα, μην την πρήζεις. Χαράς το κουράγιο σου... το καφενείο της χαράς.. wake up little susie: το σωστό είναι "χαρά στο κουράγιο σου".
Χα χα, το πλησίασες
Όντως, δεν μένω ελλάδα, ούτε είμαι ελληνίδα αλλά με καλή γνώση της ελληνικής και σπουδές στην ελλάδα φυσικά και ούτε 45αρα, θέλω άλλα 8 χρόνια για να γίνω 45, για να σου φύγει και η περιέργεια δηλαδής...
Και παντρεμένη με έλληνα και ως εκ τούτου , ούτε για αγαπητικιά είμαι η κατάλληλη

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Litsa : 27-07-16 στις 16:51
Απάντηση με παράθεση