Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1227  
Παλιά 02-12-15, 12:33
Bernie Rico Jr Ο χρήστης Bernie Rico Jr δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 21-11-2007
Μηνύματα: 696
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beetlejuice Εμφάνιση μηνυμάτων
Είναι πολύ όμορφοι όλοι αυτοί οι χαρακτηρισμοί που πλανώνται στον αέρα
Αν και εσύ άρχισες τους χαρακτηρισμούς τους σταματώ εγώ εδώ.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beetlejuice Εμφάνιση μηνυμάτων
μόνο και μόνο επειδή τα τελευταία χρόνια έχω αφιερώσει μεγάλο μέρος του ελεύθερού μου χρόνου στη δημοσιογραφική έρευνα γύρω από το ρεύμα (ή κίνημα) ιδεών για τον Μυθικισμό
Γιατί δεν λες τα πράγματα όπως είναι? Δεν σε ενδιαφέρει ο μυθικισμός εν γένει αλλά η προφανέστατα μάταιη προσπάθεια απόδειξης της μη ιστορικότητας του Ιησού και η εναντίωσή σου στον Χριστιανισμό. Προσπαθείς με κάθε τρόπο να διαφημίσεις τη μη ιστορικότητα του Ιησού μέσω βιβλίων, συνεδρίων, news247 παραμονές Χριστουγέννων κλπ. Η απλή έρευνα δεν έχει καμία σχέση με προωθητικές ενέργειες. Τα υπόλοιπα είναι άλλα λόγια να αγαπιόμαστε.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beetlejuice Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε Berne Rico για ποια μύτη μιλάς, μας δουλεύεις τώρα; Το μόνο που δεν έχεις ζητήσει ακόμα είναι ΑΦΜ και ΑΜΚΑ. Σου/σας (και ουδόλως με απασχολεί σε ποιον ή ποιους καταλήγουν οι πληροφορίες αυτές) έχω απαντήσει σε όλες τις ερωτήσεις που μου έχεις κάνει, δίχως υπεκφυγές. Στην τελική επειδή κάποια στιγμή η πλάκα τελειώνει, έχω δικαίωμα να μην απαντώ για ζητήματα που δεν αφορούν τις έρευνές μου και σχετίζονται με προσωπικά δεδομένα, φίλους και συνεργάτες.
Χάνεις την ψυχραιμία σου και αυτό δεν είναι καλό για εσένα. Δεν σου ζήτησα ποτέ προσωπικά στοιχεία και δεδομένα. Ούτε ρώτησα για κάτι που δεν αφορά τις έρευνες σου.

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από beetlejuice Εμφάνιση μηνυμάτων
Έχεις κάθε δικαίωμα να συγκρίνεις τον Μυθικισμό με τις εκπομπές της Μελέτη. Ο καθένας διαβάζει και κρίνει.
Η Μελέτη τουλάχιστον φαντάζομαι πως δεν φοβάται να αποκαλύψει το όνομα των υπευθύνων της εκπομπής της δεδομένου ότι δεν έχει να κρύψει ή να ντραπεί για κάτι
Απάντηση με παράθεση