Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #583  
Παλιά 22-11-08, 21:56
Το avatar του χρήστη no slave
no slave Ο χρήστης no slave δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 13-07-2008
Περιοχή: βριλησσια
Μηνύματα: 700
Προεπιλογή

Παράθεση:
Οποτε εγω τις σκοπιμοτητες τις βλεπω οταν προσπαθουμε να βγουμε offtopic πηγαινοντας το θεμα εκει που μας βολευει ή επιθυμουμε
φιλε,beetlejuice

o Lux ξεκαθαρισε τη θεση του και ειπε σε ποιον αναφεροταν με την λεξη σκοπιμοτητες.εσυ αντιθετα φαινεται να υποννοεις διαφορα και θα σου ζητουσα να γινεις πιο ξεκαθαρος.

θα μπορουσες να μας πεις,τι ειδους σκοπιμοτητες εχει καποιος(πχ.εγω)μεσα απο ενα ποστ ενος φορουμ?ειναι αδικο απο μερους σου να πιστευεις οτι καποιος πηγαινει το θεμα εκει που τον βολευει,απλως και μονο επειδη κατεθεσε την αποψη του.

επειδη λοιπον δεν πηγα το θεμα ετσι οπως με βολευει,θυμισου πως ξεκινησα να γραφω στο πρωτο μου ποστ νουμερο 599

Παράθεση:
γνωριζω οτι συζηταμε για την ιστορικοτητα του ιησου και οχι για το θεικο πνευμα του.προφανως κατ εσε,αν δεν υπηρξε σαν ανθρωπος τοτε δεν θα υπηρξε ουτε σαν θεανθρωπος,αλλα και ουτε θα συνεχιζει να υπαρχει μεχρι σημερα σαν <<κομματι>>του θεου.Προσοχη,μιλαω καθαρα για τον ιησου χριστο και οχι για εναν αγνωστο θεο.
θα μπορουσες αν ηθελες να μιλησεις για αστοχο επιχειρημα και οχι για σκοπιμοτητες.τελος παντων,περιμενω την απαντηση σου,με ολη την καλη διαθεση

φιλικα
__________________
Αλλαι μεν βουλαί ανθρώπων,
άλλα δε Θεός κελεύει.
Απάντηση με παράθεση