Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #268  
Παλιά 19-12-06, 23:42
Το avatar του χρήστη agaliarep
agaliarep Ο χρήστης agaliarep δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 09-08-2005
Περιοχή: Mandri
Μηνύματα: 1.621
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Drymonia
γι'αυτό μάζεψε το keyboard σου και πήγαινε να παίξεις σε άλλο site όπως http://www.******.org
Νομίζω ότι για άλλη μια φορά τα πράγματα ξέφυγαν, αλλά δεν εκπλήσσομαι. Εχω συνηθίσει μετά από τόσο καιρό και το σχόλιο μου δεν είναι για την Drymonia αλλά γενικά για την τροπή της συζήτησης. Δεν μπορώ να καταλάβω που αποσκοπούν όλα αυτά, αφού δεν έχουν καμία ουσία.
Παράθεση:
μα καλα τι είναι εδώ?
www.*******.gr eprepe na to lene to forum
Φίλτατε, εαν δεν σου αρέσει το επίπεδο των ανθρώπων που είναι εδω μέσα μπορείς πολύ απλά να φύγεις. Εγώ προτιμώ να μιλώ με "καθυστερημένα" παρά με φανατικούς και ασεβής όπως εσύ. Και τουλάχιστον εάν δεν σέβεσαι κάποια μέλη τουλάχιστον σεβάσου τον χώρο στον οποίο βρίσκεσαι. Μπορείς να έχεις όποια άποψη θέλεις, για τους Χριστιανούς ή για τα μέλη του μεταφυσικού, αλλά σε καμία περίπτωση το ότι είσαι εδώ δεν σου δίνει το δικαίωμα να μιλάς όπως γουστάρεις, για τα πιστεύω άλλων μελών, πόσο μάλλον για τα ίδια τα μέλη. Για αυτό συμμαζέψου και εσύ και όλοι οι υπόλοιποι.
Και μην χαλάσεις τις γραμματοσειρές σου για να μου απαντήσεις, κράτησε τες για κανένα μονόλογο.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη beetlejuice : 20-12-06 στις 00:16
Απάντηση με παράθεση