Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #379  
Παλιά 20-04-08, 21:24
f.nikolaos Ο χρήστης f.nikolaos δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-04-2008
Μηνύματα: 98
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Τάκης Παπαδόπουλος
Ιστορία

Κάθε συζήτηση μαζί σου είναι περιττή.

Ευτυχώς τράβηξες τόσο το σκοινί αφήνοντας τα υποκριτικά "συγγνώμην" που δεν χρειάζεται πλέον να σε παίρνει κανείς στα σοβαρά.
Από την άλλη, χωρίς ίχνος ρατσισμού, με το που διάβασα ότι είσαι Αλβανός - κατά συνέπειαν η παιδεία σου δεν είναι ελληνική - κατάλαβα για ποιό λόγο δεν μπορείς να καταλάβεις την προσφορά των Αρχαίων Σοφών στον παγκόσμιο πολιτισμό.

καλε μου κ. Τακη ηρεμησε! ειμαι β.ηπειρωτης απο την χειμαρα! ειμαι ομογενης και ειμαι πιο ελληνας απο πολλους διοτι σεβομαι την πιστη των πατερων μου. εσεις κ. Τακη δεν ξερω πια εβραιομασονικη στοα εξηπηρετητε και παρασυρεται τοσους ανθρωπους . διαστρευλωνετε την αρχαιοτητα και οι γνωσεις σας ειναι εληπης πραγματι γι αυτο και το μονο που κανετε ειναι βαλεστε εναντιον του προσωπου μου. σας ληπαμαι ολους και προσευχομαι για σας. δεν εχουν σημασια οι πηγες μου αλλα οι αληθιες που προβαλονται και αυτες πονανε αγαπητε κ. Τακη . προδοτες των προγονων σας και των πατερων σας.

παρεπηπτοντως εχω 17 χρονια στην ελλαδα και η ελληνηκοτητα μου δεν εχει σχεσει με καμια εβραιομασονικη στοα που διδασκει να μη σεβομαστε τιποτα απο τους προγονους μας. υποκρητες!!! θα ναι αργα για σας οταν καταλαβετε... συγγνωμη αν παρεκτραπηκα αλλα με πνιγει το δικιο!
Απάντηση με παράθεση