Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #150  
Παλιά 24-03-06, 16:45
Το avatar του χρήστη KANE
KANE Ο χρήστης KANE δεν είναι συνδεδεμένος
Μέλος της ομάδας Gateway
 
Εγγραφή: 11-04-2004
Περιοχή: Πελοπόννησος
Μηνύματα: 287
Προεπιλογή

Ελα βρε Παθοκτόνιε που απορείς με το λόγο της παρέμβασης μου...Αναγνώστης σου είμαι! (στο παρόν θέμα), όπως και των υπολοίπων (φίλων)-όπως λες και εκφράζω τη γνώμη μου για την κουβέντα που παρακολουθώ εδώ και μέρες όπως νωρίτερα σας είπα. Χαίρομαι για αυτά που παραθέτεις στην τελευταία σου παράγραφο, τέτοια στοιχεία θέλησα να δώ όπως και τα επόμενα που παρέθεσε ο beetle (και όχι βεβαίος τη λίστα του Σίντλερ που παρουσιάσατε πρίν με το σνουπυ, από το 2ο αι.) στο προηγούμενο μου μήνυμα που παρεξήγησες. Καλύτερο θα ναι να συνεχίσεις όμως την κουβέντα με τον beetlejuice και τα υπόλοιπα παιδιά που συνομιλείς τα οποία έχουν τη διάθεση και ερευνούν το θέμα της "ιστορικότητας του Ιησού", αντί να μπούμε σε ανούσιο διάλογο. Όπως σου είπα στο παρόν θέμα αναγνώστης σας είμαι...τέλος αυτά λοιπόν.



Κάτι όμως που έγραψες άσχετο με το παρόν τόπικ δεν θα μπορέσω να μην το θίξω.(συγχώρεσε με Μιχάλη που βγαίνω εκτός θέματος).


Είπες: Μου θυμίζει τις ασυναρτησίες και κραυγαλέες,εμπαθείς ανοησίες που έλεγαν ωρισμένοι...ψυχολόγοι περί του σκηνώματος του Βησσαρίωνος χθες.Ότι ο άνθρωπος...θέλει να πιστεύσει σε κάτι ανώτερο και άλλα τέτοια απολύτως παράλογα και μετά παρωπίδων)

Όμορφα.

Μιά ερώτηση θα σου κάνω μονάχα για να μην ξεφύγουμε. Θεωρείς πραγματικά ότι αυτή η Μούμια που δείχνουν όλη μέρα απόψε τα κανάλια αποτελεί κάποιο θαύμα?

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KANE : 24-03-06 στις 17:54
Απάντηση με παράθεση