Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #767  
Παλιά 10-02-10, 23:36
Το avatar του χρήστη ELPINIKI
ELPINIKI Ο χρήστης ELPINIKI δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-09-2007
Μηνύματα: 776
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Bernie Rico Jr Εμφάνιση μηνυμάτων
Καταρχήν σε κάποιο από τα προηγούμενα μηνύματά μου, επεσήμανα πως περιμένω μια απάντηση στις φανφάρες της δήθεν μη ύπαρξης του Ιησού. Οπότε γιατί σβήστηκε???? Και βέβαια, όπως είχα και πιο πριν, οι απαντήσεις που γυρεύει ο κάθε ενώχ υπάρχουν στις προηγούμενες σελίδες. Άρα, δεν υπάρχει κάτι από την πλευρά μου, γιατί άλλωστε να επαναλαμβάνονται τα ίδια και τα ίδια? Οπότε το φιλοθεάμον κοινό περιμένει απαντήσεις.
ΥΓ. Και φίλε Trithemius αν ήσουν δίκαιος θα διέγραφες και το μήνυμα του ενώχ που μιλά για αρνιά και πρεζάκια αλλά από οτι αφήνεις να φαίνεται, απλά σου αρέσει...
+1 και απο εμένα για τα παραπάνω που τόσο σωστά επισημαίνεις...anyway κάποια πραγματάκια ποτέ δεν αλλάζουν...Τι απαντήσεις να περιμένεις βρε και απο ποιον; Όπως συμβαίνει κατά καιρούς να έχουμε δραματική εισβολή των " κολλημένων χριστιανών " σε διάφορα sites όπου φωνάζουν τα δικά τους υπάρχει και η αισχρή εισβολή απο τους "στραβομένους" με τον χριστιανισμό που γράφουν τα δικά τους με τη διαφορά όμως οτι τους πρώτους τους κράζουν τους τελευταίους όμως τους χαιδεύουν εδώ μέσα.
Απο τη μια, βλέπουμε την και καλά προπαγάνδα και τον προσηλυτισμό απο την άλλη όμως αδιαφορούμε για τις προσβολές τόσο του ύφους όσο και του ήθους των συμμετεχόντων που τυχαίνει απλά να υποστηρίζουν διαφορετικές (χριστιανικές) απόψεις...Τι να πεις...
Υ.Γ Trithemius μπορείς να μεταφέρεις το ποστ μου αν είναι off topic σε άλλο νήμα χωρίς όμως να το διαγράψεις γενικότερα...και αυτό γιατί το παραπάνω υπάρχει σαν παρατήρηση και απο άλλον χρήστη αν θυμάμαι καλά οπότε μετέφερέ το αντίστοιχα αν δεν κολλάει εδώ...

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ELPINIKI : 10-02-10 στις 23:43
Απάντηση με παράθεση